Sesje na czacie

Autorski system fantasy.
Zablokowany
Gość

Sesje na czacie

Post autor: Gość »

Czy będziecie prowadzić sesję na czacie w waszym systemie?? bo nawet mi sie podoba a nie mam z kim grać :P
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: mrufon »

Przykro mi, ale niestety nie. Jesteśmy konserwatystami w tej materii i nie gramy na czacie, ale jeżeli jesteś z Wrocławia to zapraszamy na sesje do nas.
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Hmm... Nie rozumiem tego "Konserwatyzmu". Sesje na czacie są takasamą form rozrywki jak sesje na żywo i nie mona powiedziec że są gorsze. Rozumiem, jśłi po prostu nie chcesz sie podjac takiego prowadzenia - faktycznie chaos je=est tam niezły ;-)

A moze dasz sie namówić na sesje na forum - wtedy nie trzeba temu poswiacać wiekszej ilosci czasu... a i łatwiej zapanowac nad wszystkim...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: mrufon »

Tradycjonalistami, granie na kompie to nowy wynalazek, więc się nie pomyliłem :twisted:
nie mona powiedziec że są gorsze.
Gorsze, bo nie ma kontaktu z graczem, opisy są siłą rzeczy krótkie, wszystko jest biedne i namiastkowe.
Sesje na forum też są kiepskie, nasłuchałem się od grających tak znajomych. Nie byli szczęśliwi, gracze się w połowie wyłączali, nie odpisywali. Bajzel jednym słowem. (nie mylić aby z BAZYLem)
Interaktywność rpg jest jednym z jego atutów, substytuty zostawiam tym, którzy nie mogą zagrać normalnie. :twisted: :twisted:
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
Gieferg
Pomywacz
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2005, 01:26

Post autor: Gieferg »

Zgadzam się z Mrufonem. Niedawno prowadziłem sesję na forum iwedźmina, udało mi się ją skończyć co nigdy wcześniej się tam nie zdarzyło...
Nie mam zamiaru tego powtarzać, dla mnie jako MG było to nudne jak diabli, w międzyczasie połowa graczy przestała odpisywać i doszło paru nowych, ogólnie jestem przeciwny takiej formie grania, jak ktoś lubi proszę bardzo ale bardzo dobrze rozumiem tych, którzy twierdzą że to nie dla nich.
Dla mnie RPG to również takie elementy jak muzyka w tle, odpowiednie oświelenie cała otoczka tworząca niepowtarzalną atmosferę samej gry, tutaj tego nie ma, tak więc...
Nie rozumiem tego "Konserwatyzmu". Sesje na czacie są takasamą form rozrywki jak sesje na żywo i nie mona powiedziec że są gorsze.
nie taką samą, jedynie podobna w kilku elementach, i ja twierdzę że są gorsze.
Interaktywność rpg jest jednym z jego atutów, substytuty zostawiam tym, którzy nie mogą zagrać normalnie
dokładnie mości Mrufon :D , dla mnie granie na forum/czacie itp to jak seks przez telefon. Zostawmy to tym, którzy nie mogą normalnie :twisted:
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Zablokowany