Poglądy polityczne - test

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Solarius Scorch »

Matysz pisze:Wolność wolnością, ale tolerować pedałów i pedofilów nie będę
Miarkuj się waść. Nie będę jeszcze zgłaszał do modów, ale moja tolerancja też ma swoje granice. Stawianie homoseksualizmu i pedofilii obok siebie zasługuje co najmniej na wystrzelanie po cycach.
Matysz
Mat
Mat
Posty: 441
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 15:31
Numer GG: 2797417

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Matysz »

Powiedziałem "pedałów i pedofilów", a nie homoseksualistów i pedofilów, a (przynajmniej dla mnie) to jest różnica.
Mam niefajną klawiaturę od TPSA i mi kilka klawiszy odmawia posłuszeństwa.

ADVENTURE PLANET czeka na Ciebie! Dołącz do sesji, wczuj się w tej klimat!
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Obelix »

Sprostuję

Homoseksualista: Facet który lubi facetów, bywa

Pedał: Homoseksualista ubierający i tapetujący się jak ostatnia baba, publicznie paraduje i obnosi się ze swoim homoseksualizmem. Płacze że nikt nie chce uznać homoseksualistów jako mniejszości mimo że sam robi wszystko by nie uznawali ich jako mniejszość (wszelkie parady równości w cenie)

przykład - http://i.demotywatory.pl/uploads/125008 ... ue_500.jpg
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Matysz
Mat
Mat
Posty: 441
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 15:31
Numer GG: 2797417

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Matysz »

Dokładnie. Tak samo nie toleruję wszelkich debili, którzy w miejscu publicznym, jak najbardziej na widoku liżą się na pokaz, och, jacy to oni zakochani (mówię teraz o parach hetero)! Rozumiem, pocałować się na przystanku, ale przelizać i to przy wszystkich?
Mam niefajną klawiaturę od TPSA i mi kilka klawiszy odmawia posłuszeństwa.

ADVENTURE PLANET czeka na Ciebie! Dołącz do sesji, wczuj się w tej klimat!
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Phoven »

Trochę mi się wykrystalizowały poglądy polityczne, tak więc leciutka zmiana w tym teście jednak zaszła.
Wolność gospodarcza: 81
więcej od 92.1% uczestników testu
Tradycjonalizm:20
więcej od 65.1% uczestników testu
Wolności obywatelskie:14
więcej od 46.5% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Konserwatywny liberalizm
Konserwatywny liberalizm jest ideologią łączącą wolnorynkowe podejście do zagadnień gospodarczych oraz konserwatyzm w kwestiach obyczajowych. Konserwatywni liberałowie są typową prawicą, często jednak opowiadają się przeciwko wiązaniu państwa z Kościołem. Przedstawiciele tej doktryny sprzeciwiają się wszelkim przejawom socjalizmu i etatyzmu, są zwolennikami własności prywatnej środków produkcji.
Partie posiadające frakcje konserwatywno-liberalne: Unia Polityki Realnej, Prawica Rzeczpospolitej, Platforma Obywatelska
Tylko te partie jakieś takie posysające. Pewnie skończy się na tym, że ostatecznie nie zagłosuje na nikogo - nie ma w kraju ani jednej partii z którą mógłbym się identyfikować chociaż w kilku najważniejszych kwestiach.

A co do gejów liżących się na ulicy - właściwie o co chodzi? Okej, dla mnie też to jest obrzydliwe, ale nie bardziej obrzydliwe niż np. namiętny pocałunek pary uberotyłych ludzi. Imo nie możesz zabraniać nikomu na zachowania dopuszczalne dla innych w tej samej sytuacji. Tak samo jak nikt nie ma prawa wpieprzać się w twoje życie.

Inna sprawa, że często niestety nie tylko się wpieprza ale jeszcze ma do tego prawo. ;P
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Obelix »

Matyszowi chyba chodziło o pary tak namiętnie obcałowujące i obściskujące się na przystankach (i ogólnie miejscach publicznych), że aż sprawiające wrażenie że zaraz zaczną się pie*dolić w tym miejscu i o tym czasie i przy tych wszystkich ludziach. Dla mnie jest to po prostu ekshibicjonizm.
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Solarius Scorch »

Obelix pisze:Matyszowi chyba chodziło o pary tak namiętnie obcałowujące i obściskujące się na przystankach (i ogólnie miejscach publicznych), że aż sprawiające wrażenie że zaraz zaczną się pie*dolić w tym miejscu i o tym czasie i przy tych wszystkich ludziach. Dla mnie jest to po prostu ekshibicjonizm.
Wiecie, przepraszam Matysza i w ogóle. Z drugiej strony jednak znaczenie słowa "pedał" jest niejasne - dla mnie każdy homoseksualista to pedał, zwłaszcza że często sami się tak żartobliwie nazywają.

Sorki za mącenie, ale jednak uważam że lepiej zrobić i przeprosić niż siedzieć jak... no, wiecie kto. :)
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Sir_herrbatka »

Zrobiłem sobie ten test. Wyszło mi że jestem bardziej liberalny obyczajowo niż 95% internautów... :?

Sorry ludzie, ale czy wy na serio uważacie że to rolą polityki jest mówienie gdzie się można obściskiwać a gdzie nie, z kim się można żenić a z kim nie oraz decydować co jest zboczeniem a co normą?
Orri
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 7 kwietnia 2009, 16:00
Numer GG: 3206283

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Orri »

Sir_herrbatka pisze: Sorry ludzie, ale czy wy na serio uważacie że to rolą polityki jest mówienie gdzie się można obściskiwać a gdzie nie, z kim się można żenić a z kim nie oraz decydować co jest zboczeniem a co normą?
Czy rolą polityki jest mówienie gdzie można palić, a gdzie nie? Gdzie można pić alkohol, a gdzie nie? Gdzie można chodzić nago, a gdzie nie? To właśnie politycy ustalają przepisy, które te właśnie sprawy regulują. Chyba że inaczej rozumiemy pojęcie polityki.
Jakiekolwiek byłoby źródło mej głupoty, jeszcze się nie wyczerpało.
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Sir_herrbatka »

No właśnie nie wiem czemu ale państwo pcha się dokładnie tam gdzie nie trzeba. :/ No ale co poradzić, w demokracji jest tak, że jeśli połowa obywateli myśli, że państwo powinno zabronić koszulek w kolorze czerwonym to znajdzie się ktoś kto włączy to do swojego "programu".
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: MAd Phantom »


Wolność gospodarcza: 83
więcej od 92.7% uczestników testu
Tradycjonalizm:-45
więcej od 4.4% uczestników testu
Wolności obywatelskie:51
więcej od 89.2% uczestników testu

:P
Pobawiłem się też trochę odpowiedziami i zauważyłem, że test ma spore problemy z rozróżnieniem pinochetyzmu od libertarianizmu (potrafi też wyskoczyć z pinochetyzmem pomimo wybrania samych anty-relignijnych odpowiedzi). Co więcej, punktacja niektórych pytań jest co najmniej dziwna ;p
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Nekonushi »

Ostatnio mi się mocno poglądy zmieniły i chciałem jeszcze raz zrobić, a tu dupa, nie działa :(
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Sihamaah »

Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: kaziu »

Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 42
więcej od 71.4% uczestników testu
Tradycjonalizm:13
więcej od 57.1% uczestników testu
Wolności obywatelskie:12
więcej od 43.9% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Minarchizm
Minarchizm jest ideologią demokratyczną, uważaną za pośrednią między liberalizmem a anarchokapitalizmem. Minarchiści nie negują potrzeby istnienia państwa, czym różnią się od anarchistów, przy czym głoszą istnienie "państwa minimalnego". W opinii minarchistów, państwo powinno być "stróżem nocnym" i odpowiadać za dyplomację, wojsko, policję i administrację. Nie powinno zaś mieszać się w gospodarkę.
Partie posiadające frakcje minarchistyczne: Unia Polityki Realnej
Mi to odpowiada, nigdy nie byłem za totalną anarachią(w zasadzie to anarchia dla mnie to zło i syf) no i państwo minimalne mi odpowiada.
gaudat
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 21:44
Numer GG: 12362182

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: gaudat »

Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 12
więcej od 43.8% uczestników testu
Tradycjonalizm:-15
więcej od 18.7% uczestników testu
Wolności obywatelskie:17
więcej od 50.3% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Komunizm (stalinizm)
Komunizm jest ustrojem totalitarnym, opartym na naukach Karola Marksa, Fryderyka Engelsa i Włodzimierza Lenina. System ten neguje własność prywatną, zwłaszcza środków produkcji. Komuniści głoszą walkę klas, mającą doprowadzić do stworzenia społeczeństwa pozbawionego podziałów ekonomicznych (bezklasowego) i etnicznych, co nazywane bywa "sprawiedliwością społeczną". Jest to najkrwawszy ustrój totalitarny w historii ludzkości, odpowiedzialny za około 100 milionów ofiar.
WOT ? Idę się pociąć ...
"Umysł rozkazuje ciału i ono jest posłuszne. Umysł rozkazuje sobie samemu i natrafia na opór."
- Lady Jessika Atryda, "Diuna" Herbert
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Falka »

Hmm...
Wolność gospodarcza: 2
więcej od 35.6% uczestników testu
Tradycjonalizm:-38
więcej od 6.1% uczestników testu
Wolności obywatelskie:57
więcej od 92.7% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Liberalizm
W sumie się zgadza :)
Liberalizm to ideologia, odwołująca się do indywidualizmu. Głosi ona wolność jako wartość najwyższą, stawia prawa jednostki powyżej praw wspólnoty. Poglądy liberalne są często uważane za najbardziej tolerancyjne wobec poglądów i czynów innych ludzi. Współcześni europejscy liberałowie opowiadają się przede wszystkim za rozszerzeniem swobód obywatelskich oraz zmniejszeniem (lecz nie likwidacją) ingerencji państwa w rynek.
Partie posiadające frakcje liberalne:Unia Polityki Realnej, Partia Demokratyczna, Platforma Obywatelska
Szkoda tylko, że takie dupiaste partie mi poleca ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Poglądy polityczne - test

Post autor: Alien »

Oto Twoje wyniki:
Wolność gospodarcza: 37
więcej od 66.6% uczestników testu
Tradycjonalizm:8
więcej od 51% uczestników testu
Wolności obywatelskie:45
więcej od 84.3% uczestników testu
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm
00088888000
ODPOWIEDZ