Historia Polski

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Historia Polski

Post autor: Brzoza »

Ale wliczając Żydów?
Ale oni też byli obywatelami Państwa Polskiego. Mieli prawa wyborcze etc.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Historia Polski

Post autor: Sir_herrbatka »

Ale wliczając Żydów?
Wliczając cywilów... ;)

Ok. W takim razie najbardziej wykrwawionym narodem w II WŚ była estonia która straciła w wojnie tak wielu mężczyzn że przez następne dwie dekady mieli nadwyżkę kobiet w populacji (stracili 25% populacji).
Enrike
Pomywacz
Posty: 47
Rejestracja: środa, 24 grudnia 2008, 09:37
Numer GG: 8487833

Re: Historia Polski

Post autor: Enrike »

Ale oni też byli obywatelami Państwa Polskiego. Mieli prawa wyborcze etc.
Ale on napisał mieszkańców, nie obywateli. Czytać nie umiesz?
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Historia Polski

Post autor: Sir_herrbatka »

Ale on napisał mieszkańców, nie obywateli. Czytać nie umiesz?
...
Żydzi byli zameldowani w Polsce = w myśl wszystkich praw byli mieszkańcami polski. Proste?
Arch
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: sobota, 27 grudnia 2008, 17:30
Numer GG: 0

Re: Historia Polski

Post autor: Arch »

Ok. W takim razie najbardziej wykrwawionym narodem w II WŚ była estonia która straciła w wojnie tak wielu mężczyzn że przez następne dwie dekady mieli nadwyżkę kobiet w populacji (stracili 25% populacji).
Za to z Rzeczpospolitej deportowano znacznie więcej Polaków, niż z Estonii Estończyków ;=P
(no i nie zapominajmy o powojennych represjach*szczególnie na członkach AK)

*czyt. - karach śmierci
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Historia Polski

Post autor: Brzoza »

Arch pisze:
Ok. W takim razie najbardziej wykrwawionym narodem w II WŚ była estonia która straciła w wojnie tak wielu mężczyzn że przez następne dwie dekady mieli nadwyżkę kobiet w populacji (stracili 25% populacji).
Za to z Rzeczpospolitej deportowano znacznie więcej Polaków, niż z Estonii Estończyków ;=P
(no i nie zapominajmy o powojennych represjach*szczególnie na członkach AK)

*czyt. - karach śmierci
Od ostatnich kilku postów pojawia się w tym temacie totalne polackie pierdolenie o historii jak o kurwa oczywistych oczywistościach, może Twój post nie jest gupi, może jest, ale kurwa jakoś po nim dostałem niestrawności Gałek ocznych i kurwa spierdalam z tego tematu bo jak go czytam to mnie kiszki grają sambę, a odbyt ma ochotę wypluć wszystko to co czego nie szamałem, a mam w sobie od czasu jak wyszedłem spomiędzy nóg mojej maci i czuję się jakimś zjebanym histogeekiem który nie ma życia. Gut baj.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: Historia Polski

Post autor: Ojciec Mróz »

Arch pisze:
Związek Radziecki poniósł stosunkowo najwyższe straty tylko i wyłącznie z tego powodu, że dowództwo Armii Czerwonej nie liczyło się z tym ilu żołnierzy polegnie, ile czołgów, dział i samolotów zostanie zniszczonych.
Ekhem, na 1000 mieszkańców ZSRR w trakcie IIWŚ zgineło 116, a na tysiąc mieszkańców polski zgineło 220.
ale jakby nie liczyć w liczbach bezwzględnych Rosjan zginęło jakby nieco więcej niż Polaków ;) Poza tym ja pisałem raczej o stratach wśród żołnierzy, a nie o ludności cywilnej :)
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Historia Polski

Post autor: Sir_herrbatka »

Za to z Rzeczpospolitej deportowano znacznie więcej Polaków, niż z Estonii Estończyków ;=P
Deportacje to bardzo śliski temat. Wczesny PRL deportował ukrainców i niemców (którzy byli na tyle głupi by nie uciekać z prus wschodnich), kraj rad deportował żydów... wszyscy wszystkich deportowali jak się dało i gdzie się dało.

I wiecie co? Jakkolwiek brzoza wyraża się jak skończony cham to jednak ma rację. W III RP udało się całkowicie wywrócić do góry nogami historię powojenną polski - nawet tą najnowszą.
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: Historia Polski

Post autor: Ojciec Mróz »

Sir_herrbatka pisze: I wiecie co? Jakkolwiek brzoza wyraża się jak skończony cham to jednak ma rację. W III RP udało się całkowicie wywrócić do góry nogami historię powojenną polski - nawet tą najnowszą.
no cóż, szkolna wiedza zawsze była "politycznie" poprawna, a bez sięgnięcia do źródeł spoza oficjalnej listy nikt się tak naprawdę niczego nie nauczy :)
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Historia Polski

Post autor: Sir_herrbatka »

Historia to prawda która zmienia się wraz z upływem czasu. I RP została zmieniona przez "Potop" i temu podobne dzieła "historyczne", II RP to wieczny sentyment tysięcy narodowców którzy pieprzą głupoty na temat tej krainy miodem i mlekiem płynącej, PRL to obóz pracy przymusowej według "herosów" którzy walczyli o równośc, wolność i sprawiedliwość oraz warunki socjalne, podwyżki... Wałęsa to agent SB... żal. Prawda jest martwa.
Aznar eap Gaur
Pomywacz
Posty: 46
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 11:07
Numer GG: 13133386

Re: Historia Polski

Post autor: Aznar eap Gaur »

Fakt prawda historyczna zależy od strony która ją formułuje.
,,Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.''
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Historia Polski

Post autor: Sir_herrbatka »

Jak cała prawda tego świata ;)
Amrik
Pomywacz
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 20:32
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Historia Polski

Post autor: Amrik »

Sir_herrbatka pisze:żal. Prawda jest martwa.
Żal to to, że komunizm wciąż zwycięża wśród milionów idiotów, którzy myślą że prawda jest zawsze relatywna. Prawda jest jedna, bo i rzeczywistość jest jedna.
Tevery Best pisze:Dokładnie o to mi chodzi. Dowódca, który nie liczy się z tym, ilu żołnierzy zginie, a jedynie ciągle śle ich do przodu, jest winny ich śmierci bardziej, niż ten, kto faktycznie pociągnął za cyngiel. Ten drugi się bronił, ten pierwszy - po prostu marnował ludzkie życie. Ot i tyle.
Innymi słowy "bardzo źli dowódcy", którzy bronili nas przed muzułmanami, kolorowymi, czy komunistami nie mieli racji, a ty nie widzisz nic złego w islamie, kolorowych i komunistach? Ci ludzie zginęli, żeby obronić innych, między innymi ciebie.
Sir_herrbatka pisze:Jak cała prawda tego świata ;)
Tak, tak komuchu. Coś jeszcze?
Ojciec Mróz pisze:I na tym kończę "dyskusję" z Tobą :)
Jaką dyskusję skurwysynu? Jedyne co pisałeś to chamskie odzywki.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Historia Polski

Post autor: Tevery Best »

Amrik pisze:
Tevery Best pisze:Dokładnie o to mi chodzi. Dowódca, który nie liczy się z tym, ilu żołnierzy zginie, a jedynie ciągle śle ich do przodu, jest winny ich śmierci bardziej, niż ten, kto faktycznie pociągnął za cyngiel. Ten drugi się bronił, ten pierwszy - po prostu marnował ludzkie życie. Ot i tyle.
Innymi słowy "bardzo źli dowódcy", którzy bronili nas przed muzułmanami, kolorowymi, czy komunistami nie mieli racji, a ty nie widzisz nic złego w islamie, kolorowych i komunistach? Ci ludzie zginęli, żeby obronić innych, między innymi ciebie.
Mam tylko jedno do powiedzenia.

CO?

Wyrwałeś mi post z kontekstu, dorobiłeś swój, którego tam nigdy nie było, i jeszcze wykorzystujesz to, żeby podrzucić kilka słów pod adresem komuchów i islamu. Podobnie - tylko bez czerwonych i muzułamanów - zrobiłeś wcześniej w przypadku Jagiellonów węgierskich i czeskich. Przestań siać flejm.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Historia Polski

Post autor: Tori »

Travery, Herbatka, Mróz! Żydo-islamsko, a na dodatek czarno-żółty (i kawa z mlekiem) spisku, zostaliście odkryci! Możecie iść do domów, nikt wam nie uwierzy. Nawet jak będziecie przytaczali całe posty i rodowody matek.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Historia Polski

Post autor: Brzoza »

Spoko, mnie ACid na innym forum pozwyzywal od zdrajców narodu polskiego.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Historia Polski

Post autor: Phoven »

AC pisze:zresztą nara świry, jak coś to jestem na srataratata
Zastanawiam sie nad powodem dla którego nie potrafisz bez nas życ, AC. Cały czas stad uciekasz i cały czas wracasz. Cały czas wyzywasz wszystkich od skurwysynów i zarzucasz chamstwo. Cały czas nie czytasz cudzych postów i piszesz oderwane od jakiegokolwiek sensu "kontrargumenty" sprowadzające się do stwierdzenia, że jesteśmy zdrajacami, komuchami i żydami w jednym.
Mały hint - zapomnij, że istniejemy, kup sobie lustro i jakąś gumową lalę. Myślę, że to wystarczy na zaspokojenie twoich potrzeb lepiej niż my wszyscy. Serio.
ODPOWIEDZ