Sny

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Iblisiątko »

Alistar pisze:Nigdy mi sie nie zdarzyło, bym miał sny związane ze szkołą ;D Dziwne.
Za to często mam koszmary i szczerze to nie narzekam, bo to tak jakbym oglądał dobry horror w wersji pełnowymiarowej ;)
W którym grasz główną rolę :lol:
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: Sny

Post autor: Alistar »

Nie szkodzi ;) bo jak zginę to i tak się obudzę ;D ale jakoś staram sobie radzić podczas walki w śnie ;d chwyce za jakiś pałąg i macham na prawo i lewo
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Iblisiątko »

Alistar pisze:Nie szkodzi ;) bo jak zginę to i tak się obudzę ;D ale jakoś staram sobie radzić podczas walki w śnie ;d chwyce za jakiś pałąg i macham na prawo i lewo
To agresywny jesteś :lol: u mnie jest tylko animacja biegania i skakania, z zablokowanym cofaniem się :lol: Jeśli pamiętasz jak np: Uciekało się przed trollem w pierwszym Harrym Potterze..... albo grałeś w Raymana 2 i pamiętasz jak uciekało się po takiej lodowej trasie przed potworem.... sęk w tym, że kamera była w jego paszczy i widać było jego kły i to, jak się ślini na widok Raymana :D
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: Sny

Post autor: Alistar »

To masz dobrą wyobraźnie Ibli Ibli ;D
No ja lubie koszmary bo moge się wyżyć, ale nigdy nie mialem jeszcze takich blokad jak w mario bross że moge iść tylko w jedną strone ;D
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
ardek123
Pomywacz
Posty: 69
Rejestracja: wtorek, 17 sierpnia 2010, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sny

Post autor: ardek123 »

Nie pamiętam niestety swoich snów, ale w najbliższym czasie planuję przeczytanie książki o świadomym śnie. Mam nadzieję, że uda mi się do takowego doprowadzić :)
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Iblisiątko »

ardek123 pisze:Nie pamiętam niestety swoich snów, ale w najbliższym czasie planuję przeczytanie książki o świadomym śnie. Mam nadzieję, że uda mi się do takowego doprowadzić :)
Myślałam, że każdemu to się kiedyś udało O_O
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
ardek123
Pomywacz
Posty: 69
Rejestracja: wtorek, 17 sierpnia 2010, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sny

Post autor: ardek123 »

Nie, to raczej rzadkie. No i jak miałbym do tego doprowadzić, skoro nie pamiętam snów? ;)
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Iblisiątko »

Jeżeli śpisz bardzo głęboko i zawsze zmęczony kładziesz się spać, to raczej do tego nie doprowadzisz.... sen powinien być płytki, taki właściwie, że niby śpisz, ale słyszysz i czujesz co się dzieje wokół ciebie. Tak więc, jak się idzie spać z nudów to coś takiego czasem wychodzi :D
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: Sny

Post autor: Alistar »

Ibli ma to na codzień ;D śpi po każdym napisanym poście :lol: :mrgreen:
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Iblisiątko »

Alistar pisze:Ibli ma to na codzień ;D śpi po każdym napisanym poście :lol: :mrgreen:
Cholera rozgryzłeś mnie :lol:
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: Sny

Post autor: Alistar »

Wiem coś na ten temat ;D mam tak nieraz, jak czytam długie i nużące posty, które nie wnoszą nic nowego do tematu ;P
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
Adda
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 14:09
Numer GG: 21666460
Skype: rata_el_deserto
Lokalizacja: Mnichowice

Re: Sny

Post autor: Adda »

http://rataeldesierto.blog.onet.pl/
Tyle w temacie snów. Nie chwaląc się, to mój blog i wszystkie sny są moje. :D
"Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
Jornarileesh
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 15:21

Re: Sny

Post autor: Jornarileesh »

Mi się śniło, ze musiałem obliczyć średnią arytmetyczna z 2 ludzi... istny koszmar, co chwila się budziłem i wracałem do tego snu zasypiając...
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: Sny

Post autor: Alistar »

Nieraz tak miałem, że podczas snu sie przebudziłem, napiłem potem śniło mi sie to samo ;// umysł człowieka jest dziwnie skonstruowany
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Sny

Post autor: Eglarest »

Zainteresowały mnie ostatnio publikacje związane z rokiem 2012 i wszelkimi proroctwami otóż niezmiernie zastanowił mnie fakt, że na świecie odnotowano masowe zjawisko, które objawia się tym że od około 6 lat rośnie liczba ludzi, którym śni się wojna. Co ciekawe ktoś pokusił się o połączenie iluś tam ludzkich historii sennych i wiele ze sobą było zbieżnych. Na naszym Polskim podwórku na ten temat dużo mówi Krzysztof Jackowski który jest przekonany, że coś silnego wisi w powietrzu a ludzie już nawet bez zdolności paranormalnych mają tego sny. Osobiście ja sam od kilku lat mam takie sny i tak jak w publikacji są one niezmiernie realne i czasem budząc się czuje się np ogłuszenie od wybuchu. Ciekawi mnie czy to istotnie wynik snów proroczych czy może jednak masowa paranoja . Słyszałem ciekawą opinię że ludzie potrzebują wojny i domagają się jej tak samo jak domagali się jej w latach 30 XX wieku. Być może jest to jakieś globalne całkiem społeczne zjawisko a sy to tylko jakiś element naszej ludzkiej natury. A może masowa kultura karmi nas podprogowo jakimiś wizjami...




ps. To mój pierwszy post po długiej przerwie witam wszystkich starych znajomych i nowych ;) Pozdrawiam i życzę miłej dyskusji oraz gry.
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Iblisiątko »

Myślę, że ludzie potrafią się bardzo mocno zasugerować czymś takim, że wszystkim śni się wojna i sami zaczynają śnić.
Że po prostu dużo się o tym mówi i ten temat prześladuje nas nawet we śnie...

Ja nic nie śnię ostatnio :/ mam genialnie ustawiony wewnętrzny zegar, budzę się idealnie, minutę przed budzikiem (w tygodniu prawie codziennie mam na inną godzinę), mam doskonałe wyczucie czasu, oprócz tego, że intuicyjnie wiem która jest godzina potrafię to określić po tym jak ciemno jest na dworze :D i po odgłosach z zewnątrz.
Nie cierpię tej umiejętności, nawet we śnie prześladuje mnie myśl, że zostały mi np 3 godziny snu, bo powiedzmy obudziłam się na chwilę o 3 a wstaję o 6 -_-. Nawet o tej 3 odnotowuję, która jest godzina nawet bez patrzenia na zegarek....
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Sny

Post autor: Alien »

Iblisiątko- coś kiepsko z twoim poczuciem czasu bo do 13 nie odbierasz komórki w weekend ;)

Ja od naprawdę długiego czasu nie pamiętam już swoich snów. Będzie z rok może. Naprawdę rzadko się zdarza, żebym pamiętał cokolwiek. Może kwestia tego że wstaję teraz wcześnie (trzeba dojechać do ogólniaka ;) ).

A z tym śnieniem o wojnie to dla mnie bzdura kompletna ;) Jak będzie wojna to odszczekam :P
00088888000
ODPOWIEDZ