Podcasty

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Podcasty

Post autor: Adamir »

Czyli audycje w postaci plików MP3, które można ściągnąc i odsłuchac np. na odtwarzaczu. Słuchacie może jakichś podcastów? Ja regularnie Schwing! - audycja, którą prowadzą autorzy dwóch czołowych polskich webkomiksów, czyli Koko (kokoart.net) i Bele (themovie.ovh.org). Mniej regularnie ściągam jeszcze Salon Polityczny Trójki. Sam też przymierzam się do zrobienia własnego. Enjoy ;p
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Podcasty

Post autor: Brzoza »

Raczej się nie dotykam podcastów.
jezeli chodzi o Klimaty Netkolektywu czyli bele, mcowiec, etc to proponuje jeszcze b180.gniazdoswiatow.net/ prowadzi je Godai od CMD i Klastera i ktostam jeszcze. Podcast jest o klimatach Gotham.

Jeżeli chodzi o takie 'amatorskie' media to fajna jest www.pyta.pl ale to nie podcast ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Podcasty

Post autor: Nekonushi »

Też słucham podcastów, ale tylko trzech - wszystkich autorstwa Martina Lechowicza. Jeden z nich nazywa się Koczowisko Dekadencji i Martin prowadzi je wraz ze swoim kumplem, Hugo (też se wybrali imiona...). Drugi podcast, wyjątkowo mi bliski, dotyczy Boga i - przede wszystkim - Biblii. Nazywa się on Odwyk i jest moim ulubionym podcastem, słucham go zawsze jak tylko wyjdzie nowy odcinek. Ostatni podcast tego człowieka to Masa Krytyczna, w której po prostu zlewa się ze wszystkiego i wszystkich.

Schwinga słucha mój kumpel, ale mnie jakoś nie przypadł do gustu. Za to od czasa do sasa słucham sobie Salonu Politycznego Trójki i jak znajdę wolną chwilę, to posłucham sobie też takiego podcastu, co się zwie Wassup!
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: Podcasty

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

Schwing rządzi, kiedyś jeszcze radia Fotka słuchałem ale nie było to coś fajnego.
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
ODPOWIEDZ