Dziecko wąż

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...

Prawda czy fotomaontrz?

Filmy są prawdziwe
2
13%
Filmy nie są prawdziwe
11
69%
Nie jestem pewny
3
19%
 
Liczba głosów: 16
mqm
Pomywacz
Posty: 50
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 16:13
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Dziecko wąż

Post autor: mqm »

Macie rację, taka mieszanka jest niemożliwa :oops: . Wątek założyłem zaraz po obejrzeniu filmu, byłem więc pod wpływem emocji :), proszę więc, o złagodzenie wyroku :wink: .

Sądziłem, że filmiki was zainteresują. Tak, czy inaczej, macie dość ciekawy motyw na przygodę do Neuroshimy.
"W szmaragdową noc
W kryształowym zamku..."
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Dziecko wąż

Post autor: Alucard »

Prawde mówiąc filmiki mnie zaintrygowały po tym, jak usłyszałem, ze to choroba. Teraz spokoju mi to nie da jeżeli nie odnajde jakichs informacji na ten temat.

Poza tym po co ten wstyd. Człowiek uczy sie całe zycie, a tutaj masz kapke genetyki i (jeżeli cos znajdę) medycyny.

Co do neuro to podziękuję :D Chociaż zmutowane niemowlaki żadko wykorzystywałem... hmm... a może...
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Dziecko wąż

Post autor: Szasza »

To nie jest ściema. To jest wada genetyczna (jak wolicie zwyrodnienie). Rodziły się gorsze dziwadła (Dziecko mające zrośnięty tyłek z ramionami i wąski otwór gębowy z czymś na kształt żądła na klacie). Życie tego dziecka to "stan przejściowy" nie daję mu nawet kilku dni.
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dziecko wąż

Post autor: Tori »

Dziecko upośledzone, chore, czy jak tam to chcecie nazwać- ale nie żadna mieszanka (bo przecież to śmieszne)- Nie pożyje to długo- dziwne, że w ogóle żyje po urodzeniu... Ale jak kogoś coś takiego interesuje, to niech poogląda sobie zdjęcia "dzieci po Czarnobylu"...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Dziecko wąż

Post autor: Sihamaah »

Ciekawy artykuł o mutacjach:
http://www.oddee.com/item_92015.aspx
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Dziecko wąż

Post autor: Keyhell »

Straszne.... Nie wiem co powiedzieć. Współczuje tym osobom. Ale trochę mnie... Ekhm... Rozśmieszył ten sutek na stopie... xd.
Kruk
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: sobota, 17 lutego 2007, 23:28
Numer GG: 5250226
Lokalizacja: Trochę tu, więcej tam

Re: Dziecko wąż

Post autor: Kruk »

Filmik to nie żaden fake. Niemowlak cierpi na Harlequin Fetus (tzw. płód arlekina, albo zespół Arlekina). Bardzo rzadka choroba genetyczna, ale przed medycynę udokumentowana- na pewno nie jest to, jak mówią w internecie, dziecko-wąż czy Ufochild.
Sex, Drogen und Industrial
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: Dziecko wąż

Post autor: Obelix »

A ja myśle że to Fake, Przyzwyczaiłem się juz że 500% takich filmów to Fake'i a jedynie mała częśc przedstawia coś prawdziwego.

Nie wierze w prawie żadne takie rzeczy bo technologią komputerową da się zrobic wszystko.
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: Dziecko wąż

Post autor: MAd Phantom »


2 sprawy:
- przypadek na filmiku to oczywiście Harlequin ichthyosis, choroba skóry, prawie zawsze śmiertelna
- Nie ma czegoś takiego jak "dzieci Czarnobyla": Raport WHO z 2004 bardzo jasno dowodzi, że szkodliwość wycieku z tamtejszego reaktora była bliska zeru. Poszkodowanych zostało praktycznie tylko około 230 ludzi, którzy "sprzątali" jego teren.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Dziecko wąż

Post autor: WinterWolf »

Przy okazji tego tematu - garść info. Po pierwsze czasem (bardzo rzadko) rodza się dzieci z róznymi dziwnymi zmianami. Mogą mieć łuskę, albo prawdziwą sierść. Jeszcze inne mają ogony, lub szpony. To się zdarza. Pewne części ciała po prostu nie zanikły podczas rozwoju płodu w łonie matki. Druga sprawa - mieszanie gatunków. To jest możliwe czego dowodem jest muł, hybryda wilka z psem czy lygrys (lew + tygrys). Jest jedno ALE! Te gatunki muszą być ze sobą blisko spokrewnione. No i wcale nie jest tak różowo jak już krzyżówka się uda. I tak na przykład muł jest zupełnie bezpłodny (bardzo rzadko zdarza się osobnik zdolny do rozrodu), hybryda wilka i psa często boi się ludzi i bywa agresywna, a lygrys nie ma prawa przeżyć na wolności, bo jest za duży, za ciężki i nie byłby w stanie się wyżywić (potrzebuje blisko dwa lub trzy razy więcej pożywienia niż inne duże koty, a na upolowanie posiłku zużywa zbyt wiele energii).
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
ODPOWIEDZ