NEVERENDING STORY - co wy na to?

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

hej kamil master tu ludzie niechca grac, bo jak by chcieli to bys to czytal w rekrutacji. tu chodzi o pisanie opowiadania ktore by sie dzialo w swiecie dysku. byl taki film (chyba w latach 80 jak sie niemyle, a jak sie myle to niebijcie).
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


cóż, Ragnarok... za pewne ciekawy dla biorących w nim udział, ale dla innych? Niezbyt z tego co mi wiadomo (zwłaszcza druga część wydaje mi się ciągnięta na siłę i wtórna)...

Czy ja wiem czy pisanie dla jaj takie dobre? Takie opowiadanie jest wtedy banalnie prosto rozwalić... oczywiście szybko można usunąć wadliwy post, ale niesmak pozostaje...

A Kamila Mastera mam już od dłuższego czasu na mojej oko-liście.. więc lepiej niech uważa... ;->
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

MAd Phantom pisze:
cóż, Ragnarok... za pewne ciekawy dla biorących w nim udział, ale dla innych? Niezbyt z tego co mi wiadomo (zwłaszcza druga część wydaje mi się ciągnięta na siłę i wtórna)...
No tak, ale to był raczej pomysł Dantego, niż mój. Mimo wszystko miło mi się pisze. Z tego co widzę, to już niedługo temat "o wszystkim" będzie odblokowany dla każdego.

Trzeciej części (o ile komuś się bedzie chciało robić) to nie wytrzymam. :wink: W każdym razie, jeśli taka ma powstać, to lepiej na osobnym temacie (aby nie blokować jednego).
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

MAd Phantom pisze:
cóż, Ragnarok... za pewne ciekawy dla biorących w nim udział, ale dla innych?
zdecydowanie *nie* ciekawe. na poczatku probowalam czytac, ale sie nie da.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Czyli już mamy opinię jedej osoby postronnej. :wink:

Z Ragnarok jest tak samo, jak z sesją, w której się nie bierze udziału. Raczej nie jest ciekawa dla widzów. W przeciwieństwie do grających w nią.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


A ja musiałem to przynajmniej zgrubsza czytać... ehh... ciężka dola moderatora...

właśnie! Może dla piszących to jest fajne, ale z tego co zauważyłem nie jest to sesja (chociażby raczej brak MG) tylko opowiadanie... a opowiadanie, które podoba się tylko jego twórcą, a innych odrzuca to... to sami wiecie co ;-P A do tego IMO z każdą chwilą jego poziom się obniża... inaczej mówiąc: Skończcie waściowie, a wstydu oszczędźcie (sobie) ;-P
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

No wiesz, mocium panie Phantom... Na razie mamy opinię tylko jednej osoby czytającej (ty napisałes jeden post... kiedyś, więc jesteś również twórcą). Poza tym, ktos to ładnie powiedział w temacie "Muzyka": Co inna osoba, to inny gust (czy jakoś tak). Nawet, jesli większości się nie podoba, to może komuś... Tylko trzebaby to wszystko "posklejać" i poprawic, wtedy może nawet dałoby się to czytać...
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Ehh nudna? Ja jakoś tego nie widze zresztą jeśli przeszkadza ci nasze opowiadania zawsze możesz wywalić monitor :-P
W naszym opowiadaniu dobre jest to że jest dynamiczne i ciągle czymś zaskakuje. Zresztą Ragnarok2 miał być sesją ale Bazyl kazał dać mi to w 1 i tak się skończyło.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Dante, czy mógłbyś przeczytać post zanim na niego odpowiesz?

Bo nie wydaje mi się bym gdziekolwiek napisał, że mi ono przeszkadza (to, że mi się niezbyt podoba nie jest z tym równoznaczne) i nie mogę wyrzucić monitora bo - jak napisałem dwa posty wyżej - muszę je przegladać jako moderator ;-P

Co do opowiadania to ja znam opinię kilku osób, a ten jeden post kóry dopisałem był już niejako niemalże prawie poza opowiadaniem, jako akcent humorystyczny na koniec, a i tak go zignorowaliście ;-P wiec raczej autorem nazwać mnie nie można ;-P Pozatym opowiadanie napewno podoba się wam, i dlatego nie widzicie w nim nudy... Z pierwszej części może dałoby radę coś sklecić (należałoby jednak nie jedno wywalić\zmienić), ale druga jest raczej na straty ;-P

Dante - zgrabnie pominąłeś fragment jak (być może nawet celowo - nie wnikam) rozpętałeś wojnę na forum bo źle zrozumiałeś wypowiedź innych autorów i nie chciało Ci sie pisać PW... ;-P ;-P ;-P

Zguba
Pomywacz
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 3 lutego 2005, 13:19
Numer GG: 1222286
Lokalizacja: Kronso/Rzeszów

Post autor: Zguba »

Ciekawy pomysł, ale rzeczywiście całkowicie klapnie po jakimś czasie. Po pierwsze naprawdę nikt tego nie będzie w stanie czytać oprócz tworzących. Brałem już w takimś czymś udział. Każdy autor przeciąga fabułę w swoją stronę, a niech będzie ich z 4 to już chaos totalny, mnogość wypadków i bohaterów, którzy po niedługim czasie zleją się w jedną nieczytelną papkę. Poza tym w końcu się kiedyś znudzi :/ I jest to typowy temacik na statsiarstwo :P
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Po raz pierwszy się z tobą zgodzę, Zguba. Dlatego raczej trzecia część juz nie powstanie. A nawet jesli, to na mnie nie liczcie. Nie przyłączę się do nij.

W dwójce zaś najbardziej ciekawi mnie postać Darkelffta i jego rozmawiającego miecza :D . Świetny styl pisania, Dark.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Tu mowa jest o jakiejś dwójce i jedynce, gdzie to można znaleźć? :wink: Ogółem ciekawe rzeczy działy się kiedyś na forum, ale większość zginęła w mrokach historii... dobrze przynajmniej że to forum istnieje od tak dawna i nigdy "nie się skasowało się".
Obrazek
ODPOWIEDZ