Jeden strzał

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Jeden strzał

Post autor: Neprijatel »

Senyszyn albo Urbana, w zależności od tego, które by się pierwsze odezwało.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Jeden strzał

Post autor: Ravandil »

Hmm... Jeden strzał... Jakby była możliwość cofnięcia się w czasie, to Hitlera albo Stalina. Za całokształt twórczości. A jeśli ograniczamy się tylko do teraźniejszości... Pewnie któregoś z marketingów PiS (bo LPR i Samoobrona już odstrzelone), bo uosabiają postawy, których najbardziej nie mogę znieść - ktoś nie robi nic konkretnego, a wciska ludziom kit w żywe oczy, powołując się na wszelkie świętości i próbując odwoływać się do sumień słuchaczy. I do ewidentnych błędów też się nie przyznają, osiągając monstrualny poziom napuszenia. Najlepiej zamknąć całą elitę PiS (i jeszcze paru innych wybitnych polityków różnych opcji) w klatce, powiesić nad przepaścią i strzelić w sznur. Ale nie wiem, czy to się liczy ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: Jeden strzał

Post autor: Zaknafein »

Ja mimo wszystko nie strzeliłbym wcale.
Nawet jeśli założylibyśmy, że nie mam sumienia, to nie byłbym w stanie znieść faktu tak ogromnej ingerencji w losy świata. Albo czegokolwiek innego, co nie dałoby mi żyć. A tak długo jak sumienie trzyma się mnie mocno, a i ja nie mam zamiaru się go pozbyć, nie strzeliłbym tym bardziej.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Jeden strzał

Post autor: Force »

Azrael666 pisze:Teraz jestem w 100% pewny, gdybym mógł się cofnąć w czasie to zabiłbym Jezusa.
Myślę że byłby szybszy.
1.jpg
Sorry, trudno się oprzeć.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Avitto
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 29 września 2007, 15:25
Numer GG: 0
Lokalizacja: Północna Kraina Betonu

Re: Jeden strzał

Post autor: Avitto »

Naprawdę, dajcie magazynek ;)
Jezusa może nie, ale jego papieży bardzo chętnie ustrzelić bym chciał(tych z wieków średnich, nie mam pojęcia którego najchętniej).
Chociaż w sumie, to wcale nie chce mi się marnować energii, żeby w takich czy innych nawet mierzyć... Bo na idiotów istotnie szkoda czasu i atłasu.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Jeden strzał

Post autor: Azrael »

Jako,że trzeba ciąc chwasty przy korzeniu, zastrzeliłbym Piasta Kołodzieja
Nie było by wtedy Dody i wszystkich rodaków wymienionych powyżej.
A i oszczędziłbym pokoleniom Polaków lat bólu
Co ty chcesz? Mi się w Polsce żyje bardzo dobrze.
Myślę że byłby szybszy.
Jego stary dał mu cynk, :evil: a założę się, że "stary" dostał cynk od BAZYLA. :evil:
(bo w to, żeby wiedział wszystko nie wierzę)
Nie było by wtedy Dody i wszystkich rodaków wymienionych powyżej.
Tja... tylko, że z mojej skromnej wiedzy wynika, nie że Kołodziej był pierwszym polakiem, a pierwszym Piastem na tronie. Doda pewnie i tak by się jakoś przepchała.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Mr.Ofca
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: czwartek, 28 lutego 2008, 18:31
Numer GG: 8533882
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jeden strzał

Post autor: Mr.Ofca »

Albo zabilbym tworce owego karabinu przed jego stworzeniem :D. Wtedy nie moglbym go zabic, bo nie stworzylby takiego karabinu, wiec jezeli bym go nie zabil to stworzyl by jednak bron, czyli ja bym go zabil itd :D. Swiat wpadlby w petle nieskonczona i zawiesil sie. Evul plan ;p
dópa
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Jeden strzał

Post autor: Deep »

A ja bym nikogo nie zabijał. Bo po co? Powiesiłbym sobie broń nad kominkiem ^^
Albo gdzieś indziej bo nie mam kominka.
.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Jeden strzał

Post autor: Ravandil »

Azrael666 pisze: Tja... tylko, że z mojej skromnej wiedzy wynika, nie że Kołodziej był pierwszym polakiem, a pierwszym Piastem na tronie.
Czym był? o.O Piast Kołodziej to postać legendarna, pierwszym historycznym władcą Polski był jego (domniemany) praprawnuk Mieszko. A pierwszym królem Bolesław Chrobry ;) Chyba zastanowię się nad odstrzałem Twojego nauczyciela historii albo tego, kto nauczył Cię formułować nieprecyzyjne myśli ;P
Albo zabilbym tworce owego karabinu przed jego stworzeniem :D. Wtedy nie moglbym go zabic, bo nie stworzylby takiego karabinu, wiec jezeli bym go nie zabil to stworzyl by jednak bron, czyli ja bym go zabil itd
To cofnij się w czasie, zabij jakiegoś swojego przodka i napawaj się efektem ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Jeden strzał

Post autor: Perzyn »

To ja mam lepszą zabawę - cofnąć się o około 15 pokoleń i zabić losowo wybrane dziecko. Jeżeli miałeś szczęście i to nie był ktoś z twoich przodków (co przy wzroście ich ilości z każdym pokoleniem oraz zaludnieniu, które do XIXw. było znacznie niższe nie jest wcale takie znowu niemożliwe) to wróć i sprawdź jak wiele z tego co pamiętasz z podręczników do historii jest wciąż aktualne. Biorąc pod uwagę, że prawie na pewno zabiłeś czyjegoś przodka zapewne spowodowałeś zniknięcie minimum jednej postaci, które miała wielki wpływ na historię. Pożyteczne i pouczające hobby dla całej rodziny!
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: Jeden strzał

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

Na mojej liście są: Benito, Adolf i Józek czyli najgorsze szuje okresu wojennego. A na którego poszłaby kulka? Zadecydowałaby wyliczanka.
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
Lilith Af
Pomywacz
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 31 grudnia 2007, 16:50
Numer GG: 0

Re: Jeden strzał

Post autor: Lilith Af »

Nie lepiej zabić Adolfa? Jakby go nie było nie zaprzyjaźnił by sie z Musolinim ani by nie napadł ze Stalinem na Polskę.
"Jest tylko jedna droga do śmierci dla zawodowego żołnierza: od ostatniego naboju w ostatniej bitwie podczas ostatniej wojny." George Patton
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Jeden strzał

Post autor: Force »

Ravandil pisze:To cofnij się w czasie, zabij jakiegoś swojego przodka i napawaj się efektem ;)
Nic by się nie stało : P Fizyka współczesna nadal się musi się bronić przed tezami z "powrotu do przyszłości". Zabijając swojego przodka (lub nawet cofając się do przeszłości) tworzysz nową rzeczywistość w której sie po prostu nie rodzisz : ) Tobie dorosłemu nic sie nie dzieje bo jesteś z innej rzeczywistości (wszechświata). To że zabijesz siebie z innego wszechświata na ciebie nie wpływa.

No chyba że jesteś z filmu "Tylko Jeden" Wtedy masz już problem. ;)
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Jeden strzał

Post autor: Azrael »

No chyba że jesteś z filmu "Tylko Jeden" Wtedy masz już problem.
Chyba właśnie wręcz przeciwnie, z tego co pamiętam zabicie siebie samego punktowało expointami :D

Ktoś napisał, że nie zabił by nikogo, bo niemiałby sumienia. Ja z pewnością miałbym sumienie zabić Adolfa. Takie mniejsze zło.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Mr.Ofca
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: czwartek, 28 lutego 2008, 18:31
Numer GG: 8533882
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jeden strzał

Post autor: Mr.Ofca »

To cofnij się w czasie, zabij jakiegoś swojego przodka i napawaj się efektem
Tez dobra teoria. Wiesz ile istnien pozbawilbym problemow? A skoro bym sie nie narodzil to nawet bym nie zalowal ze nie zyje :D
dópa
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Jeden strzał

Post autor: Ravandil »

Sir_Ernest_Torrmer pisze:Na mojej liście są: Benito, Adolf i Józek czyli najgorsze szuje okresu wojennego. A na którego poszłaby kulka? Zadecydowałaby wyliczanka.
Benito można spokojnie odpuścić, bo z tej gromadki on był najbardziej nieudolny... Bez Hitlera to nawet Grecji by nie podbił :P
Nie lepiej zabić Adolfa? Jakby go nie było nie zaprzyjaźnił by sie z Musolinim ani by nie napadł ze Stalinem na Polskę.
Zastanawiałem się nad tym nie raz, kogo trzeba by było zabić, żeby uniknąć wojny... Zaryzykowałbym stwierdzenie, że nawet bez Hitlera jakiś konflikt by wybuchnął. Ale czy była by to regularna wojna światowa, czy zimna wojna już w latach 30-tych - nie wiem. Jeśli chcemy zapobiegać wojnom i napaściom to możemy zrobić czarną listę i teraz wybieramy - czy zabijamy tych, którzy wydumali traktat wersalski, Niemca, który wpadł na pomysł, żeby przerzucić Lenina do Rosji czy może gen. Korniłowa, dzięki którego wybrykom bolszewicy dostali broń do ręki, a w rezultacie wywołali rewolucję październikową. Opcji jest dużo ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Jeden strzał

Post autor: Azrael »

Jeśli mielibyśmy jednym strzałem, zapobiec wojnom, to jedyną możliwością, jest zabicie Adama.

Swoją drogą podejrzewam że gdyby nie hitler, to do II Wojny Światowej by nie doszło(oczywiście nie w 39).
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ