Gazety (lub czasopisma)

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Gazety (lub czasopisma)

Post autor: BAZYL »

Ja, ze względu na nadmiar książek do czytania, mam stertę zaległych National Geographiców, które prenumeruję. Poza tym sporadycznie kupuję Science Fiction, Fantasy i Horror, ale ostatnio rzadziej. Niestety do czytania mam coraz więcej, a czasu nie przybywa.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Garra
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 15 czerwca 2008, 21:02
Numer GG: 4055557

Re: Gazety (lub czasopisma)

Post autor: Garra »

scorez pisze:Ej. Mam pytanie.

Czemu kupujecie właśnie magazyn 'Gitarzysta' co
w nim takiego jest? Czemu jest wart polecenia?

Napiszcie coś o tym. Ja jestem zainteresowany.
(prenumerata jest drooogaaa, więc się pytam)
W Polsce mamy tylko 2 "gitarowe" czasopisma, topguitar i gitarzystę. Gitarzysta jest o tyle lepszy że wychodzi co miesiąc i ma transkrypcje utworów no i płytka cd z podkładami do nich, ćwiczeniami, i testami sprzętu (można sobie posłuchać jak brzmi testowany model gitary czy zmachola) Ja kupuje gitarzystę ze względu na transkrypcje utworów (co kilka numerów perełki są) no i ćwiczenia różnych styli (teraz szlifuje tapping xP) reszta to głównie reklamy xP choć zawsze jest kilka fajnych tekstów. Zaprenumerowałem sobie ten magazyn bo primo ma dobre transkrypcje, bo jak czasami ściągam jakieś taby na Guitar Pro i jak widzę tą solówkę na której są zupełnie inne dźwięki ztabowane to mnie strzela xP secundo kiedyś uczyłem się grać u takiego gitarzysty co prawda podstaw mnie wyuczył ale potem to jest praca własna, on mi da taby weźmie tam 30zł a tu mam to samo za 15 =) Jak już kupować magazyn tego typu to tylko Gitarzystę, Topguitar śmierdzi xP
Pozdrawiam Garra
O jama shimashita ;)
ODPOWIEDZ