Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa(komentarze)

To miejsce gdzie będzie następowała rekrutacja do gry RPG na forum Tawerny RPG.
ODPOWIEDZ
Narsil
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 31 stycznia 2010, 00:20

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa

Post autor: Narsil »

Et voila, karta została wysłana na maila. :smile:
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa

Post autor: Grim »

Narsil sorry ale biotyki nie można używać do leczenia. Opiera się na innych zasadach zresztą masz o tym w leksykonie. Może być zwykła sanitariuszka jeśli nie stawiasz na 100% biotyki albo po prostu biotyczka. Sam zdecyduj.
Wybaczcie ale dzisiaj miałem urodziny i tak jakby nie za bardzo jestem w stanie sklecić porządny tekst a wolałbym żeby nie raczyc was ochłapami. Także na jutro już na bank będzie. Sorry.
For Honor & BIG Money!
Narsil
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 31 stycznia 2010, 00:20

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa

Post autor: Narsil »

Grim pisze:Narsil sorry ale biotyki nie można używać do leczenia. Opiera się na innych zasadach zresztą masz o tym w leksykonie. Może być zwykła sanitariuszka jeśli nie stawiasz na 100% biotyki albo po prostu biotyczka.

Skoro tak stawiasz sprawę... Podejrzewam, że biotyk przyda się bardziej niż medyk, więc niech będzie zwykła biotyczka.
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa

Post autor: Mr.Zeth »

Moja postać w sumie jest medykiem... nie 100% ale potrafi poskładać rannych do kupy.
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
Narsil
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 31 stycznia 2010, 00:20

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa

Post autor: Narsil »

Więc tym bardziej moja postać pójdzie w biotyka.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa

Post autor: WinterWolf »

Sobota i niedziela minęły... Mam nadzieję, że do wtorku uda się już ruszyć... I że "wielka woda" nikogo nam nie zmyje...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa

Post autor: Grim »

JEEEST! Można odpisywać. 7 stron a4 w Wordzie i 4 godziny pracy. Ale chyba było warto. Miłego (mam nadzieję) czytania i odpisywania.
For Honor & BIG Money!
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa

Post autor: WinterWolf »

Pozwoliłam sobie poprawić kilka utrudniających czytanie chochlików. Jutro pozaganiam luda do pisania i sama odpiszę, prawdopodobnie marudząc kilku osobom o wspólne klecenie posta :) Dzisiaj idę już spać, bo najwyższy czas na to.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa(komentar

Post autor: the_weird_one »

Ach, tak, wspólne posty to jest to. Ale mamy czas do soboty kobieto, dlaczego tak od razu, niecierpliwie? No chyba, że po prostu chodzi o... jakość. ;)
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa(komentar

Post autor: necron1501 »

the_weird_one pisze:Ach, tak, wspólne posty to jest to. Ale mamy czas do soboty kobieto, dlaczego tak od razu, niecierpliwie? No chyba, że po prostu chodzi o... jakość. ;)
Jak my lubimy wspólne posty czyż nie ? :D Nasze epickie rozmowy na temat... Ach, łezka w oku się kręci.
Co do sesji: biorę się za czytanie!
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa(komentar

Post autor: Grim »

Dobrze by było gdyby wszyscy podali swoje gg coby sie można bylo zgadywac w razie wspólnych postów.
For Honor & BIG Money!
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa(komentar

Post autor: WinterWolf »

Mi brakuje tylko gg Narsila do kolekcji. Za którego podanie na PW byłabym wdzięczna. Swojego nie podaję tutaj z jednej przyczyny - póki nie mam kogoś na liście to i tak nie da rady do mnie zagadać (filtr antyspimowy).

EDIT: Dziękuję. Komplet :) Dzisiaj była już jedna konfa, jutro postaramy się wspólnie sklecić kolejną XD W razie czego mam nadzieję, że uda się złapać większość lub wszystkich (najlepsze rozwiązanie :P) około godziny 19, najdalej 20.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa(komentar

Post autor: Grim »

Można powiedzieć że WW robi się na pod-MG tej sesji :D. Nie żebym narzekał ale ostrzegali mnie... oj taak... ostrzegali... :D No nic czekam na wasze konferki odpowiednio przeredagowane i czytelne. Zapowiada się na ładną współprace graczy, choć to mi oceniac dopiero po zobaczeniu wyników tych spotkań ;p. Mam nadzieję że stworzy się nam zgrany zespół.
For Honor & BIG Money!
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa(komentar

Post autor: necron1501 »

Grim pisze:Można powiedzieć że WW robi się na pod-MG tej sesji :D. Nie żebym narzekał ale ostrzegali mnie... oj taak... ostrzegali... :D No nic czekam na wasze konferki odpowiednio przeredagowane i czytelne. Zapowiada się na ładną współprace graczy, choć to mi oceniac dopiero po zobaczeniu wyników tych spotkań ;p. Mam nadzieję że stworzy się nam zgrany zespół.
Oj zgrany będzie. Przynajmniej mam taką nadzieję :D WW trzyma nas w ryzach żelazną ręką :P
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa(komentar

Post autor: the_weird_one »

Speak for thyself, you whiner. :o

Czekamy na 19.
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa(komentar

Post autor: WinterWolf »

Ponieważ tym razem mnie przypadło w udziale wrzucić to co złożyliśmy wspólnie to ogłaszam iż nasz twór będzie tu dzisiaj wieczorem lub w nocy. Jak tylko wrócę z sesji RPG i złożę to to do końca.

EDIT: A jednak nie dam rady dzisiaj dokończyć. Mam już większość poprawioną (usuwam literówki, orty i inne błędy). Może w południe uda mi się wrzucić. Jeśli nie to wieczorem. Wyczerpało mnie użeranie się z jednym idiotą. Literówki Zetha i błędy kilku innych osób zwyczajnie są w tej chwili ponad moje siły. Od razu uprzedzam tylko, że wspólny odp ma już 10,5 strony A4 i ta objętość się już nie zmniejszy.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Mass Effect (storrytelling) - Rubieże Terminusa(komentar

Post autor: WinterWolf »

Post pod postem, żeby było widać.

Otóż, już wrzuciłam nasze wypociny. Brakuje odpa TWO, który zaprotestował w ostatniej chwili. Marudził coś na temat mylenia kantyny i mesy więc wrzucam tu jeszcze definicje coby na przyszłość oddzielić jedno od drugiego.

MESA - duże ogólnodostępne pomieszczenie znajdujące się na jednostce pływającej (w realiach kosmicznych dotyczy to także statków kosmicznych), zazwyczaj w jej środkowej części, przeznaczone dla wspólnego przebywania w nim wielu osób, służące jako jadalnia, miejsce zebrań załogi, miejsce wspólnego wykonywania prac lub innych zajęć wymagających dużej przestrzeni (np. naprawa żagli), oraz wspólnego wypoczynku. Na większych jednostkach może znajdować się również oddzielna mesa oficerska oraz mesa kapitańska, a na statkach pasażerskich również mesa pasażerska.

KANTYNA - niewielki sklep wojskowy, sprzedający podstawowe produkty (dla wojska lub pracowników cywilnych danej instytucji): papierosy, prasę, środki czystości, bieliznę, herbatę itp. Bywa łączony z barem lub kawiarnią.


Z opisu Grima wynika, że na Kolumbii nie ma kantyny wobec czego nikt nic sobie na statku nie kupi.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
ODPOWIEDZ