Jeden krok do utopijnego świata

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Mr.Ofca
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: czwartek, 28 lutego 2008, 18:31
Numer GG: 8533882
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jeden krok do utopijnego świata

Post autor: Mr.Ofca »

Jedna zasada... pamiętacie ten film o takim dzieciaku ehh..."Przekaż dalej"? Dzieciak umiera na końcu ale idea jest szczytna; ja pomagam trzem osobom one pomagają dalszym trzem...
A gdyby tak kazdy wykonywal to w 100%? W koncu kazdy balby sie przyjmowac pomoc, bo caly swiat krazyl by wokol pomagania ;).
Zależy co rozumiesz poprzez przestrzeganie. Bo nie istnieje człowiek na ziemi który nie łamie jego założeń, no chyba, że chodzi ci o tak zwanych "wierzący- niepraktykujący" ale przykro mi oni wierzący tylko z nazwy.
Niekoniecznie. Sa osoby (czesto z moher-team) ktore sa wielce wierzace i do kosciola chodza 8 razy w tygodniu ( w niedziele to na 2 msze). A poza kosciolem to potrafia Cie kurwami obrzucic, uwazac sie za lepszego i jako wielce swieta osoba bogiem straszyc (2 przykazanie?) ;).

A tak serio. Mam kolezanke ktora jest wierzaca prawdziwie. Przestrzega postu, przykazan i ogolnie tych religijnych (imho) pierdol. Nie wychodzi z zalozenia "a tam, wyspowiadam sie pozniej". Poprostu stara sie tego nie robic. I do takiej osoby czuje respekt. Ale reszta osob ktora chodzi do kosciola i nazywa sie wierzacymi praktykujacymi i tak nauki kosciola ma rzyci.
dópa
Aras
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 248
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 09:25
Numer GG: 9986661
Lokalizacja: Puszcza

Re: Jeden krok do utopijnego świata

Post autor: Aras »

należy wyselekcjonować gen odpowiedzialny za wielkość piersi, i odpowiednio nim manipulować w każdym przypadku przychodzenia świat osobnika płci żeńskiej.



byłby raj :oops:
Obrazek
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: Jeden krok do utopijnego świata

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

Jak Pan Jezus rzekł :
Miłuj bliźniego swego jak siebie samego
To chyba można uznać za złotą zasadę takiej utopii.
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: Jeden krok do utopijnego świata

Post autor: Kloner »

Tak, ale jest jedno ale, a jak ktoś siebie samego nie miłuje?
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Jeden krok do utopijnego świata

Post autor: Sihamaah »

Sir_Ernest_Torrmer pisze:Jak Pan Jezus rzekł :
Miłuj bliźniego swego jak siebie samego
Kloner pisze:Tak, ale jest jedno ale, a jak ktoś siebie samego nie miłuje?
Albo jak źle rozumie to miłowanie się? Po prostu każdy ma w życiu inne priorytety i stworzyć idealnej zasady nie można. Ale trzeba starać się postępować moralnie, tj. ja tak myślę i myślę, że się staram...

Wiem, wiem, zaraz będą komentarze "olśniłeś nas, geniuszu", ale tak jest, wszyscy to wiedzą i taka jest prawda :P
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
ODPOWIEDZ