Serwisy społecznościowe

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Serwisy społecznościowe

Post autor: Deep »

Wiesz, że oprócz gg jest cała masa komunikatorów, które obsługują również sieć gg?
.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Serwisy społecznościowe

Post autor: Alien »

wiem, ( choćby aqq, które też dziwnie mi działa...) ale to w sumie najmniej problemowy sposób jest...
00088888000
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Serwisy społecznościowe

Post autor: corvus »

Alien pisze:wiem, ( choćby aqq, które też dziwnie mi działa...) ale to w sumie najmniej problemowy sposób jest...
Zawsze mnie zastanawiało co ludzie robią z AQQ, że im dziwnie działa. Osobiście po odpowiedniej konfiguracji nigdy z tym programem nie miałam kontaktu.

A co do FB to teraz na studiach stwierdzam, że jego brak bardzo utrudniłby mi życie z racji tego, że ludzie postanowili zamieszczać na nim informacje nt wszystkiego, co na owych studiach się dzieje. Czasem się przydaje.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Serwisy społecznościowe

Post autor: Alien »

Zawsze mnie zastanawiało co ludzie robią z AQQ, że im dziwnie działa. Osobiście po odpowiedniej konfiguracji nigdy z tym programem nie miałam kontaktu.
Samo z siebie :lol: Wrzucało mnie na offline co chwilę :/
00088888000
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Serwisy społecznościowe

Post autor: Diabeł »

Spróbuj WTW2 :) . Mały, przyjemny i lekki... :)
strumnica
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 17 stycznia 2012, 15:29
Numer GG: 45888
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Serwisy społecznościowe

Post autor: strumnica »

Ja już tylko bawię się w fbooka, głównie ze względu na kontakt ze znajomimi z innych krajów, czego na przykład nie oferowała mi nk. Ale i tak jestem tam pod pseudonimem, a nie prawdziwym nazwiskiem i staram się nie uaktualniać swojego statusu po każdym posiłku :) Mam zresztą wrażenie, że większość portali społecznościowych służy jedynie chwaleniu się przed innymi swoim zyciem. Taka przesadna forma ekstrawertyzmu.



____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
...haters gonna love gry na przeglądarkę...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Serwisy społecznościowe

Post autor: Eglarest »

JA ostatnimi czasy stałem sie okrutnie transparentny i mozna mnie znaleźć niemal wszędzie ale glownie na FB uprzykszam co niektorym z was czasem żywot ;) z Nk korzystam okresowo gg umarło skype ssie a na TRPG czasem zajrzę

no ale chyba najwięcej o człowieku mówi lastfm ;)
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Serwisy społecznościowe

Post autor: Alien »

Jakoś nigdy nie czułem potrzeby założenia konta na lastfm :D Na NK miałem konto, ale zrobił się taki nawał idiotyzmów i debili, że skasowałem. GG niby mam, ale nigdy nie włączam. FB też ostatnio jakoś dziwnie mi działa :/
00088888000
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Serwisy społecznościowe

Post autor: Deep »

Ja z gg obecnie korzystam już tylko do rozmowy z dwoma czy trzema znajomymi. Facebook w tym wypadku dobrze zastępuje komunikator.
A last.fm to chyba najlepsze narzędzie do wyszukiwania nowej muzyki jakie znam. W zasadzie prawie wszystko czego teraz słucham znam dzięki połączeniu last.fm + rateyourmusic.com
.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Serwisy społecznościowe

Post autor: Alien »

Skusiłeś mnie, zarejestruję się ;)
00088888000
ODPOWIEDZ