Parada Koksów 2008

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Azrael »

Wena twórcza mnie opuściła, a więc z braku lepszych pomysłów stworzyłem Żółtą Okrągłą Z Dużymi Oczami Emotikonki O Nazwie SCHOCK (wygląda tak :shock: ). Jej umiejętności to przewiercanie wzrokiem oraz podskakiwanie jak gumiś.


Koksy stworzone:Żółtą Okrągłą Z Dużymi Oczami Emotikonki O Nazwie SCHOCK
Koksy zniszczone: CHOCAPIC, TO ZNACZY KORPORACYJNY KOMUNIKATOROWY KOKS INTERNETOWY
SĄSIAD Z WIERTARĄ, PSEUDONIM "REMONT"

Koksy które stworzyłem, ale się nie przyznaje:
BOBER ŚWIETNIE ZAWIJAJĄCY W TE SREBERKA ORAZ GRYZĄCY ŁAMIĄCY NISZCZĄCY DRZEWA
Program O Nazwie "Haker"
Bardzo Duży, Gruby I Obrzydliwy Koks
Gapiący się Chochlik


Ech... sorry, że nie nadążam z uzupełnianiem tabelki.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Heimdall »

WYOBRAŻONY NIEZŁY Z NIEGO KOKS CO NIE STACHU był już tak podniecony tym, że w tak krótkim czasie zabił aż cztery koksy, że poczuł potrzebę zachlania się w trupa. Wszedł na jedną z jakichś imprez, poznał dużo fajnych ludzi, schlał się jak świnia, przez co zrobił się bardzo agresywny. Wtedy to jeden z imprezowiczów zrobił wielki błąd. Do NIEZŁEGO KOKSA podszedł SKACOWANY JAN DUSZA TOWARZYSTWA i poprosił o paczkę fajek. KOKS wyjął więc fajki i zapalniczkę i stworzył z nich miotacz ognia krótkiego zasięgu. JAN dopiero po paru sekundach zorientował się, że KOKS go podpalił, ale było już za późno. Z powodu zbyt dużego stężenia alkoholu, nastąpił wybuch i po JANIE nawet nie było czego zbierać. KOKS natomiast uciekł stamtąd, żeby nie mieć problemów z policją i z powrotem udał się do Kądkolwiek. Thaevis przykro mi, ale nieaktywnym graczom mówimy NIE!

KOKSY w Midgardzie:
-WYOBRAŻONY NIEZŁY Z NIEGO KOKS CO NIE STACHU
-NOŻYCZKI BEZ ŻADNYCH CIEKAWYCH ZDOLNOŚCI I W SUMIE DZIWNE JAK NA KOKSA

Moje KOKSY w Walhalli:
-

KOKSY posłane przez moje KOKSY do Walhalli:
-BOBER ŚWIETNIE ZAWIJAJĄCY W TE SREBERKA ORAZ GRYZĄCY ŁAMIĄCY NISZCZĄCY DRZEWA
-DONALD KACZOR TUSK PRZEWODNICZĄCY KACZĄ PARTIĄ PO
-PROGRAM O NAZWIE "HAKER"
-WIELKI I MROCZNY ZŁY Z NIELEGALNĄ PLANTACJĄ MARCHWI NA KUBIE
-SKACOWANY JAN DUSZA TOWARZYSTWA
...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Tevery Best »

Kądkolwiek. Mała mieścina, ale fajna. Mieszka tam sporo Koksów. Na przykład WIESIU, GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANY MISTRZ SPOILEROWANIA. To właśnie tam chodzi sobie czasami po ulicach, odszukując naiwniaków, którzy mają zamiar posłuchać spojlerów. I na takiego trafił. W samo południe nastąpiło starcie potęg. WYOBRAŻONY NIEZŁY Z NIEGO KOKS CO NIE STACHU spotkał się z WIESIEM, GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANYM MISTRZEM SPOILEROWANIA!

Ach, ten błysk w oku. Ta zawiść. Ta wrogość. Posypały się pierwsze ciosy. WYOBRAŻONY NIEZŁY Z NIEGO KOKS CO NIE STACHU zaczął sypać kawałkami swoich wierszy, ale przed połową jeszcze był kontrowany przez Wiesia, który szybko mówił mu, co będzie dalej. Ach, ten zły człowiek! Po którymś z kolei spojlerze WYOBRAŻONY NIEZŁY Z NIEGO KOKS CO NIE STACHU zrozumiał, że nie zwycięży. Szybko sklecił sobie z puszki po Coli i pudełka zapałek wypasionego Muscle Cara, by uciec. Wówczas jednak WIESIU, GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANY MISTRZ SPOILEROWANIA oderwał wystający z maski tegoż wozu filtr powietrza, popularny wśród wsiowych tuningowców i w latach 70. Niestety, razem z połową silnika. WYOBRAŻONY NIEZŁY Z NIEGO KOKS CO NIE STACHU nie miał już sił. Zrobił sobie z kawałka wycieraczki wakizashi i popełnił seppuku. WIESIU, GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANY MISTRZ SPOILEROWANIA wrócił do swojej biblioteki w poczuciu godnie spełnionego obowiązku...

Heimdall, twój Koks okazał się być zbyt słaby. Przykro mi.

Moje Koksy walczące (1):
WIESIU, GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANY MISTRZ SPOILEROWANIA

Koksy przeze mnie usunięte (3):
Bardzo Duży, Gruby I Obrzydliwy Koks
ISTOTA PRZEWROTNA W SWEJ ZŁOŚLIWOŚCI
Gapiący Chochlik
WYOBRAŻONY NIEZŁY Z NIEGO KOKS CO NIE STACHU

Koksy na grobowisku (2):
ZWYCZAJNY KOKS NA DOBRY START
CHOCAPIC, TO ZNACZY KORPORACYJNY KOMUNIKATOROWY KOKS INTERNETOWY
arthil
Majtek
Majtek
Posty: 112
Rejestracja: środa, 13 lutego 2008, 17:48
Numer GG: 6026651
Lokalizacja: 36 Ophiuchi B

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: arthil »

OSTATNIA NADZIEJA LUDZKOŚCI dopijał kolejny kieliszek wina, gdy napadła go wena twórcza. Postanowił napisać pieśń pochwalną dla jakiegoś wielkiego wojownika, by sztuka nie została zapomniana na tym podłym świecie. Potrzebował jeszcze biografię jakiegoś woja, udał się więc do biblioteki wyszukać takowego. Miał farta w bibliotece był tylko jakiś ktoś kto przedstawił się jako WIESIU, GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANY MISTRZ SPOILEROWANIA. OSTATNIA NADZIEJA LUDZKOŚCI chciał mu właśnie zaśpiewać jakąś pieśń gdy ten już ją deklamował. Podobnie było z każdym dziełem które chciał zaśpiewać, już miał się poddać i podciąć sobie żyły gdy nagle drzwi biblioteki otworzyły się z łoskotem. Stał w nich dres, właściciel biblioteki. Kazał się wynosić memu koksowi jednocześnie rozglądając się po pomieszczeniu. Zrozumiał, że gdy tu wchodził WIESIU, GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANY MISTRZ SPOILEROWANIA musiał stać pod drzwiami a siła uderzeniowa go zabiła. OSTATNIA NADZIEJA LUDZKOŚCI podniósł leżącą książkę na ziemi- władca pierścieni,hmm może uda się coś na tym oprzeć- i z taką myślą zostawił Zdzisia opłakującego brata.

Przykro mnie Tevery Best twój koks miał po prostu pecha.

Obecni działacze partii(2) :
-SZANOWNY GRUBSZY JEGOMOŚĆ W CZERWONYM PŁASZCZU Z SIWĄ BRODĄ
-OSTATNIA NADZIEJA LUDZKOŚCI
Bohaterowie XXI w polegli na wojnie(2):
-ISTOTA PRZEWROTNA W SWEJ ZŁOŚLIWOŚCI
-WIELKI I MROCZNY ZŁY Z NIELEGALNĄ PLANTACJĄ MARCHWI NA KUBIE
Nędznicy strąceni w Otchłanie Tartaru(3):
-KRÓL LEONIDAS Z OKRZYKIEM "THIS IS SPARTA" KTÓRY POWTARZA JAK KATARYNKA
-LUBUJĄCY SIĘ W ŚCIGANIU ZARAZKÓW PO DYWANIE KOKS
-WIESIU, GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANY MISTRZ SPOILEROWANIA
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Azrael »

Ulepiłem dziś Koksa w moim ogródku. Nazywa się Bałwan Bez Marchewy Na Miejscu Gdzie U Ludzi Jest Nos i jego specjalną zdolnością jest robienie mrożonek z żywoności, oraz wsadzanie różnych rzeczy na miejsce nosa. Niestety
Bałwan Bez Marchewy Na Miejscu Gdzie U Ludzi Jest Nos nie wie jak wygląda marchewka i robi tak ze wszystkim podłużnym... W tej chwili śpi w moim ogródku pilnowany(i obsikiwany) przez dwa psy. Husky'ego i Kundla.

Koksy stworzone:Żółtą Okrągłą Z Dużymi Oczami Emotikonki O Nazwie SCHOCK
Bałwan Bez Marchewy Na Miejscu Gdzie U Ludzi Jest Nos

Koksy zniszczone: CHOCAPIC, TO ZNACZY KORPORACYJNY KOMUNIKATOROWY KOKS INTERNETOWY
SĄSIAD Z WIERTARĄ, PSEUDONIM "REMONT"

Koksy które stworzyłem, ale się nie przyznaje:
BOBER ŚWIETNIE ZAWIJAJĄCY W TE SREBERKA ORAZ GRYZĄCY ŁAMIĄCY NISZCZĄCY DRZEWA
Program O Nazwie "Haker"
Bardzo Duży, Gruby I Obrzydliwy Koks
Gapiący się Chochlik
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Heimdall »

Wszedłem na forum TRPG i podniosłem do góry NOŻYCZKI BEZ ŻADNYCH CIEKAWYCH ZDOLNOŚCI I W SUMIE DZIWNE JAK NA KOKSA. Trzymałem je tak z 15 minut, aż w światło słoneczne zaczęło padać na nie pod odpowiednim kątem. Chwilę później mój monitor był już przepalony, a struga światła padła na Żółtą Okrągłą Z Dużymi Oczami Emotikonkę O Nazwie SCHOCK. Ta odwróciła wzrok i próbowała przewiercić wzrokiem nożyczki, jednak były wykonane ze zbyt twardego metalu i Emotikonka uległa światłu i się niestety przepaliła. Sorry, Azrael, życie jest straszne, a śmierć koksa to już w ogóle tragedia.

KOKSY w Midgardzie:
-NOŻYCZKI BEZ ŻADNYCH CIEKAWYCH ZDOLNOŚCI I W SUMIE DZIWNE JAK NA KOKSA

Moje KOKSY w Walhalli:
-WYOBRAŻONY NIEZŁY Z NIEGO KOKS CO NIE STACHU

KOKSY posłane przez moje KOKSY do Walhalli:
-BOBER ŚWIETNIE ZAWIJAJĄCY W TE SREBERKA ORAZ GRYZĄCY ŁAMIĄCY NISZCZĄCY DRZEWA
-DONALD KACZOR TUSK PRZEWODNICZĄCY KACZĄ PARTIĄ PO
-PROGRAM O NAZWIE "HAKER"
-WIELKI I MROCZNY ZŁY Z NIELEGALNĄ PLANTACJĄ MARCHWI NA KUBIE
-SKACOWANY JAN DUSZA TOWARZYSTWA
-ŻÓŁTA OKRĄGŁA Z DUŻYMI OCZAMI EMOTIKONKA O NAZWIE SHOCK
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Deep »

HaPpI lAsKa Z rOoShOwEgO bLoGaSkA podróżowała przez świat niszcząc serca lalusiowatym pedałkom i zastanawiała sie co to jest to białe co ją otacza. Wtem jej wzrok padł na OSTATNIĄ NADZIEJĘ LUDZKOŚCI. lAsKa z miejsca się w nim zakochała i ruszyła poprsić go o autograf zapominając juz o autografie innego przystojniaka, którego spotkała 15 minut temu. OSTATNIA NADZIEJA LUDZKOŚCI oczywiście zgodził się dać jej autograf. HaPpI lAsKa Z rOoShOwEgO bLoGaSkA podała mu liścik i długopis. Wtedy OSTATNIA NADZIEJA LUDZKOŚCI poczuł, że nogi ma z galarety. To HaPpI lAsKa przesłała mu całooska. To musiało być straszne. Najpierw mózg OSTATNIEJ NADZIEI LUDZKOŚCI wyleciał przez lewe ucho a chwilę potem nekom i wątrobie urosły nóżki, na których uciekły. Trzeba przyznać jednak, że sam całus to nic i tak naprawdę OSTATNIĄ NADZIEJĘ LUDZKOŚCI wykońćzyły brednie lAsKi. Sorry arthil, Twój KOKS przestał spełniac rolę bohatera a Ziemia nie ma juz nadziei na lepszą przyszłość.

Aktualne KOKSY:
- SUPER BOT KOKS-SPAMER LEPSZY OD WSZYSTKICH SPAMERÓW RAZEM WZIĘTYCH
- HaPpI lAsKa Z rOoShOwEgO bLoGaSkA
-

KOKSY, które odeszły w niebyt:
-

KOKSY, które posłałem w niebyt:
- OSTATNIA NADZIEJA LUDZKOŚCI
.
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

Z niesamowitego nudu weekendowego wyjrzał na świat TAKI KOKS CO WYGLĄDA JAK KUPA I TAK ŚMIERDZI i powiedział "Oż w mordę, jak ja wyglądam?"

Jego wspaniałe moce specjalne to :
-SMRÓD OD KTÓREGO ŻYĆ SIĘ ODECHCIEWA
-PAPIER TOALETOWY W NOSIE BĘDĄCY POTENCJALNYM ŹRÓDŁEM POŻYWIENIA W LATACH NIESPRZYJAJĄCYCH

Koksy me:
-TAKI KOKS CO WYGLĄDA JAK KUPA I TAK ŚMIERDZI

Koksy utracone:
...
Koksy unicestwione:
...
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Zajcew »

Czując potrzebę powołania kolejnego KOKSA krzyknąłem "precz z komuną!". Natychmiast pojawił się, aby zwalczyć kapitalizm największy bohater Ameryki Łacińskiej-JOSE ARCADIO MORALEZ-CZWARTY Z BRACI CASTRO. Ten superbohaterski KOKS walczy następującymi mocami:
1. Potrafi wywoływać komunistyczne rewolucje i wprowadzać dyktatorskie reżimy w krajach trzeciego świata czy innych tam bantustanach.
2. Pali cygara zwijane wyłącznie na jędrnych udach młodych Kubanek, buchając przy tym dymem jak parowóz.

JOSE ARCADIO MORALEZ-CZWARTY Z BRACI CASTRO zaszywa się na plantacji tytoniu gdzieś w Ameryce Południowej, chroniony przez najemników z Kolumbijskiego kartelu narkotykowego.

KOKSY aktywne: JOSE ARCADIO MORALEZ-CZWARTY Z BRACI CASTRO
Padłe mięso armatnie: SĄSIAD Z WIERTARĄ, PSEUDONIM "REMONT"
Wrogie mięso mielone: ZWYCZAJNY KOKS NA DOBRY START
Pierwszy KOKSIARZ IV RZeczpospolitej!
arthil
Majtek
Majtek
Posty: 112
Rejestracja: środa, 13 lutego 2008, 17:48
Numer GG: 6026651
Lokalizacja: 36 Ophiuchi B

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: arthil »

SZANOWNY GRUBSZY JEGOMOŚĆ W CZERWONYM PŁASZCZU Z SIWĄ BRODĄ właśnie siedział na biegunie północnym czytając listy od dzieci, gdy nagle do sali wbiegł zdyszany świąteczny elf z listem w ręce. SZANOWNY GRUBSZY JEGOMOŚĆ W CZERWONYM PŁASZCZU Z SIWĄ BRODĄ wydarł list z rąk elfa i przejrzał pobieżnie tekst. Pochodził on od Grzesia z Krakowa który prosił go o usunięcie spamu z całego świata. SZANOWNY GRUBSZY JEGOMOŚĆ W CZERWONYM PŁASZCZU Z SIWĄ BRODĄ wiedział, że nie da się tego dokonać więc wysłał list wyjaśniający, iż może jedynie podać namiary na sprawcę sporej części tej plagi. Grzesiu dowiedziawszy się że chodzi o SUPER BOT KOKS-SPAMER LEPSZY OD WSZYSTKICH SPAMERÓW RAZEM WZIĘTYCH, zebrał swoich znajomych i razem rozpoczęli krucjatę przeciw temu koksowi. SZANOWNY GRUBSZY JEGOMOŚĆ W CZERWONYM PŁASZCZU Z SIWĄ BRODĄ mógł się cieszyć kolejnym danym prezentem.

Przykro mnie Deep ale twój koks zajęty jest teraz walką o przetrwanie więc nie będzie prędko zdatny do walki.

Obecni działacze partii(1) :
-SZANOWNY GRUBSZY JEGOMOŚĆ W CZERWONYM PŁASZCZU Z SIWĄ BRODĄ
Bohaterowie XXI w polegli na wojnie(3):
-ISTOTA PRZEWROTNA W SWEJ ZŁOŚLIWOŚCI
-WIELKI I MROCZNY ZŁY Z NIELEGALNĄ PLANTACJĄ MARCHWI NA KUBIE
-OSTATNIA NADZIEJA LUDZKOŚCI
Nędznicy strąceni w Otchłanie Tartaru(4):
-KRÓL LEONIDAS Z OKRZYKIEM "THIS IS SPARTA" KTÓRY POWTARZA JAK KATARYNKA
-LUBUJĄCY SIĘ W ŚCIGANIU ZARAZKÓW PO DYWANIE KOKS
-WIESIU, GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANY MISTRZ SPOILEROWANIA
-SUPER BOT KOKS-SPAMER LEPSZY OD WSZYSTKICH SPAMERÓW RAZEM WZIĘTYCH
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Heimdall »

Siedząc w szkolnej klasie zobaczyłem gazetkę szkolną, a na niej kontur SZANOWNEGO GRUBSZEGO JEGOMOŚCIA W CZERWONYM PŁASZCZU Z SIWĄ BRODĄ. Ktoś widocznie go wyciął, a może nie, może sam odleciał na swoich saniach do Krainy Wiecznego Mrozu... Postanowiłem rozwiązać ten problem i zwołałem ekspedycję na biegun północny, na którą wysłałem NOŻYCZKI BEZ ŻADNYCH CIEKAWYCH ZDOLNOŚCI I W SUMIE DZIWNE JAK NA KOKSA. Z tego co się potem dowiedziałem od owych nożyczek, SZANOWNY GRUBSZY JEGOMOŚĆ W CZERWONYM PŁASZCZU Z SIWĄ BRODĄ został szybko odnaleziony, a właściwie przyłapany na okradaniu z prezentów Eskimosów. NOŻYCZKI postanowiły nie dopuścić do tak niecnej zbrodni i pocięły złodzieja na strzępy, a to że był papierowy, bo ze szkolnej gazetki, tylko ułatwiły mojemu koksowi zadanie. Arthil, co za pech, Twój koks już nikogo więcej nie okradnie!

KOKSY w Midgardzie:
-NOŻYCZKI BEZ ŻADNYCH CIEKAWYCH ZDOLNOŚCI I W SUMIE DZIWNE JAK NA KOKSA

Moje KOKSY w Walhalli:
-WYOBRAŻONY NIEZŁY Z NIEGO KOKS CO NIE STACHU

KOKSY posłane przez moje KOKSY do Walhalli:
-BOBER ŚWIETNIE ZAWIJAJĄCY W TE SREBERKA ORAZ GRYZĄCY ŁAMIĄCY NISZCZĄCY DRZEWA
-DONALD KACZOR TUSK PRZEWODNICZĄCY KACZĄ PARTIĄ PO
-PROGRAM O NAZWIE "HAKER"
-WIELKI I MROCZNY ZŁY Z NIELEGALNĄ PLANTACJĄ MARCHWI NA KUBIE
-SKACOWANY JAN DUSZA TOWARZYSTWA
-ŻÓŁTA OKRĄGŁA Z DUŻYMI OCZAMI EMOTIKONKA O NAZWIE SHOCK
-SZANOWNY GRUBSZY JEGOMOŚĆ W CZERWONYM PŁASZCZU Z SIWĄ BRODĄ
...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Tevery Best »

A, odpocznę sobie - pomyślałem. Włączyłem więc oryginalne Cal of Duty 4. Ach, jak fajnie się gra! Ups, już się skończyła fabuła trybu jednoosobowego. To nic, włączam multi. Tup, tup, tup - BUM! Ktoś rzucił granatem z drugiego końca mapy! No nie, myślę sobie, zaraz dopadnę patafiana. Po piątej próbie wyjścia poza respawn skapitulowałem. Ale po meczu dopadłem gościa i skopałem go. Zgodził się zostać moim Koksem. Oto i on: N00B PWNER GR3N4D3 MASTAH! Przynajmniej tak się przedstawił, a jak chciałem zapisać jego nick normalnie, to się strasznie wkurzył. Nic to, powiem wam, co potrafi: używać granatów w totalnie bezsensowny sposób (ale nie normalnie, o nie, to by go przerosło) oraz wyzywać ludzi od "nubów", czego by nie robili. Ukrywa się w uszkodzonym czołgu, stojącym na mapie Ambush. Aha, wszyscy wiedzą, że Abramsy są niezniszczalne (przynajmniej w tej grze), prawda?

Koksy spełniające dzielnie swój obowiązek (1):
N00B PWNER GR3N4D3 MASTAH

Koksy usunięte w ramach spełniania obowiązku(4):
Bardzo Duży, Gruby I Obrzydliwy Koks
ISTOTA PRZEWROTNA W SWEJ ZŁOŚLIWOŚCI
Gapiący Chochlik
WYOBRAŻONY NIEZŁY Z NIEGO KOKS CO NIE STACHU

Koksy, które spełniły swój obowiązek (3):
ZWYCZAJNY KOKS NA DOBRY START
CHOCAPIC, TO ZNACZY KORPORACYJNY KOMUNIKATOROWY KOKS INTERNETOWY
WIESIU, GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANY MISTRZ SPOILEROWANIA
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Deep »

BUM! Wybuch odrzucił Jasia i Małgosię daleko od miejsca eksplozji. Pech chciał, że wyladowali na sobie. Jeszcze wiekszy pech chciał, żeby się ze sobą połączyli. I tak oto powstał KOKS JAŚ I MAŁGOSIA POŁĄCZENI ZE SOBĄ GŁOWAMI. JAŚ I MAŁGOSIA POŁĄCZENI ZE SOBĄ GŁOWAMI podnieśli się z ziemii i każdy chciał ruszyć w swoją stronę ale już się nie dało! Na szczęściedzięki pomocy HaPpI lAsKi Z rOoShOwEgO bLoGaSkA zgodzili się wspomóc moją armię KOKSÓW. JAŚ I MAŁGOSIA potrafią przypuścić nieartykułowany potok słów. Ich głosy mieszają się ze sobą tworząć trudny do wytrzymania hałas. Potrafią również turlać się a więc potrafią stworzyć kule bojową, która niestety nie leci zawsze tam gdzie by JAŚ I MAŁGOSIA POŁĄCZENI ZE SOBĄ GŁOWAMI chcięli.
KOKS ów skrył się jak na razie w domku Baby Jagi i tam obżerają się ciastkami.

Aktualne KOKSY:
- HaPpI lAsKa Z rOoShOwEgO bLoGaSkA
- JAŚ I MAŁGOSIA POŁĄCZENI ZE SOBĄ GŁOWAM

KOKSY, które odeszły w niebyt:
- SUPER BOT KOKS-SPAMER LEPSZY OD WSZYSTKICH SPAMERÓW RAZEM WZIĘTYCH

KOKSY, które posłałem w niebyt:
- OSTATNIA NADZIEJA LUDZKOŚCI
.
Kuba
Pomywacz
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 lutego 2007, 21:47

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Kuba »

Zobaczyłem na półce taką książkę: "Smugi na niebie". Pierwsze słowo tytułu skojarzyło mi się z Smugglerem (tak, tym z CDA) i powstał on: SMUGLER NA NIEBIE. Potrafi: Ograć Innych W Makao oraz Zbluzgać Czytelników Oraz Antyfanów CD-Action. Ukrywa się gdzieś w przestworzach.


Koksy moje(1):SMUGLER NA NIEBIE
Moje koksy na emeryturze(2):
Donald Kaczor Tusk przewodniczący kaczą partią PO, KRÓL LEONIDAS Z OKRZYKIEM "THIS IS SPARTA" KTÓRY POWTARZA JAK KATARYNKA
Wrogie koksy na emeryturze:
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Heimdall »

Na pogrzebie WYOBRAŻONEGO NIEZŁEGO Z NIEGO KOKSA CO NIE STACHU, na który przybyły koksy z całego państwa, przybył także jakiś starzec. Był on ubrany w znany mi mundur. Po dłuższym przyglądaniu się okazało się, że to mundur Imperium Zła. Ale jak wiemy za czasów I Wojny Koksowej LNRAIKKNSNKICANKKNSIK nie miała własnych mundurów i zdobywała je podczas walki z koksami Imperium. Spytałem WETERANA WOJNY LNRAIKKNSNKICANKKNSIK Z IMPERIUM ZŁA czy nie chciałby się do mnie przyłączyć. Weteran nic nie powiedzał, ale kiwnął głową na znak, że sie zgadza. Chciałem go wypytać po której stronie konfliktu walczył, ale niestety okazało się, że weteran nie ma języka. Tak więc nigdy nie dowiemy się po której stronie walczył weteran, ale to i tak nie ma żadnego znaczenia, bo tamte frakcje już dawno się rozpadły. Weteran, który był zwiadowcą potrafi się ukrywać w cieniu, tak dobrze, że prawie go nie widać. Poza tym zna język migowy i różne związane z nim skomplikowane ruchy rękoma. WETERAN WOJNY LNRAIKKNSNKICANKKNSIK Z IMPERIUM ZŁA schował się pod drzewem na cmentarzu i chodzi wokół niego zawsze tak, żeby cień padał na niego.

KOKSY w Midgardzie:
-NOŻYCZKI BEZ ŻADNYCH CIEKAWYCH ZDOLNOŚCI I W SUMIE DZIWNE JAK NA KOKSA
-WETERAN WOJNY LNRAIKKNSNKICANKKNSIK Z IMPERIUM ZŁA

Moje KOKSY w Walhalli:
-WYOBRAŻONY NIEZŁY Z NIEGO KOKS CO NIE STACHU

KOKSY posłane przez moje KOKSY do Walhalli:
-BOBER ŚWIETNIE ZAWIJAJĄCY W TE SREBERKA ORAZ GRYZĄCY ŁAMIĄCY NISZCZĄCY DRZEWA
-DONALD KACZOR TUSK PRZEWODNICZĄCY KACZĄ PARTIĄ PO
-PROGRAM O NAZWIE "HAKER"
-WIELKI I MROCZNY ZŁY Z NIELEGALNĄ PLANTACJĄ MARCHWI NA KUBIE
-SKACOWANY JAN DUSZA TOWARZYSTWA
-ŻÓŁTA OKRĄGŁA Z DUŻYMI OCZAMI EMOTIKONKA O NAZWIE SHOCK
-SZANOWNY GRUBSZY JEGOMOŚĆ W CZERWONYM PŁASZCZU Z SIWĄ BRODĄ
...
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

Podczas zwyczajowej popołudniowej przechadzki zauważyłem smugi na niebie i wysłałem TAKIEGO KOKSA CO WYGLĄDA JAK KUPA I TAK ŚMIERDZI do zlikwidowania anomalii, po chwili z nieba spadło to co pozostało z zaczadzonego SMUGLERA NA NIEBIE.

Koksy me:
-TAKI KOKS CO WYGLĄDA JAK KUPA I TAK ŚMIERDZI

Koksy Utracone:
...

Koksy Unicestwione:
- SMUGLER NA NIEBIE
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Parada Koksów 2008

Post autor: Azrael »

Wcześniej napisałem coś takiego... a potem to zmieniłem:
Mój Bałwan Bez Marchewy Na Miejscu Gdzie U Ludzi Jest Nos stopił się bo wpływem temperatury i poleciał w przestworza... o dziwo zachował swoje zdolności i wsadził SMUGLERA NA NIEBIE w miejsce gdzie u ludzi jest nos.
To było straszne głównie dlatego, że po tym jak bałwan znów spadł na ziemie i ułożył się spowrotem w trzy śnieżne kule SMUGLERA już nie było NA NIEBIE.... i wogule nigdzie go nie było.
Mój Bałwan Bez Marchewy Na Miejscu Gdzie U Ludzi Jest Nos stopił się bo wpływem temperatury i poleciał w przestworza... o dziwo wylądował z_powrotem na ziemi dokładnie tam gdzie był TAKIEGO KOKSA CO WYGLĄDA JAK KUPA I TAK ŚMIERDZI , a potem wsadził go sobie tam, gdzie u ludzi jest nos. Chwile siłował sie z jego smrodem, lez przypomniał sobie, że bez nosa i tak nic nie czuje, a to chyba nie jest marchewka... tak czy siak TAKIEGO KOKSA CO WYGLĄDA JAK KUPA I TAK ŚMIERDZI został zamrożony i umarł stając się częścią Mój Bałwan Bez Marchewy Na Miejscu Gdzie U Ludzi


Koksy stworzone:
Bałwan Bez Marchewy Na Miejscu Gdzie U Ludzi Jest Nos

Koksy zniszczone:
CHOCAPIC, TO ZNACZY KORPORACYJNY KOMUNIKATOROWY KOKS INTERNETOWY
SĄSIAD Z WIERTARĄ, PSEUDONIM "REMONT"
TAKIEGO KOKSA CO WYGLĄDA JAK KUPA I TAK ŚMIERDZI

Koksy które stworzyłem, ale się nie przyznaje:
BOBER ŚWIETNIE ZAWIJAJĄCY W TE SREBERKA ORAZ GRYZĄCY ŁAMIĄCY NISZCZĄCY DRZEWA
Program O Nazwie "Haker"
Bardzo Duży, Gruby I Obrzydliwy Koks
Gapiący się Chochlik
Żółtą Okrągłą Z Dużymi Oczami Emotikonki O Nazwie SCHOCK
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ