Dyskusje o regulaminie

Regulaminy, zasady funkcjonowania i zakazy.
ODPOWIEDZ
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Dyskusje o regulaminie

Post autor: Darkelfft »

Mam pytanie do BAZYLA, które nie wiem gdzie zamieścić.
Przy waszych postach znajdują się obrazki, nad obrazkami tytuły np. " Szczur lądowy", " Tawerniak". Czy te tytuły zależą od liczby postów, działalności dla forum czy też od czyjejś woli?? Jeśli można by było to gdzie znajdę pełny wykaz tytułów i wymagań na nie??

Z góry przepraszam za fatygę i dziękuję.
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Jak masz pytanie do BAZYLa, a nie wiesz co z nim zrobić, to wyślij mu je przez PW. ;P To działa z każdym użytkownikiem zresztą. :twisted:

Informacji na temat rang dla użytkowników nie udziela się (poza tym, co oczywiste- związane są z poziomami marynarskimi). A "Tawerniak", etc, posiadają tylko osoby związane z redakcją.
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są TUTAJ (w chwili gdy to piszę adres nie jest dostepny...)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: mrufon »

Chwali się dbałość o posługiwanie się językiem polskim. Może młodzież zrozumie, że z walki o jego czystość (MAKABRYCZNA ORTOGRAFIA POSTOROBÓW) nic ich nie zwalnia.
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Taka moja prośba co do wulgaryzmów. Po co ich zabraniać, skoro mogę w świetle regulaminu napisać ch*j i być czysty? A razi to tak samo i ma taki sam sens. Prosiłbym więc o uzupełnienie punktu pierwszego.
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Re: Regulamin Forum Tawerny RPG

Post autor: Eperogenay »

BAZYL pisze: :arrow: Rejestrowania kilku kont - nie zależy nam na podbijaniu statystyk, dlatego bedziemy bezlitośnie usuwać nieaktywne konta.
Takie drobne pytanko. Czy są usuwani ci, co przez jakiś czas (przydałoby się napisać ile) nie piszą NIC ?? (chodzi mi o to czy sami przestrzegacie tego punktu regulaminu?) A może chodzi TYLKO I WYŁĄCZNIE o tych z kilkoma kontami? Przyznam że ten punkt regulaminu jest tylko po części jasny. A to pytanko miałem zadać już wcześniej. Nie żebym miał coś do nieaktywnych. (W końcu jak ktoś już kiedyś zauważył, są oni integralną częścią każdego forum) Więc jak to jest ?
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Wszelkie usuwanie userów nieaktywnych bedziemy z nimi uzgadniać na zasadzie wysyłania maila. Jeżeli nie otrzymamy odpowiedzi w wyznaczonym czasie - będzie to traktowane jako brak chcęci przebywanai na forum.

Oczywiście nie dotyczy to usuwanych za przywinienia - spamerów, statsiarzy itp.

Póki co nie wywaliliśmy nikogo za to tylko że nic nie napisał - ten punkt jest bardziej po temu, żeby miec alibi na wypadek gdyby ktoś zażyczył sobie ksywkę, która jest zajęta przez ZUPEŁNIE nieaktywnego usera. Póki mamy miejsce na nieaktywnych, to nie ma sie czym przejmować...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

Z tymi wulgaryzmami- można umieszczać "wypipkowane" w sesjach heniowych?[/b]
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Post autor: Seth »

Jedno pytanko: czemu kurde nie mogę wstawi emblematu??? Jego wymiary to 67 na 70 pikseli i waży 13,9 KB.
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

nie wiem - może jest w jkakimś niepoprawnym formacie?

żeby sie przekonać - przeczytaj co jest napisane w czarnym, kozackim pasku który pojwi się po załadowaniu awatara. żeby go przeczytać, trzeba podświetlić oczywiście ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Post autor: Seth »

Wtedy dałem sobie spokój z avatarem, a w tym pasku pisało że jest niepoprawny format... Tyle że avatar jest w .jpg! Na innym forum miałem podobny problem, ale wtedy przesłałem go adminowi i mi wkleił.
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

To prześłij go adminowi - on Ci wklei - najlepiej zagadnij na gg...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Sadieu
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 15 kwietnia 2006, 18:14

Post autor: Sadieu »

Mam pytanie do niejakiego Bazyla (to ten sam co z CD-Action?) . Chciałbym zareklamowac na waszym forum ciekawą grę rpg-sim, łączącą wszystkie możliwe światy. Znam jednak namolność niektórych ludzi reklamujących "na siłę" swoją grę/forum, więc najpierw pytam o pozwolenie i ewentualne warunki.

Pozdrawiam!
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Dyskusje o regulaminie

Post autor: Deep »

nie zależy nam na podbijaniu statystyk, dlatego bedziemy bezlitośnie usuwać nieaktywne konta.
Czy te konta z początków tawerny, na których nie ma ani jednego posta dalej powinny być aktuywne? Może jednak czas je usunąć, żeby nie zaśmiecać Tawerny?
.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Jakbyś jednak nie patrzył, są to konta, które mają innych właścicieli. Jeśli chcielibyście je usunąć, prponuje powysyłać do tych osób maile, z informacją o takim pomyśle i zapytaniem, czy będą ich jeszcze używać.
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Już razodpowiadałęm na ten temt - chodzi o to, ze gdy zgłosi się user chcący mieć nicka zajętego a nie uzywanego, to wtedy go dostanie.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Dyskusje o regulaminie

Post autor: Azrael »

Czy kopiowanie cudzego avatara jest dozwolone?
Mój teraźniejszy avatar ma niejaki Metiver, pomiomo iż to ja miałem go jako pierwszy... troche to wkurzające :/
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ