Wrzesień - do szkoły!!!

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: Rok szkolny sie zaczal

Post autor: Eriol Velcrow »

Hmmm....początek roku. Klasa maturalna więc nauczyciele mówią jakie to ważne, że trzeba się przyłożyć i inne takie głupoty :roll: A samo pójście do szkoły nie jest takie złe - znajomi, przyjaciele, fajna atmosfera, mniej przedmiotów w 3. klasie ;) No gdyby tylko tych nauczycieli nie było ;)
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Rok szkolny sie zaczal

Post autor: Sihamaah »

Mi się zmienił wychowawca. Ciekawa sprawa - jak przyszedłem do liceum, pierwszego wych. nawet nie poznałem, bo zwolnił się ze szkoły :D Drugi wytrzymał rok. Teraz był kolejny... Z mojego gimnazjum! Z gimnazjum przed którym to tak uciekałem, bo to było miejsce-prawdziwa-masakra. I oczywiście ten nauczyciel, który miał przyjść, najgorszy. Ale na szczęście okazało się, że nie może tu pracować :P Czyli wszystko dobrze.

Ogólnie mam traf do tych zmian nauczycieli, w podst. od Przyrody zmieniła mi się 3 razy, w gimnazjum od angielskiego - 5 razy.

BTW. Co sądzicie o drugiej LO? Zapowiada się cięęęża robota. :/
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: Rok szkolny sie zaczal

Post autor: Adamir »

Ja z niecierpliwością czekam na liceum - wtedy będę miał w klasie samych (no, prawie) normalnie myślących ludzi, a podczas przechadzki przez korytarz nie będę widział drechów.

Z powrotu do szkoły nawet się cieszę, pod koniec wakacji już mi nudno było ;p
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Santus Faustus I
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 21:27
Numer GG: 7744917
Lokalizacja: Tłuszcz - okolice Wołomina

Re: Rok szkolny sie zaczal

Post autor: Santus Faustus I »

A ja mam to wszystko w nosie, bo nie chodzę do szkoły.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Rok szkolny sie zaczal

Post autor: Ravandil »

Sihamaah pisze: BTW. Co sądzicie o drugiej LO? Zapowiada się cięęęża robota. :/
Szczerze? Druga klasa LO jest najlepsza. Nie jesteś już pierwszakiem i czujesz się dobrze w szkole, ale jeszcze nie masz na karku matury... Chociaż w klasach profilowanych wtedy kończy się wiele przedmiotów i warto popracować nad tym - mi w klasie matematycznej poodpadały te wszystkie biologie, fizyki, etc. Chociaż i tak nie uważam, żeby ciężko pracował na swoje oceny. Jedynie z fizyki się trochę pomęczyłem, a tak to luz ;)
Eriol Velcrow pisze:Hmmm....początek roku. Klasa maturalna więc nauczyciele mówią jakie to ważne, że trzeba się przyłożyć i inne takie głupoty :roll: A samo pójście do szkoły nie jest takie złe - znajomi, przyjaciele, fajna atmosfera, mniej przedmiotów w 3. klasie ;) No gdyby tylko tych nauczycieli nie było ;)
Klasa maturalna wyglądała w moim przypadku mniej więcej tak: wybór przedmiotów (a, zdam sobie jeszcze tę historię... i wos też, co mi tam), potem w ostatni dzień wybór tematu na prezentację, na ostatni dzień bibliografia prezentacji i pisanie jej trzy dni przed maturą ustną. I gdzieś tam w międzyczasie nauka historii, bo matmy nie było po co się uczyć :P Efektem 20/20 z prezentacji... Klasa maturalna nie jest zła ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: Rok szkolny sie zaczal

Post autor: Eriol Velcrow »

BTW. Co sądzicie o drugiej LO? Zapowiada się cięęęża robota. :/
U mnie druga gimnazjum to był jeden wielki luuuz... Niby kończyłem parę przedmiotów (historia, biologia, chemia, po, geografia) ale w sumie nie było trzeba się do czego przykładać... Zakute, zaliczone, zapomniane... No i w drugiej klasie zaczynają się osiemnastki ;P Ogólnie jest tak jak napisał Rav - druga klasa LO to najlepszy rok w historii mojej edukacji. ;)
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: Rok szkolny sie zaczal

Post autor: Obelix »

U mnie to się zaczyna 3 gimnazjum, jest o tyle ciekawie że pod koniec drugiej (tydzień przed końcem) zmieniłem klasę. Narazie nauczyciele się pozmieniali ale w większości są fajni tylko klasy prawie nie znam :/ Psikus


(Kurna ciężka mać, praktycznie pierwszy dzień szkoły i już robota...)

A jeżeli chodzi o pierwszą i drugą Gimnazjum to luz jakich mało, przynajmniej u mnie było tak że pierwsza klasa jest zapoznawcza i powtórzeniowa z podstawówki, druga to coś nowego ale nie trzeba się przykładać bo wiedzy mało a trzecia to powtórzeniowa i przygotowanie do egzaminu. L-U-Z. Tylko to co pisał Adamir o drechach to niestety prawda.
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Rok szkolny sie zaczal

Post autor: Phoven »

Santus Faustus I pisze:A ja mam to wszystko w nosie, bo nie chodzę do szkoły.
Widać.
Ja z niecierpliwością czekam na liceum - wtedy będę miał w klasie samych (no, prawie) normalnie myślących ludzi, a podczas przechadzki przez korytarz nie będę widział drechów.
Obyś sie nie zawiódł. :lol:
Ja tam większych różnic pomiedzy LO a gimnazjum nie widzę, o ile to oceniac po dwóch dniach. ;) Jednakze, jesli wychodzisz z założenia, że przy gimnazjum Kaukaz wydaje sie miłą alternatywą a LO to istne Pola Elizejskie to.. ekhem.. srogo się zawiedziesz. :P Generalna róznica jest pewnie taka, że bede musiał po raz pierwszy w życiu zapiep... (Ravalert!) pracować w szkole.
Aaaa... i na 100% znajdzie sie koles zracy ryż na przerwie. :D To jest reguła, tak jak "strzezcie sie chemiczki" albo "na informatyce korzystamy ze zdobyczy archeologii".
Ja tez niby mam trzy tygodnie wakacji, ale tak się składa że chce sobie we wrześniu popracować( ide pod prąd wszyscy ciułają na wakacje w lipcu i na poczatku sierpinia)
To jest nawet IMO lepsze - bo raz, że wakacje są od odpoczywania, a dwa - znakomita większosć dorywczych prac jest pozajmowana przez tych którzy tylko te dwa miechy maja wolne. ;P
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: Wrzesień - do szkoły!!!

Post autor: Eriol Velcrow »

Obyś sie nie zawiódł. :lol:
Ja tam większych różnic pomiedzy LO a gimnazjum nie widzę, o ile to oceniac po dwóch dniach. ;) Jednakze, jesli wychodzisz z założenia, że przy gimnazjum Kaukaz wydaje sie miłą alternatywą a LO to istne Pola Elizejskie to.. ekhem.. srogo się zawiedziesz.
Ech... wszystko zależy jak się trafi. U mnie przenoszenie to było jak podróż z "dresslandu" do Raju - inteligentni ludzie, mila i dobra atmosfera etc. Jak wspominam Gimnazjum to dostaje dreszczy... I wcale nie trzeba aż tak ciężko pracować ;P
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Wrzesień - do szkoły!!!

Post autor: Deep »

Ehh.. Ja mam LO połączone z gimnazjum - drechów widzę nadal. Ale nawet jak nie ma drechów to zawsze się jakieś emo przypałętają.
W każdym razie nie jest jeszcze najgorzej, masakryczny plan dostałem ale nie narzekam, dostałem się do dobrego liceum i nauczycieli mam w miarę spoko.
W kazdym razie chodze z Torim do szkoły (nie widziałem cie nigdzie na korytarzu jeszcze :P).
.
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: Wrzesień - do szkoły!!!

Post autor: Adamir »

To jest reguła, tak jak "strzezcie sie chemiczki" albo "na informatyce korzystamy ze zdobyczy archeologii".
Haha :D U mnie sprawdza się w 100%!
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Aras
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 248
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 09:25
Numer GG: 9986661
Lokalizacja: Puszcza

Re: Wrzesień - do szkoły!!!

Post autor: Aras »

ech, w powietrzu czuć niemal zapach szkolnek ławki, aż mi się wspominki włączyły... było konkretnie ale teraz robię grube bejmy (oj ta xD co miesiąc na minus 100 wychodzę) i mogę tylko tęsknić. Heh trzeba było mieć kibel tak jak się planowało ;) cóz, teraz tygodnie mijają w innym tepie.

aj ja jaj http://pl.youtube.com/watch?v=LjQNYrVf3Q4
Obrazek
Gurewicz
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 19:10
Numer GG: 5211689

Re: Wrzesień - do szkoły!!!

Post autor: Gurewicz »

Hehe, to cierpcie-ja w gimnazjum jakos nie widze przesadnej ilosci dresow:D.Duzo wiecej jest tam szlachetnej kasty dlugowlosych xD.
jokemaster
Marynarz
Marynarz
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:33
Numer GG: 4340922
Lokalizacja: Big Village
Kontakt:

Re: Rok szkolny sie zaczal

Post autor: jokemaster »

Sihamaah pisze:Mi się zmienił wychowawca. Ciekawa sprawa - jak przyszedłem do liceum, pierwszego wych. nawet nie poznałem, bo zwolnił się ze szkoły :D Drugi wytrzymał rok. Teraz był kolejny... Z mojego gimnazjum! Z gimnazjum przed którym to tak uciekałem, bo to było miejsce-prawdziwa-masakra. I oczywiście ten nauczyciel, który miał przyjść, najgorszy. Ale na szczęście okazało się, że nie może tu pracować :P Czyli wszystko dobrze.

Ogólnie mam traf do tych zmian nauczycieli, w podst. od Przyrody zmieniła mi się 3 razy, w gimnazjum od angielskiego - 5 razy.

BTW. Co sądzicie o drugiej LO? Zapowiada się cięęęża robota. :/
Zapowiada się dużżżżo czytania. W drugiej klasie jest naprawdę masę lektor. Ja na macie miałem chyba z 20.
Ravandil pisze:Szczerze? Druga klasa LO jest najlepsza. Nie jesteś już pierwszakiem i czujesz się dobrze w szkole, ale jeszcze nie masz na karku matury... Chociaż w klasach profilowanych wtedy kończy się wiele przedmiotów i warto popracować nad tym - mi w klasie matematycznej poodpadały te wszystkie biologie, fizyki, etc. Chociaż i tak nie uważam, żeby ciężko pracował na swoje oceny. Jedynie z fizyki się trochę pomęczyłem, a tak to luz
Odpadają jak odpadają większości przykładowo odpadła chemia ale ci którzy chcą zdawać matue z mniej męczą się jeszcze z nią.
Adamir pisze:Ja z niecierpliwością czekam na liceum - wtedy będę miał w klasie samych (no, prawie) normalnie myślących ludzi, a podczas przechadzki przez korytarz nie będę widział drechów.
Ciesz się ciesz jak cię "okocą" to się będziesz cieszył. I mała rada od starszego kolegi : na PO siadaj z dziewczyną ;-)
Gurewicz pisze:Wiem ze z opoznieniem temat, ale coz...jakie sa wasze odczucia z tym?idziecie do roboty czy szkoly?Ja ide do I gimnazjum, jestem totalnie przybity, zyc mi sie nie chce:P.a u was?
Boże jak ja bym chciał chodzić chodzić do gimry.
Gurewicz pisze:
Hehe, to cierpcie-ja w gimnazjum jakos nie widze przesadnej ilosci dresow:D.Duzo wiecej jest tam szlachetnej kasty dlugowlosych xD.
To nieźle masz u mnie w klasie są 2 i pół osoby z długimi włosami ( te dwie mają swą kapele ja dopiero zapuszczam wiec znajomi uznali że chce się wpieprzyć do ich zespołu.
This is it, here I stand
I’m the light of the world, I feel grand
Got this love I can feel
And I know yes for sure it is real
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: Wrzesień - do szkoły!!!

Post autor: Eriol Velcrow »

Zapowiada się dużżżżo czytania.
Streszczeń ;P
Ciesz się ciesz jak cię "okocą" to się będziesz cieszył.
Ech... wszystko zależy od szkoły
I mała rada od starszego kolegi : na PO siadaj z dziewczyną ;-)
I co u was przechodził taki numer? U mnie wszystkie ćwiczenia były wykonywane na osobie tej samej płci...
Boże jak ja bym chciał chodzić chodzić do gimry.
Raczej broń Boże ;)
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: Wrzesień - do szkoły!!!

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

1 klasa LO profil mat-inf-geo
Słucham co koledzy z gim mówią o technikach i innych profilach i zdaje się że trochę wdepnąłem w gówno ;)

...ale parę fajnych lasek jest :)
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
Santus Faustus I
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 21:27
Numer GG: 7744917
Lokalizacja: Tłuszcz - okolice Wołomina

Re: Wrzesień - do szkoły!!!

Post autor: Santus Faustus I »

To ten sam profil co ja miałem gdy chodziłem do liceum. Twoi koledezy z gimnazjum mają rację - wdepnąłeś i siedzisz w nim po same genitalia.
ODPOWIEDZ