Wrzesień - do szkoły!!!

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

Do Iskendariana:
Zapomniałem dodać o ruchliwości, jak wszyscy wiedzą taka choroba jak miażdżyca bardzo chętnie będzie rozwijać się w naszym organiźmie, choćby dlatego, że przez pięć godzin ( czasami mniej lub więcej ) spędzonego czasu przed komputerem ciało potencjalnego internauty, zaczyna drętwieć, krew zaczyna wolniej się toczyć, w efekcie możemy zemdleć ( niedotlenienie mózgu ), a to tylko początek. Jeżeli nie będziemy się ograniczać to zanim dotrwamy do pięćdziesiątki, to stare pomarszczone łapska starości ( lub czegoś gorszego ) o wiele prędzej nas dopadną i bezlitośnie usidlą.

P.S Proszę o rozmyślenie powyższej kwestii :P
P.S.S Po raz kolejny przepraszam za pisanie nie na temat, ale to jest silniejsze ode mnie :roll:

Dark_Voyager
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Dziękuję ślicznie wszystkim za dobre rady. Miażdżyca i ślepota mi grożą, bo w pracy spędzam 8 godzin siedząc przy kompie. Teoretycznie mam godzinną przerwę na lunch, ale najczęściej podczas niej siedzę albo w jakiejś knajpie, albo z jedznokiem przy kompie. Do tego dochodzi siedzenie w domu przed kompem po pracy, albo siedzenie w szkole raz w tygoniu (uwaga! padło słowo 'szkoła', więc to nie jest OT:P). Prowadzę siedząco-komputerowy tryb życia. Za kilka miesięcy będzie ze mnie 'typowy' komputerowiec: gruby, pryszczaty (to od czekolady;)) okularnik...

Dodatkowo w poniedziałek zaczynam swoje studia przez internet. Więcej siedzenia, więcej kompa i więcej nauki ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Iskendarian
Pomywacz
Posty: 32
Rejestracja: piątek, 19 sierpnia 2005, 12:52

Post autor: Iskendarian »

Do Iskendariana:
Zapomniałem dodać o ruchliwości, jak wszyscy wiedzą taka choroba jak miażdżyca bardzo chętnie będzie rozwijać się w naszym organiźmie, choćby dlatego, że przez pięć godzin ( czasami mniej lub więcej ) spędzonego czasu przed komputerem ciało potencjalnego internauty, zaczyna drętwieć, krew zaczyna wolniej się toczyć, w efekcie możemy zemdleć ( niedotlenienie mózgu ), a to tylko początek. Jeżeli nie będziemy się ograniczać to zanim dotrwamy do pięćdziesiątki, to stare pomarszczone łapska starości ( lub czegoś gorszego ) o wiele prędzej nas dopadną i bezlitośnie usidlą.
Mój poprzedni post, to był czysty, niczym nie skażony sarkazm. To tak dla jasności ;P

Z kolei siedzenie przed kompem... nie przesadzajmy. Od zasad są wyjątki. Spójrz na mnie: był taki czas w moim życiu, kiedy spędzałem przed kompem całe dni i część nocy. I co? Żyję do dziś, mam się dobrze. Żadnych problemów z sercem, układem krążenia i takimi tam ;] Teraz gdybym mógł to, też tak spędzałbym czas, ale niestety... praca ;( Fakt, mam problemy ze wzrokiem, ale to nie od kompa :P

A teraz żeby nie było offtopu: jestem zbyt młody aby nadszedł październik ;]
"Bez przerwy pić też się nie da, więc się dokształcam"
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Komputer szkodliwy? Plotki i pomowienia. Komputer to samo dobro. No chyba ze windows zrobi critical error :P

A tak apropos szkoly, to za tydzien ni tez koncza sie wakacje. O ile zdam sesje :P
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Wrzesień - do szkoły!!!

Post autor: AC »

Alakhai pisze:ale nie wszyscy :wink: hehe
ja od pazdziernika :lol:
Ale ten czas minął, już się zaczynała szkoła a już się kończy, nieważne czy to był wrzesień czy październik - ważne że kolejny rok szkolny dobiega końca. Jak się czujecie? Czy znów mówicie "w następnym roku to ja napewno wezmę się do nauki"? Czy zdajecie do następnej klasy czy będą jakieś problemy?

Zapraszam do wypowiadania się.
Obrazek
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Koval »

Nawet nie mów, sesja za miesiąc... jakie wakacje ?! Jak dobrze pójdzie, czyli 29 czerwca zakończę semestr, to potem wypadałoby coś niecoś zarobić przez trzy miechy. Odpoczywał będę w ostatnim tygodniu września 8)
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Jaki kierunek?
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

a ja jzu mam 2 zalki za sobą ! a jeszcze niedługo zacznei sie gehenna 9 egzamow wtym naszczescie 4 zalki wiec zostaje 5 ciezkich egzamow ale dam rade i wakacje beda pikne do pazdziernika ;)
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Koval »

Fizyka
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Koval Gdzie studiujesz tą Fizyke :) Bratnia ty moja duszyczko !
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Koval »

Jak to gdzie: Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH w Krakowie. Budynek wydziału mam naprzeciwko stadionu Wisły.
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

hehe no to wesoło wkoncu ktos rozwazny co też fizykę wziął na warsztat :D:D
- obecnie tez w krakowie studiuję ale juz nie fizyke ;) boz Fiza w tym roku skonzcyłem :)
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Koval »

No to nas dzieli przynajmniej 5 lat.

Info dla Phovena, który pewnie dotrze do tego postu :D : jak tu ktoś mądrze napisał, co by to była za postać do grania, w której nie byłoby czegoś z nas samych. Będzie wiedział w czym rzecz.
Ostatnio zmieniony niedziela, 6 maja 2007, 21:47 przez Koval, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

nie pyatjmy się co nas dzieli spytajmy sie co nas łączy :)

no a teraz łaczy mnei z wami TP sa ;) i zaraz bede musial sie rozlaczyc by znow poudawac ze sie ucze
Gurewicz
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 19:10
Numer GG: 5211689

Rok szkolny sie zaczal

Post autor: Gurewicz »

Wiem ze z opoznieniem temat, ale coz...jakie sa wasze odczucia z tym?idziecie do roboty czy szkoly?Ja ide do I gimnazjum, jestem totalnie przybity, zyc mi sie nie chce:P.a u was?
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Rok szkolny sie zaczal

Post autor: Ravandil »

Gurewicz pisze:Wiem ze z opoznieniem temat, ale coz...jakie sa wasze odczucia z tym?idziecie do roboty czy szkoly?Ja ide do I gimnazjum, jestem totalnie przybity, zyc mi sie nie chce:P.a u was?
Ja mam jeszcze około 3 tygodni wakacji, więc nie narzekam ;] Ale może parę słów dla młodszych - nie narzekajcie, że idziecie do gimnazjum, liceum, etc. Cieszcie się tym, póki możecie. Chociaż gimnazjum uważam za dziwny twór, w którym mieszają się niemal dzieci po podstawówce z niemal dorosłymi (a przynajmniej wyrośniętymi), którzy pójdą do liceum/technikum, to właśnie gimnazjum wspominam najlepiej. Wtedy najbardziej mi się chciało pracować i ogólnie było sympatycznie. LO też było sympatyczne - dlatego z tej okazji wpadliśmy ze starą klasą do pierwszaków w odwiedziny :P Gimnazjum i LO to też okresy, gdy nie trzeba przejmować się pierdołami, np stosem dokumentów potrzebnych do otrzymania akademika, czym właśnie się zajmuje (muszę uzupełnić wniosek -_-).
:P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Rok szkolny sie zaczal

Post autor: Brzoza »

Ja tez niby mam trzy tygodnie wakacji, ale tak się składa że chce sobie we wrześniu popracować( ide pod prąd wszyscy ciułają na wakacje w lipcu i na poczatku sierpinia). Prócz tego chciałbym żeby semestr się już rozpoczął, bo ciekawi mnei jak będzie na studiach (grafika, dzienne)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ