Dublin UK

ODPOWIEDZ
Marek
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 17:11
Lokalizacja: Dublin

Dublin

Post autor: Marek »

Hej,

Jakis czas temu przeprowadzilem sie do Dublina i wszystko bylo by fajnie, gdyby nie to, ze nie ma z kim w erpegi pograc. Poniewaz do kraju nie wybieram sie w najblizszej przyszlosci (w tej dalszej raczej tez nie - z uwagi na zawod wykonywany) to wychodzi na to, ze musze znalezc ekipe na miejscu. Wiec jak ktos jest zainteresowany to przesle adres mailowy.
Arantarin
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 2 września 2007, 14:40
Numer GG: 7571633
Lokalizacja: Dublin

Re: [Pn'P RPG] Dublin

Post autor: Arantarin »

Tak sie składa, że niedawno przeprowadziłam się z chłopakiem do Dublina i też szukamy ludzi do grania. Na razie gramy jeden na jeden , ale chcemy znalesc drużynę. Jesteśmy doświadczonymi graczami, a mój chłopak jest tż doświadczonym mistrzem gry. Zainteresowanym proszę o kontakt na maila:
arantarin@gmail.com
Arantarin
Heavy metal will never die... but we will!!!
Arantarin
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 2 września 2007, 14:40
Numer GG: 7571633
Lokalizacja: Dublin

szukam drużyny DUBLIN

Post autor: Arantarin »

Szukam drużyny do grania w Warhammera. Ja (gracz) i mój chłopak (mistrz gry) mieszkamy w Dublinie na Fairview (Dublin 3, niedaleko centrum). Zainteresowanych proszę o pisanie na maila:
arantarin@gmail.com
Arantarin
Heavy metal will never die... but we will!!!
Nefling
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2014, 20:47

Dublin UK

Post autor: Nefling »

Szukam ludzi z Dublina ktorzy graja w Warhammera badz inne rpg.


Bede sprawdzal watek.
kontakt. neflingweb@gmail.com
www.facebook.com/gryfabirlandia
Araistel
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 3 stycznia 2015, 02:19
Lokalizacja: Dublin

Re: Dublin

Post autor: Araistel »

Cześć

Zastanawiałem się czy jeszcze są ludzie w Dublinie co grają w RPG. Sam miałem kilkuletnią przerwę, ale z miła checią powróciłbym do grania w Warhammera, MERP, The One Ring czy Decipher: Lord of the Rings.
kulcok
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 5 stycznia 2015, 15:28

Re: Dublin

Post autor: kulcok »

Siemanko
Tak się składa, że od niedawna zaczęliśmy z kumplami grać w warhammera, ja "mistrz gry" i dwóch graczy. Jesteśmy właśnie w trakcie kampanii, ale nie będzie problemu z wprowadzeniem kolejnego gracza. :) chyba, że mistrzujesz też? moglibyśmy się wymieniać :) jesteśmy z Swords. :)

edit.
To że napisałem, że zaczęliśmy niedawno nie znaczy, że nie mamy doświadczenia. Ja miałem jakieś 4 lata przerwy a w Dublinie jestem od 3 miechów i tak sie akurat złożyło, że nie tylko ja w okolicy lubię rpg'i, chłopaki też mieli kilkuletnie przerwy, ale wracamy wszyscy do wprawy. Pozdro. :)
Araistel
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 3 stycznia 2015, 02:19
Lokalizacja: Dublin

Re: Dublin

Post autor: Araistel »

Cześć

W takim razie skontaktuje się z toba przez maila :smile: Ja grałem 9 lat w Polsce w RPG, ale po przylocie do Irlandii miałem drugie tyle przerwy.
Z chęcia do was dołacze do Warhammera ;) Ja osobiście od dziecka jestem wielkim fanem Sródziemia. Obecnie posiadam system "The One Ring",
ale nie miałem okazji jeszcze w niego pograc. Mistrzowałem prawie od poczatku w Polsce, ale teraz chcetnie zajął bym role gracza ;)
Najwyzej jak przeczytam jeszcze raz "The One Ring" to może bym wrocił do prowadzenia. Mój email ci juz wysłałem.

Pozdrawiam

P.S Nie ważne jak długo się grało. Wszyscy kiedys zaczynaliśmy :smile:
Helvgrim
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 24 września 2020, 10:58

Re: Dublin UK

Post autor: Helvgrim »

Witam,

Cel: Poszukuje drużyn lub pojedynczych graczy w celu dołączenia do lub stworzenia drużyny.

Miejsce: Irlandia. Mogę dojechać dosłownie w każde miejsce na tej mglistej wyspie lub mogę zaprosić do siebie, do hrabstwa Cork.

Systemy które znam i w które grałem: Warhammer, Zew Cthulhu, Świat Mroku ( Wampir, Wilkołak, Mumia, Mag ), Neuroshima, Dzikie
Pola, Earthdown, Legendy Pięciu Kręgów, Gasnące Słońca, Kryształy Czasu, Cyberpunk,
Shadowrun, Wolfsung, Klanarchia, Dark Heresy, Wiking, De Profundis, Słowianie, Arkona.

Systemy w które nie grałem, ale mogę spróbować: Monastyr, Śródziemie, Wiedźmin, Agonia

System w który nie gram choćby mnie ktoś żywcem kroił: Dungeons and Dragons

Systemy do których posiadam wszystkie podręczniki: Warhammer, Zew Cthulhu, Neuroshima, Arkona...i Świat Mroku (te ostatnie w PL).

Preferowany system i gatunek: Warhammer 1-sza, 2-ga lub 4-ta edycja, co do gatunku zaś to mroczna, gotycka fantastyka.

Styl gry jako MG: Głównie fabularny, opisowy, choć rzuty kośćmi też się pojawiają. Mroczny, podły, krwawy, pokrętny i wypaczony.
Groza czai się wszędzie. Jest ciężko, mokro i ogólnie paskudnie. Moje sesje są tak realne jak tylko jest to możliwe w
grach fabularnych. Po sesjach u mnie trzeba zrobić sobie detoks, zjeść czekoladę, obejrzeć jakąś komedię, pograć w
węża na telefonie lub w Pac Mana, przytulić swoje dzieci i partnera i dziękować bogom za to że to była tylko gra :lol:

Styl gry jako gracz: Pasuje mi dosłownie wszystko. Rozumiem i szanuję tak kostkofilów jak i kostkofobów.

Preferowany wiek i doświadczenie graczy: Najlepiej 25 lat i więcej. Doświadczenie z RPG dobrze by już jakieś było, choć mile widziani
są tak zatwardziali wyjadacze 40 lat plus, jak i nowicjusze którzy dopiero stawiają swoje
pierwsze kroki w tej rozrywce. Liczą się chęci i otwarty umysł.

Coś o mnie: Doświadczenie z RPG około 20 lat, oczywiście z dużymi przerwami w grze ale nawet podczas tych przerw pochłaniałem
podręczniki i beletrystykę tematyczną. Z całokształtu mojej gry, w 9 przypadkach na 10, zasiadałem w fotelu Mistrza Gry
i przyznaje że to odpowiada mi najbardziej.

Wybaczcie ten przydługi post, ale chciałem by wszystko było jasne. Proponuje spotkania raz, może dwa razy w miesiącu, a jeśli gracze będą zgrani, jeśli będzie taka ich wola, to może nawet częściej. Wszystko będzie zależało od tego czy znajdą się chętni, jak będzie z dostępnością czasu i kwestią odległości.

Odpowiem na każdy email i poinformuje tutaj otwarcie jeśli znajdzie się już odpowiednia ilość graczy. Proszę się jednak nie zniechęcać upływem czasu i nawet jeśli czytał będzie to ktoś za pół roku albo i więcej to piszcie śmiało.

Pozdrawiam.
Helv

helvgrim@yahoo.com
ODPOWIEDZ