Broń!

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Broń!

Post autor: laRy »

no temat o broni, ale tu niebedziemy gadac czy lepiej przylozyc szkieletowi mieczem dwurecznym czy moze mlotem (jak juz to mlotem ofc Very Happy), tylko o broni palnej!

a tu linki do broni o naprawde dziwnych nazwach Very Happy
elf
goblin
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

Ok w takim razie ja LUBIĘ(!) szotguny bo fajnie sie kolesie rozbryzgują od nich... i flaki widać :twisted:
Prosiak (PrQ)
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Jak grałam w Dungeon Siege i miałam super-napakowaną postać, to też się wrogowie rozpryskiwali, nawet od zwykłych grabi ;)

Co do broni palnej: nie dla mnie.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

Tak samo miełem w falloucie od uderzenia z pięści odrywało kolesiom pół tułowia...
Prosiak (PrQ)
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Ten Elf trochę jak UZI wygląda. :P

Chyba zanim napisałem 100 postów (ho ho! stare czasy!) wspomniałem o karabinie snajperskim Barret M82A1, który potrafi przebić pancerz czołgu, silnik autobusowy lub ścianę. :twisted: Podoba mi się ta broń.

Ale mój numer jeden to stanowczo H&K MP5! Na bliski dystans jest to mordercza broń. Z resztą, co tu się będę rozdrabniał. Każdy wie, co to jest.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

ja tam lubie roznego rodzaju gnaty (: ale takie jush pozadne nie jakies tam bzykacze tylko gnata z prawdziwego zdarzenia (: jest taki jeden w CS (: nie wiem jak sie nazywa ale bardzo bardzo pozytywny (:
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ja zawsze lubiłem zabawę plasteliną.... C4 wymiata!!!! Strzelisz z plujki a to jak pierdyknie to nie ma przebacz. 8)

A tak ogólnie to lubię wszelkiego rodzaju snajperki (ale się na broni nie znam).
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja zwykle nazywam barreta "snajperka do polowania na czolgistow" :D to chyba najladniej opisuje ta bron :twisted:
ale to cholerstwo tez swoje wazy (12,9kg bez ammo), ale za to jaki zasieg skuteczny... max. 1800m
a do tego toto ma 1448 mm dlugosci z czego sama lufa to 737 mm :O + pociski 0.50 BMG :twisted: :twisted: :twisted:
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Fajna sprawa... Tylko ciężko takiego bydlaka bez podpurki dobrze wykożystać. Trza być ładnie napakowanym...
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

A ja, jak mam coś ciężkiego w łapskach to się czuję pewnie - Browning M2,albo Pancor Jackhammer - flaczki i gulaszyk z przeciwników 8) . Troszke skilla, ciut umiejętności - efekty bajeczne.. Może nie ma w tym finezji za dużo (jak przy ładunkach wybuchowych, gdzie się patrzy na efekty swego "dzieła" oddalonym o jakies 2-4km z cygarkiem w paszczy),ale to mi wystaczy, by sobie powalczyć :twisted: .
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
KraveN
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 5 lipca 2005, 12:45
Kontakt:

Post autor: KraveN »

Broń... Ech... Jackhammer... Tylko wzdychnąć. Szgególnie fajna gierka do robienia z gósci: Flaków, Gulaszu, Mielonych. To Soldier of Fortune I i II. ech.. Ta mikrofalówa :D .
Niech nam żyje Jasio kiep, ten typ co wymyślił Piwo, Piwo, Piwo !

Amrug- s 8 z 8 m 4 Hp: 100/100 U: Latanie, Targowanie się E: miecz krótki, 2x łuk krótki, 2x pszeszywanica D 250 L 0 Pn 5
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Ja tam zawsze lubiłemi będę lubić Magnuma. Taki ładny, ataki zabójczy nie ma to jak stylowy gnat
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

ej a pamietacie te obrotowe z Doom'a3 ?? Ja nazwyalem to [Cenzura ;p - dop. MAd Phantom]! lub TRAKTOR (: niezla giwerka co nie? (:
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Z pistoletów to najbardziej lubię Colt 1911 (nazwa z gry Mafia). Świetna broń półautomatyczna. Też świetna jest Desert Eagle... wygląd podobny do wymienionego wyżej Colta ale odżut ma 2x taki jak zwykła broń. Najgorsze że po wystrzale aż łamie w łokciach więc nie ma szans na trzymanie 2 pistoletów naraz. Magnumy moim zdaniem są dobre tylko do rosyjskiej ruletki. 8)
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Jesli chodzi o shotguny, to my favourite jest z pewnoscia SAIGA [to sie chyba tak pisze]. Dlaczego? Bo strzela trybem automatycznym. Od XM1014 [automatyczny shotgun w Counter-Strike] rozni go to, ze nie ma 7 pociskow w magazynku, tylko 20. :twisted:

Z pistoletow lubie Glock 18 [ach, te polserie :twisted: ] i Colt Woodsman [pistolet snajperski z 1947 roku, kaliber 0.22 cala, ale to wystarczy przy tej celnosci], ktorego link do zdjecia zamieszczam ponizej [tam sa dwie wersje pistoletu], bo niewielu ludzi wie, jak Woodsman wyglada.

http://img272.imageshack.us/img272/214/wood18qr.th.jpg
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

Moja ulubiona bronia automatyczna jest Steyr Aug. Nie powinno sie nim strzelac seria a pol - seria, lubie w nim celownik optyczny (dobra rzecz jak na karabin szturmowy ; )). Hmm. . . Ze snajperek chyba najbardziej lubuje Walther 5000. Fajna pukawa. Z broni podręcznych polecam Berette 92FS (to nie jest wcale taki maly gnacik widzialem na zywca, wiec wiem), lub Desert Eagle. Eagle jest juz ciezszy i co prawda ma tylko 7 pocikow w magazynku ale jego sila razenia jest niesamowita!!!
DESTRACTION TRAUCERS
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja mialem okazje posterzelac sobie z beretty 92 i jakiegos rewolwertu colta, niestety byly to tylko gazowki...
ten colt to niemial takiego odrzutu, ale po wystrzeleniu kilku magazynkow slepakow z beretty to mnie lekko lamalo w lokciach... no jestem nieprzyzwyczajony :D ale fajny sylwester byl :D:D:D
ODPOWIEDZ