Homoseksualizm

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Homoseksualizm

Post autor: Sihamaah »

I nie rozumiem tego zakazu. Przeszkadza wam czyjeś szczęście?
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: Homoseksualizm

Post autor: scorez »

Sihamaah pisze:I nie rozumiem tego zakazu. Przeszkadza wam czyjeś szczęście?
Wiesz co? Nie o to chodzi czy przeszkadza.

Po prostu jak widzę taką głęboko całującą się parę to mam takie miłe uczucie
w żołądku, nawet pomimo tego że nie chcę tego mieć. Po za tym jak potem
rodzice mogą to wytłumaczyć dzieciom? W ogóle całowanie się w miejscach
publicznych jest be i złe. Jakaś dziewczyna, którą rzucił facet widząc coś takiego
może być bardzo smutna widząc inną parę całującą się. W ogóle dziwne to jest.

Ja się w miejscach publicznych nie całuję, bo mandat można dostać ;P
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Homoseksualizm

Post autor: Eglarest »

Ja się w miejscach publicznych nie całuję, bo mandat można dostać ;P
a ja sie nie całuje bo wpie...l mozna dostać ;)
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Homoseksualizm

Post autor: Sihamaah »

Po za tym jak potem
rodzice mogą to wytłumaczyć dzieciom?
No głupich tabu nie powinno być. Całowanie tematem tabu, omg.
a ja sie nie całuje bo wpie...l mozna dostać ;)
No fakt, jeśli o gejów chodzi, to jestem przeciw ;) Bo mimo wszystko heteroseksualizm jest czymś "normalniejszym" - i biologicznie, i kulturowo. Toteż wolałbym nie tłumaczyć tego dziecku. Z drugiej strony - kiedyś moja siostra (wtedy 8. lat) oglądała Desperate Housewifes, a tam była gejów. Spytała, jak to możliwe, że oni się w sobie kochają. Powiedziałem, że są czasem tacy ludzie - i kobiety i mężczyźni - którzy się w sobie kochają, mimo tej samej płci. Mówimy o nich, że to homoseksualiści. I że to normalni ludzie, tylko ich niewiele. I po bólu, szoku nie przeżyła, nic się nie stało :smile:
Jakaś dziewczyna, którą rzucił facet widząc coś takiego może być bardzo smutna widząc inną parę całującą się.
Zakażmy jedzenia w miejscach publicznych, bo ktoś może być na diecie albo nic nie jadł od rana :roll:
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Homoseksualizm

Post autor: Thurs »

Jakaś dziewczyna, którą rzucił facet widząc coś takiego może być bardzo smutna widząc inną parę całującą się.
Zakażmy jedzenia w miejscach publicznych, bo ktoś może być na diecie albo nic nie jadł od rana
Wytłumacz mi w czym miłość jest podobna do żarcia.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: Homoseksualizm

Post autor: Kloner »

Przypomina mi sie w tym momencie jeden z odcinków z South Park odnośnie świąt, jak wszyscy protestowali przeciwko symbolom, które obrażają ich, oraz ich subkulturę/nację/wyznanie itp.
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Homoseksualizm

Post autor: Sihamaah »

Wytłumacz mi w czym miłość jest podobna do żarcia.
Potrzeba miłości i potrzeba żarcia są potrzebami ludzkimi ;) Z tym, że nawet ta żarcia jest ważniejsza!

Ale przecież nie o to chodzi. Chodzi o zakazywanie czegoś z powodu że niby złego samopoczucia, które jest przez to wywołane :D Kloner dobry przykład dał.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Homoseksualizm

Post autor: Eglarest »

No fakt, jeśli o gejów chodzi, to jestem przeciw ;) Bo mimo wszystko heteroseksualizm jest czymś "normalniejszym" - i biologicznie, i kutlurowo
bzdura ! i kulturowo i biologicznie homoseksualizm jest tak samo normalny.
co udowadniamy na 40 stronach tego tematu ;)

co do samego zakazu calowania mi nie_w_smak jest jedynie namietne i ostentacyjne calowanie jednak nie jestem za zakazywaniem tego uwazam ze nie_powinno sie ludzia narzucac takich zakazow tym_bardziej ze to naturalne zachowania. Jak mi takie zachowanie nie_pasuje to nie_patzre poprostu.
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Homoseksualizm

Post autor: Thurs »

Nie możesz porównywać głodu wywołanego brakiem śniadania, który można łatwo nasycić, z frustracją z powodu braku miłości bliźniego który nagle odszedł. Chociaż masz rację, jak nie ma ktoś co do garnka włożyć, to nawet może stawać pod latarnią i zrobi wszystko, żeby tylko się najeść. :P

Po prostu nie każdemu pasuje taki widok z powodów jakichś tam. Kapejszon? Ktoś kto by się narzucał z podobnym widokiem, jest chamem po prostu.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Homoseksualizm

Post autor: Sihamaah »

Zawsze możesz odwrócić wzrok. Kapejszon? Co innego, jakby specjalnie się ustawiali, żebyś widział :P Ale raczej wątpie :D
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Re: Homoseksualizm

Post autor: Kaczor »

Nie rozumiem Twoich argumentów Thurs. Może za głupi jestem. Ale skoro żyjemy w wolnym państwie to wydaje mi się, że możemy spokojnie mieć gdzieś to czy ktoś akurat jest opuszczony/głodny i jeść/całować się gdzie chcemy. Twoja argumentacja wygląda dla mnie jak: "ktoś mi zmarł więc cały świat ma być smutny, żeby uchowaj Boże, nie zranić moich uczuć" Absurd. Acz, jak pisałem wyżej-może po prostu jestem zbyt maluczki żeby to pojąć.
bzdura ! i kulturowo i biologicznie homoseksualizm jest atk samo normalny.
Zgoda. A nawet jeżeli ktoś uważa inaczej(jego prawo) to i tak w naszym państwie nie ma zakazu na całowanie się par homoseksualnych. Jeśli się mylę, przytoczyć paragraf:P A jak komuś to nie w smak to niech, jak słusznie stwierdził Eglarest, wzrok odwróci.
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Homoseksualizm

Post autor: Thurs »

O nie, a jak ktoś chce sobie akurat popatrzeć na pszczółki i kfiatki? :o
I nikt nie ma prawa im w tym przeszkadzać, kapiszi? Niech się kurna schowają za kszakiem przynajmniej. :D

Nie rozumiesz Kaczor. Po prostu są miejsca publiczne i jako takie są objęte sferą publiczną a więc obyczajowo też tak podpadają. A zwyczaj jest taki że całując się namiętnie, całujemy się nieekshibicjonistyczne. Chyba, że to nas kręci, bo ludzie patrzą, co wydaje mi się mało naturalne. Ja przynajmniej tak nie mam. :D
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Homoseksualizm

Post autor: Sihamaah »

Rzecz w tym, że dopóki mnie i innych to nie krzywdzi, to niech się całują, nie? Takie powinno być prawo. To niemoralne, demoralizujące, liberalne prawo ;)
A zwyczaj jest taki że całując się namiętnie, całujemy się nieekshibicjonistyczne.
WTF?
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Re: Homoseksualizm

Post autor: Kaczor »

A zwyczaj jest taki że całując się namiętnie, całujemy się nieekshibicjonistyczne.
WTF?
Też się zastanawiam co to za twór:) Rozumiem słowo...ale nie da się prościej?

Jak ktoś chce popatrzeć na "pszczółki i kfiatki(nie wiem czy to żart z tym "f", jeśli tak to kiepski) to niech idzie do miejsca NIE objętego "sferą publiczną" jakim jest łąka:D A na poważnie, zgadzam się z Sihamaahem(tak to się odmienia??). W naszym liberalnym kraju każdy ma prawo całować się gdzie chce gdyż nie jest to demoralizujące. A jeśli jest to na tyle mało, że tylko Ty się czepiasz. Dewot:P
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: Homoseksualizm

Post autor: scorez »

Kaczor pisze:W naszym liberalnym kraju każdy ma prawo całować się gdzie chce gdyż nie jest to demoralizujące. A jeśli jest to na tyle mało, że tylko Ty się czepiasz. Dewot:P
Na szczęście jest to zabronione przez prawo.

Całując się w miejscu publiczynm działasz wbrew prawu i narażasz się na mandat.
Wiecie co to jest, taki prezent pieniężny od policji tylko odwrotnie. Wy płacicie.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Homoseksualizm

Post autor: Thurs »

Daleko mi do dewota. :)
Po prostu uważam to za krępujące, was nie spotkało nic podobnego? Nie czuliście się skrępowani?

Chyba mylicie liberalizm z rozwiązłością obyczajową. :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 2 grudnia 2008, 20:51 przez Thurs, łącznie zmieniany 1 raz.
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Re: Homoseksualizm

Post autor: Kaczor »

@scorez: Jest zabronione? A to nie wiedziałem. Kajam się...
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
ODPOWIEDZ