Sny

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Ragnar
Marynarz
Marynarz
Posty: 304
Rejestracja: piątek, 16 stycznia 2009, 21:10
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sny

Post autor: Ragnar »

O dziwo kiedy budzę się sam to za diabła nie pamiętam - właśnie w roku szkolnym, kiedy na pięć minut minut przed odpaleniem budzika (zawsze budzę się pięć minut wcześniej tylko po to by go wyłączyć) tkwię w "półśnie" to pamiętam. Raz mi się śniła nieskończona puszka piwa, ech...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Sny

Post autor: Eglarest »

z zapamiętywaniem snów to zasada jest taka by po obudzeniu nie patrzeć w jasne miejsca i punkty szczególnie nie w okno.
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Sny

Post autor: No Name »

Tak, to prawda. Za oknem zwykle dostrzegamy tyle rzeczy, że sen od razu odchodzi w niepamięć.

Byłem ostatnio na tydzień na nartach. Śniło mi się, że zamiast być na wyjeździe, budzę się w domu i nikt nie wie o jakich nartach mowa. Sen był niesamowicie realistyczny, że aż trudny do opisania. Tym bardziej, że śniąc dopuszczałem możliwość że śpię, ale nie mogłem być tego pewien. Uff, na samą myśl o tym śnie przechodzą mnie ciarki.
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Ragnar
Marynarz
Marynarz
Posty: 304
Rejestracja: piątek, 16 stycznia 2009, 21:10
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sny

Post autor: Ragnar »

I tak najlepsze jest kiedy przysypiasz na lekcji i sen zaczyna się mieszać z rzeczywistością... pani zaczyna mówić coś zupełnie od czapy, a tobie wydaje się że jesteś bohaterem przygodówki i rozwiązujesz zagadkę przestrzenną na tablicy Mendelejewa. Albo rysujesz góry lodowe w zeszycie a kolega macha wielkim globusem na środku klasy.
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: Iblisiątko »

Alien pisze:Iblisiątko- coś kiepsko z twoim poczuciem czasu bo do 13 nie odbierasz komórki w weekend ;)
W weekend mam wolne od odbierania telefonu, poza tym wiem, że to ty, to po co się mam śpieszyć :lol:, i tak wiem czego będziecie ode mnie z Weve chcieli (Jak to dwuznacznie zabrzmiało XD).
Eglarest pisze:z zapamiętywaniem snów to zasada jest taka by po obudzeniu nie patrzeć w jasne miejsca i punkty szczególnie nie w okno.

Jak dla mnie to kit, ja zawsze pamiętam swoje sny :D , czasem śni mi się po prostu uczucie zimna, zagrożenia itd... wtedy to rzeczywiscie nie ma co pamiętać :D
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
ODPOWIEDZ