Filmy

Biblioteka Światów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Falka pisze:A tak swoja droga: dziewczyno, co Ty ogladasz!? ;)
Lepsze to niż Twój ostatni picturek miesiąca :P - koniec OT :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

Tego filmu widzialam tylko polowe bo juz dalej nie przetrzymalam nerwowo! Poza tym brat mi go sciagna z neta wiec nie wiedzialam w co sie pakuje :)
PS Falka nie czepieja sie kolejnosci bo to byl rytual jakiego plemienia z nad amazonki :D hehe
Equinoxe
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 87
Rejestracja: piątek, 3 września 2004, 16:00
Numer GG: 9393875
Lokalizacja: Toruń - Europejska Stolica Kultury 2016

Post autor: Equinoxe »

Gore to gore, w sumie wszędzie jest takie samo, czy to Stany, czy Włochy, czy Japonia (o tym zaraz). Ale jeśli tam nie było zadnych potworów (tzn. ci kolesie musieli być potworami, skoro robili takie rzeczy, ale wiadomo, o co mi chodzi :D), to żaden to był horror, tylko co najwyżej nieudolna, sensacyjna rąbanka.

Inna sprawa, że japońskie gore ma też w sobie coś ... innego. Niby brutalne tak samo, niby posoka i pianki opryskane farbą do żywności imitujące jelita, ale to inny klimat :) Polecam "Tetsuo" jako rozkoszny wręcz przykład ichniej gore'owej klimatologii :>
-=Equinoxe=-

"Even the smallest person can change the course of the future"/ "Lord of the Rings", J.R.R. Tolkien
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

Ten włosk horror nie był wogle straszny tylko poprostu obrzydliwy! Pełno kanibali którzy jedzą ludzką wątrobę i karzą ucywilizowanym reporterom też jeść, skecja zwłok żółwia (podobno to był prawdziwy żół na planie filmowym i jak się o tym dowiedziałam to chciałam dzwonić do Greenpeacu! :evil: ) Pełno gwałtów, brutalnego sexu, krwi, wnętrzności, trupów, żygów i odchodów! Przepraszam bardzo ale te rzeczy nie są straszne tylko okropniaście i do granic możliwości obrzydliwe! Nie wiem kto wpadł na pomysł zrealizowania tego filmu ale musiał to być jakiś psychopata :/
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

powinien powstać nowy gatunek na takie filmy. "film kanibalistyczny" :P a ja polecam "efekt motyla" film świetny...
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Greg O'Hr
Majtek
Majtek
Posty: 78
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2005, 10:39
Lokalizacja: kolwiek
Kontakt:

Post autor: Greg O'Hr »

wojna swaitow- widzialem w ostatni weekend...wyszedlem troszke poddenerwowany, bo to jednak totalna eksterminacja ludzkosci...chyba najbardziej morderczy film w historii...
swoja droga zakonczenie troszke splycone-trojnogi byly i nagle-ale nie bede zdradzal zakonczenia (co prawda nie czytalem wellsa, wiec nie wiem jak bylo w knidze, ale...)

a po filmie polscy siatkarze przegrali mecz z serbia prowadzac 2-0 w setach i 22-17 w 3 secie, wiec moje poddenerwowanie zmienilo sie we wscieklosc...
take a look to the sky just before You die, it's the last time he will
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Smakosz 2:

Ten film to istna makabra! Wielki potwór żywcem wyżerał ludziom: Oczy, Ręce, Palce. Zależy na co miał ochotę:/ A jak kogoś zabił to z jego zwłok robił coś w rodzaju shirukena z jości i części ciała. Ten film możecie wziąć w każdej wypożyczalni polecam!!
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

a widzial ktos SAW? kumpel mowil ze niezla masakra... trzeba bedzie obejrzec :)
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


SAW? Maskra? GDZIE!?!? ;p

Saw to przede wszystkim thriller psychologiczny, z elementami filiozoficzno-refleksyjnymi i fajnym (acz przewidywalnym, wbrew temu co mówią niektórzy) zakończeniem... owszem jest troche scen brutalnych, ale do wyczynów opisanych powyżej się raczej nie umywają ;p
Greg O'Hr
Majtek
Majtek
Posty: 78
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2005, 10:39
Lokalizacja: kolwiek
Kontakt:

Post autor: Greg O'Hr »

MAd Phantom pisze:
owszem jest troche scen brutalnych, ale do wyczynów opisanych powyżej się raczej nie umywają ;p
tym bardziej ze sceny brutalne pokazane sa raczej jako migawki...tak naprawde wiekszosci sceny trza sie domyslic...ale fantazje pobudza-i moze dlatego czesc traktuje ten film jako masakryczny (bo jednak po obejrzeniu zostaje w czlowieku taka niepokojaca obawa...)
take a look to the sky just before You die, it's the last time he will
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Byłam wczoraj w kinie na Wedding Crashers. Taka głupia komedia z Owenem Wilsonem (Zoolander, Starsky & Hutch) i Vincem Vaughnem (Dodgeball). Jakby co, polecam najpierw trailer, a potem wio do kina, bo nawet niezłe jest.

Aż mnie naszła ochota, żeby sobie za mąż wyjść :D
(dobrze, że mój chłopak na to forum nie zagląda, bo by się biedaczek przeraził;))
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Saw jest warte uwagi, ponieważ dobry triller... No cóz czekam teraz na Punishera 8) widziałem trailery i zapowiada się conajmniej dobrze :twisted: Może ktoś mi podrzuci w łapki ten filmik? :P Chociaż jakoś sobie poradzę 8)
A jeśli chodzi o SW Epizod III - to po prostu film... Dobry, ale nie na tyle, żeby uznać go za godnym zakończenia całej sagi... Choć może jako maniak SW jestem wybredny.. Jednak według mnie, sporo do życzenia pozostawia Ostania część Gwiezdnych Wojen :cry:
Co do sagi o Riddicku - jakoś większych zastrzeżeń nie mam, mi się filmy podobay, gra również trzyma klimat :twisted: .
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ej, a gdzie moj posto Wojnie Swiatow? Pamietam, ze go pisalam...
No coz, napisze jeszcze raz: film taki sobie, nie oplaca sie isc do kina.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Ostatnio obejrzałem bardzo ciekawy film - "Efekt Motyla" (jeśli dobrze pamiętam) - bardzo ciekawy, mroczny i patologiczny film, ze sporą dawka psychologii... Wart uwagi... Jednak jest dość "ciężki" jeśli mogę się tak wyrazić, więc polecam głównie tej starszej części społeczeństwa 8)
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

Ja oglądałem chyba ze 40 filmów u ciotki w Niemczech (wszystkie po Niemiecku a ja nie zabardzo lubie ten język) między innymi: The One,LotR two towers i fellowship też, Last Samurai,Scoby doo :D ,Freddy vs. Jason (Super był), Minorithy raport,Jackass :oops: i takie tam ale było super... :lol:
Prosiak (PrQ)
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

Ja obejrzałam właśnie świetny film! Najlepszy polski film jaki widziałam! "Weisser Dawidek" z założenia opowiada o asymilacji żydów ale właściwie jest to przerażająco-wstrząsający film ,podobny do "Łowcy Snów" tylkoże milion razy lepszy bo bardziej realny i bliższy gdyż w języku polskim w dodatku akcja dzieje się 13km ode mnie :) Warto obejrzeć. (Chyba że jesteś skubany antysemitą :evil: )
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Oglądałam wczoraj Madagaskar - boskie! Aż się musiałam sztachać inhalatorkiem, bo ze śmiechu duszności dostałam ;)
Podobno polska wersja jest lepsza od oryginału, ale nie miałam okazji sprawdzić... Mimo wszystko polecam, bo tańczące i śpiewające lemury to niezapomniany widok :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
ODPOWIEDZ