Smarty

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Smarty

Post autor: Ravandil »

Azrael pisze:Tylko że skoro Bóg stworzył ludzi, to wszystko co stworzą ludzie jest własnością, dziełem i zasługą Boga...
A skoro Bóg stworzył szatana.... narkotyki są dziełem Bożym, a ćpając je jesteśmy bliżej niego! JEEEEEEE ćpajmy!

(sorki za tego posta jestem pod wpływem pomysłu Ravandilla. Tylko kamień zamieniłem na cegłówkę)
Faktura do odebrania w kasie. Ale jak coś, to się nie znamy. I do cholery przez jedno "L" (prawie dwa lata okupuję to forum...) ;p
Jak widać efekt placebo jest niezwykle skuteczny. Zresztą mogę to potwierdzić z własnego przykładu bo widziałem jak jeden łatwowierny chłopaczek upija się zwykłą colą. Z pewnością palenie herbaty jest mniej problematyczne niż haszu, raz że legalne dwa, że skutki dla zdrowia zdaje się mniejsze. A jak ktoś się przy tym naćpa? No cóż...
Koledzy na studniówce upili się wodą mineralną. Tzn wkręcili sobie, że to wóda i niezły mieli z tego ubaw :D Ale ktoś, kto najara się kostki rosołowej i będzie wierzyć, że to coś prawdziwego, może jakiś efekt osiągnąć. Potem się nie przyzna przecież, że się nie poznał ;)
Tylko że skoro Bóg stworzył ludzi, to wszystko co stworzą ludzie jest własnością, dziełem i zasługą Boga...
Podobno Bóg stworzył człowieka. Człowiek jest dobry, ludzie są źli ;)
Dragi, narkotyki itp. to shit wymyślony przez szatana by zepchnąć ludzi do piekła :evil: :evil: :evil:
(wódka się nie liczy, to lekarstwo :twisted: ;) :twisted: )
Bardzo skutecznie leczy zdrowy rozsądek ;p


Próbowałem ostatnio wyobrazić sobie siebie np. upitego do nieprzytomności. Nie wiem jak to działa, ale wizja utraty świadomości wywołuje u mnie ciarki... Taki ze mnie skostniały racjonalista, że nie mogę znaleźć argumentów za tym, że uwalenie się czymś w trupa może być fajne/przyjemne ;p Cóż, może akademik mnie zmieni pod tym względem ]:->

[dop. moje drugie ja - kogo ty chcesz oszukać... jesteś niereformowalny ;] ]
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
ODPOWIEDZ