Domowy arsenał

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Marz
Marynarz
Marynarz
Posty: 166
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 23:22
Numer GG: 0

Re: Domowy arsenał

Post autor: Marz »

haha mój arsenał? xD
Na działce mam pierdylion łuków i drewnianych mieczyków z dzieciństwa ;p
A poza tym? Ja wiem... Nozę kuchenne też się liczą? .o.

O! Mam wiatrówkę starusieńką :3
Orcs, orcs, orcs, orcs...
Matysz
Mat
Mat
Posty: 441
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 15:31
Numer GG: 2797417

Re: Domowy arsenał

Post autor: Matysz »

O! Ostatnio z kumplami na działce mój stareńki łuk z dzieciństwa znaleźliśmy! Reszta arsenału zagineła...
Ale zabawa w Wiedźmina, czyli łapanie strzał była fajna :D
Mam niefajną klawiaturę od TPSA i mi kilka klawiszy odmawia posłuszeństwa.

ADVENTURE PLANET czeka na Ciebie! Dołącz do sesji, wczuj się w tej klimat!
piratjohn
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 22 października 2013, 11:06

Re: Domowy arsenał

Post autor: piratjohn »

Jeśli chodzi o mój aresnał to: wiatrówka, 2 noże, scyzoryk victorinox, replika katany, karabin ASG

Arch pisze:Zdaje sobie sprawe jak głupio to zabrzmi, ale "Najlepszą obroną jest atak".
Gdy grozi nam utrata komórki, lepiej ją oddać i jeszcze dać się troszkę obić niż kogoś zabić, ale jeśli chodziło by o nasze/cudze życie raczej nie zastanawialibyśmy się nad konsekwencjami prawnymi itp. wbicia komuś noża w brzuch.
Wystarczy zamiast noża nosić pałkę teleskopową, której przeznaczenie jest samoobrona. Przynajmniej nikogo nie zabijesz..
Killmaker96
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 28 lutego 2014, 13:31

Re: Domowy arsenał

Post autor: Killmaker96 »

Ja moge pochwalić się jednym toporkiem surwiwalowym, maczetką łokietkową/łokciową, oraz rewolwerem dan wesson 2.5(pistolet do ASG)Jakieś małe nożyki w stylu scyzoryki czy kieszonkowce pomijam.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...
piratjohn
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 22 października 2013, 11:06

Re: Domowy arsenał

Post autor: piratjohn »

Killmaker96 pisze:Ja moge pochwalić się jednym toporkiem surwiwalowym, maczetką łokietkową/łokciową, oraz rewolwerem dan wesson 2.5(pistolet do ASG)Jakieś małe nożyki w stylu scyzoryki czy kieszonkowce pomijam.
Często grasz w Air softa?
PiotrekP pisze:Ja akurat zawsze mam przy sobie scyzoryk, dzięki czemu takie elementy jak elementy złączne nie są mi obce !
Pozdrawiam
A jaki scyzoryk posiadasz?
Killmaker96
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 28 lutego 2014, 13:31

Re: Domowy arsenał

Post autor: Killmaker96 »

piratjohn pisze:Często grasz w Air softa?
Niestety nie, kilka razy mi się zdarzyło zagrać z kumplami. Niestety taka zabawa trochę kosztuje,a ja nie mam stałej pracy T.T Za to za tańszy odpowiednik polecam LaserTag. Niby nie to samo ale radochę daje :)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...
piratjohn
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 22 października 2013, 11:06

Re: Domowy arsenał

Post autor: piratjohn »

Niestety trochę trzeba wydać, ale jak się kupuje partiami, to w końcu można sobie złożyc jakiś zestawik.
Killmaker96
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 28 lutego 2014, 13:31

Re: Domowy arsenał

Post autor: Killmaker96 »

No ostatnio do rodziny dołączyła pałka teleskopowa GS 16".Cudo
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...
Killmaker96
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 28 lutego 2014, 13:31

Re: Domowy arsenał

Post autor: Killmaker96 »

Nie użyje jej na nikim. Kolekcjonuje broń i pomyślałem że warto mieć takie coś w swojej kolekcji.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...
FraKam
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 24 czerwca 2014, 14:34
Kontakt:

Re: Domowy arsenał

Post autor: FraKam »

Hmm... Mamy nadzieję, że na nikim nie użyjesz, ale jak za kilka tygodni dowiemy się z TV o przestępstwie z użyciem tej broni, to będziemy wiedzieli o kogo chodzi :D
lampy pokojowe dla Twojego mieszkania.
ODPOWIEDZ