"Zasady zobowiązują"

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Azrael »

Nigdy specjalnie nie wierzyłem szukającym sensacji mediom ale wiem że gdyby Kaczek nie było nie byłoby tego całego bagna.
Bagno będzie zawsze, większe, mniejsze bardziej oleiste.... - sentencja na dziś :P

http://www.youtube.com/watch?v=5e-s6HJP ... ed&search= - to też pewnie media przemieniły w coleru, a Tusk wymyślił te cytaty...
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Ravandil »

Force pisze:Ktoś tam napisał żebyśmy wyjrzeli przez okno i nie polegali na tym czym nas karmią media.
Może i tak, ale przecież gdyby nie media to np. PiS nie miałby takiego elektoratu. Przecież Radio Maryja i TV Trwam to nic innego jak media, i to mówiące na kogo głosować :P Ale wiadomo - jak ktoś przeciw PiS to są to "media szukające sensacji", a RM i TVT - "dobrze robią, dzięki nim będzie lepiej" etc. Wszystko jest względne ;) A tak w ogóle - wyjrzałem przez okno, a tam jakoś nie widać pędzącej gospodarki i mniejszej przestępczości... Po staremu wszystko. Zresztą - skąd brać informacje jak nie z mediów? Widział ktoś na własne oczy gospodarkę? Liczył ktoś osobiście bezrobocie? Dzięki mediom wiemy przynajmniej co się dzieje. A że wychodzi to niezbyt korzystnie dla partii rządzącej? Widać złe media mamy... ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Carchmage »

Kroki moje:

1) Głosowac na Prawicę Rzeczpospolitej.
2) Zmienić nazwę na Partia Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego
3) Wprowadzić monarchię. 8)

Większośc z PR należy do KZM, wiec jest to pierwszy krok do monarchii! Wyobraźcie sobie - jest monarchia, nie mamy nic do gadania i nie możemy narzekać tylko odawac poddańczy hołd musimy. ;) A poważnie, to pan Jurek to jeden z niewielu polityków, których lubię. tyle w tej kwestii.

Media to tzw. "czwarta władza". Włąściwie dośc słusznym by było nazwanie tej władzy "pierwszą". Zobaczcie - skąd większośc społęczeństwa bierze swoją opinię, na czym sie opiera? Ilu z nich jest non-stop świadomych sytuacji społeczno-politycznej, ilu z nich jest odpowiednio przygotowanych do samodzielnej, w miarę obiektywnje obserwacji środowiska? Niewielu. Ludzie nauczyli się ufać mediom, to takie wygodne. Poczytajcie książki o mediach, oglądajcie Wydarzenia, Fakty i Wiadomości pod rząd i próbujcie sami to oceniać. Rozsądnie, solidnie, racjonalnie. A potem - do urn. ;)
Czas temu zastanawiałem się nad mocą mediów na przykładzie Giertycha. Sam uległem takiemu mysleniu - Giertych to kon polski na stołku MENiSu. Wszystko, co powie jest z zasady smieszne. Owszem - bywał kłamcą. Owszem - niektóre jego idee był przedziwne. Ale tak zaciekła kampania antyRomańska jest niewłaściwa. Trzeba spojrzeć na te pomysły i decyzje polegając tylko na włąsnym zdaniu. Czy mi się to podoba, czy mi się to nie podoba i DLACZEGO?
Najśmieszniejsza jest różnica w protokołowaniu wydarzeń w gazetach. Kupcie Wyborczą, Nasz Dziennik i Dziennik. Czasami jestem zdegustowany felietonami pana Turnaua w GW, czasami przechodzi mnie dreszcz podczas lektury ND. Najważniejsze jest samodzielne poznanie świata, bo takie jest najwartościowsze.
Ale nie będę dłużej o tym mówił, bo nie jestem na tyle kompetentny w tym temacie. Dopiero zamierzam być. ;)

PiS to trochę farsy jest, faktycznie, trzymam kciuki za dzisiejsze obrady. Pomijam image Lecha i Jara, trochę wstyd, żeby reprezentanci państwa byli niżsi od połowy Polski i zasysali powietrze wraz ze sliną podczas przemówień... Bawi mnie reklama "Zasady zobowiązują", ale - znowu - jestem przeciwny całkowitemu wyszydzeniu ich rządów. Media nie lubią mówić o sukcesach - to takie niepopularne!

Dziwna ta demokracja. Nie ma w niej za krzty woli ludu, poza momentem wyboru swoich pupilów parlamentarnych. Zamierzam zgłębić pobudki monarchistów. Mój kumpel wysłał papiery do KZM. ;P

Ale ja jestem naturalnym anarchistą (a nie przekonanym), cenię sobie każdą zmianę. ;) Dlatego wg mnie kadencje trwaja za długo.
A prezydenta to już na pewno.

Pozdrawiam.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: LOD »

O Kaczyńskich skomentuję krótko. Ten filmik powinien, z świetnym kawałkiem Rammsteina swoją drogą, zobrazować panowanie Kaczora. Moim zdaniem oczywiście:
http://www.youtube.com/watch?v=F_Oxtn00 ... ed&search=
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Azrael »

LOL właśnie oglądam obrady sejmu :D LOL

Jeśli jakiś zwolennik PiS'u również miał okazję to przekonał się jak Kurski KŁAMIE, a razem z nim cały PiS.
Te "obrady sejmu o samo rozwiązanie" powinien obejrzeć każdy... (powiino się sprzedawać je na płytkach)

Opisałbym co się działo, lecz działo się z byt dużo, a mi wciąż ze śmiechu trzęsą się ręce.

http://www.youtube.com/watch?v=s-51rKwc ... ed&search= (edukacja polskiego rządu)
http://www.youtube.com/watch?v=flDVQgFK ... ed&search= (dla mnie duży lol)
Ostatnio zmieniony piątek, 7 września 2007, 20:17 przez Azrael, łącznie zmieniany 2 razy.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Tevery Best »

Heh, obrady są genialne, ale ja z nich mam trochę inne wnioski niż Azrael. Ale mniejsza o nich, nie wiedziałem, że posłowie LPR mają takie gardzioła, że zakrzyczą cały Sejm i mównicę :wink: . Dla mnie jest już jasne: Sejm będzie pierwszym polskim stadionem Euro 2012, tylko tam jest taka niespotykana kibicowska atmosfera :D .
dante_tha_don
Marynarz
Marynarz
Posty: 165
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 17:27
Lokalizacja: 8540463

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: dante_tha_don »

Giertych świetnie załatwił Kurskiego i razem z nim PiS dla takich akcji warto oglądać obrady. Szkoda że i tak to wszystko jest bez znaczenia bo i w następnym pewnie niewiele się zmieni. Zawsze podstawą będą ataki na siebie nawzajem i kosmiczne obietnice.
everan

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: everan »

TheQ pisze: Rzeczywistość to to co jest za waszymi oknami. Coraz lepsza gospodarka, sprzeciw ludzi władzy wobec układów
Nie którzy za długo chyba siedzą przy tym oknie bo coś bardzo się rozmażyli. PiS nie popiera układów?? chyba nie swoich.

Swoją drogą w Częstochowie pojawiły się fajne bilbordy. Pisze na nich "Pis rządzi Polacy się wstydzą"
Uciekinier
Marynarz
Marynarz
Posty: 169
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 22:13

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Uciekinier »

everan pisze: Nie którzy za długo chyba siedzą przy tym oknie bo coś bardzo się rozmażyli. PiS nie popiera układów?? chyba nie swoich.

Swoją drogą w Częstochowie pojawiły się fajne bilbordy. Pisze na nich "Pis rządzi Polacy się wstydzą"
Wiesz co? Układy były, są i będą bo taka jest natura polityki, rzekłbym w dużej mierze sie na tym opiera. Ale nie oczerniaj AŻ w taki sposób tych "układzików". Układy to były za SLD, za afery Rywina, za sprzedaż Orlenu i innych afer. Nie usprawiedliwiam PiS-u ale, do diabła, ich układy, to już nie to samo co kiedyś, w które m. in. byli zamieszani sąsiedzi ze wschodu. A to jest poprawa. I to spora moim zdaniem.

W Czechach jest bilbord "wstydzę się za swojego premiera". To tylko subiektywna opinia jakiejś grupy. Nic więcej...
Wciąż mnie ścigają!
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Hiro »

Phi, dla mnie osobiście nie ma szczególnie wielkich sukcesów PiS. Walczą z korupcją? Taaak jak to pan premier mówił "nie będziemy ludzi omijać dlatego ze są sławni", ciekawe czemu ich się "omijało" gdy współtworzyli rząd. Poza tym wyeliminujemy jedynie to mityczne coś co nazwane zostało "układem", teraz sie z nim "walczy" (zupełnie nie rozumiem niby z czym, skupili by się na aktualnych korupcjach, a nie na rzeczach sprzed kilkunastu lat).

PiS poprawiło gospodarkę? NIE po prostu udało im się trafić na okres kiedy ludzie wzięli dupy w troki i zrozumieli, że nic za darmo w tym życiu nie ma. Nie mam nic przeciwko dawaniu ludziom którzy nie mogą pracować, ale na wszystkie cuda (czy co tam wolicie), sporo bezrobotnych to ludzie którzy po prostu liczą na to że "państwo załatwi" a oni mogą leniuchować. Się nie pracowało się nie ma koniec kropka.

Bolą mnie komentarze, w stylu "Polska to kraj w 100% katolicki i tego sie trzymajmy", jeżeli tak by było to wiedzielibyście że dano nam wolność, a tymczasem obecne dogmaty wiary przypominają mi kaganiec zakładany na nas. Jedyny prawdziwy autorytet to był Karol Wojtyła, a jego już nie ma i teraz nic mi nie pozostało. Nie chcę żyć w państwie wyznaniowym, nikt mi nie powie w co mam wierzyć
Gadanie o mitach w stylu tworzenia przez PiS jak to ktoś tutaj napisał "katolickiej enklawy konserwatyzmu"
A jak byś to nazwał, tworzenie państwa wolnego? Czy raczej Związywanie się z dogmatycznym kapłanem z Torunia? A może koalicja z fanatykami z LPRu? Jak to mam nazwać jak nie tworzenie państwa "idealnego" w którym wszystko ma być wyidealizowane. Znam paru ludzi którzy by się urazili słysząc że muszą z przymusu należeć do wspólnoty, bo "tak robią Polacy od 1000 lat". W tym i ja, bo tak naprawdę nic mnie to nie obchodzi. Dla mnie brak jest namacalnych dowodów na to że tutaj reprezentanci Kościoła twierdzą prawdę, ani to że nie są hipokrytami. Straciłem już dawno zaufanie do tej instytucji, i to nie z powodu "mediów". Może i Bóg istnieje nie mnie to sądzić.

W ogóle, ciekawi mnie niektórych podejście "nie patrzcie w mediach tylko sami się rozejrzyjcie". Rozumiem, że codziennie mam spędzić wtedy czas na rundce po świecie i szukać informacji? Media są źródłem informacji, ale nikt nie mówił że muszą być OBIEKTYWNYM źródłem informacji. Możecie się oburzać ale media po prostu będą SUBIEKTYWNE, bo chcą przekonać was do swego myślenia. Trzeba jak to mówił Carchmage Trzeba spojrzeć na te pomysły i decyzje polegając tylko na włąsnym zdaniu. Czy mi się to podoba, czy mi się to nie podoba i DLACZEGO? (...) Trzeba spojrzeć na te pomysły i decyzje polegając tylko na włąsnym zdaniu. Czy mi się to podoba, czy mi się to nie podoba i DLACZEGO?. Jeżeli jak stado baranów będziemy słuchać tego co leci, to zaczniemy wierzyć nawet w te "niesamowite" wiadomości z Faktów i innych piśmideł. Zawsze trzeba mieć zwyczajnie dostęp do pełnego źródła informacji, wyrobić sobie pogląd na to jaki się chce ten świat widzieć, wtedy dopiero można oceniać z dystansu dany pomysł. Chociaż akurat przykład Gietychowski to już nie bardzo jest co roztrząsać, moim skromnym zdaniem robił tam te swoje rzeczy bez wiedzy na temat stanu szkół i wprowadzał wiele niepotrzebnych rzeczy. Chociaż bardziej wkurzył mnie obecny minister (chociaż wiem że jemu to tam wisi, ale grrr w liceum mi zmniejszyli poziom nauczania z matmy!).

PiS ma swoje zasługi, ale na pewno nie takie jakimi sam się chwali. Po prostu stosuje szeroko zakrojoną technikę propagandy, szerząc to że to co oni robią jest dobre. Nawet państwa prawnego w sumie nie tworzą (aresztowanie człowieka za oskarżenie? A przypadkiem nie powinno się go wezwać pod sąd?). Albo wizerunek Poslki za granicą się "niby" poprawił. Ciekawe w którym miejscu, może jak genialna minister Fotyga się dorwała do bycia "dyplomatą". Rzygać mi się chcę od spotu PiSu

Rząd ma zająć się tym by mój kraj miał pieniądze na to bym mógł realizować w życiu swój cel. Jestem za tym by dawać ludziom wędki, a nie ryby. Rząd nie ma zajmować się ingerencją w moje życie, ma sprawić bym mógł przeżyć i cieszyć się ze swego kraju. Gdybym mógł głosować to głosowałbym na PO, chociaż wołałbym partię bardziej liberalną, niż oni.

A tak w ogóle to w naszym społeczeństwo wielu ludzi nie potrafi nawet definiować pojęć bo liberał nie równa się komunista. Dla mnie to PiS bardziej używa technik komunistów. A Polacy kiedyś za to znów zapłaczą. Zamiast zapobiegać - wolą leczyć. Taki jest nasz problem.

Zamiast koncentrować sie na tym co jest teraz i za tym co będzie za chwilę patrzymy nazad lat 400 i myślimy "no aleśmy byli potęgą wśród narodów, to teraz też tak musimy mieć". Bzdura, nic nie musimy. Jeżeli będziemy ciężko pracować być może i dojdziemy, ale politycy zamiast roztrząsać sprawy sprzed wieków (i w drugą stronę też, bo Niemcy to też przesadzają), powinni się skupić na tym co teraz, i na tym co za chwilę (a nie patrzeć na kilka lat do przodu). A my nie możemy być bierni, dano nam prawo do głosu i musimy znaleźć DOKŁADNE informacje o działaniach partii (a nie same z mediów informacje), wiedzieć jakiego chcemy państwa, co nam się należy. Bo inaczej jest tak, nie pójdę na wybory i tak mi zwisa kto rządzi. Przez 50 lat też tak nam "zwisało" kto rządzi i trzeba było dopiero ofiar, żeby zmienić rządy na wolnościowe. Ale po co wpływać na to co teraz, lepiej zrobić Rewolucje jak już będzie źle.
Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Force »

dante_tha_don pisze:Giertych świetnie załatwił Kurskiego i razem z nim PiS dla takich akcji warto oglądać obrady. Szkoda że i tak to wszystko jest bez znaczenia bo i w następnym pewnie niewiele się zmieni. Zawsze podstawą będą ataki na siebie nawzajem i kosmiczne obietnice.
Szacunek dla Romka za kwestię: "W senacie też się pomyliliście przy głosowaniu!"
Śmieszne te dzisiejsze obrady, przypominały napisy filmu komediowego podczas których przewijają się gagi z produkcji ; )
Hiro pisze: W ogóle, ciekawi mnie niektórych podejście "nie patrzcie w mediach tylko sami się rozejrzyjcie". Rozumiem, że codziennie mam spędzić wtedy czas na rundce po świecie i szukać informacji? Media są źródłem informacji, ale nikt nie mówił że muszą być OBIEKTYWNYM źródłem informacji.
Nie, nikt nie każe Ci jechać do sejmu i zdobywać info i opinie z pierwszej ręki, ale należy dyskutować z innymi ludźmi, oglądać 3 dzienniki (dużo czasu to nie zajmuje) czy chociażby , jak nam to udowodnił Carchmage, kupować Dziennik.
Carchmage pisze:Media nie lubią mówić o sukcesach - to takie niepopularne!
Bracie, nawet gdyby PiS sprawił że Polacy żyliby szklanych domach nigdy bym na nich nie zagłosował. Nie zagłosuje na nikogo kto ma konszachty z o. Rydzykiem.

Achtung! Nie głosujcie na LiD to przebrani Wszechpolacy. Serio.
http://www.tvn24.pl/0,8194,1520611,rapo ... omosc.html
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Azrael »

Będę nie obiektywny, ale każdy (oczywiście moim zdaniem) kto popiera PiS i seplenienie w każdej grze RPG ma -5 do ogłady, -5 do inteligencji i -5 do percepcji (tak apropo patrzenia przez okno)
Ostatnio, gdy wyglądam przez okno widzę wielkie hipermarkety (miasto 36tys. ludności) problem jednak w tym, że zaczęto je budować w 2000r... (znaczy wtedy wybudowali pierwszy Kaufland) potem zrobiła się tego wielka nawałnica -
Lidl, Biedronka, Champion/Carrefoure, hypernova, Centrum Handlowe , jedynka, Sam u Ewy... i pewnie kilka innych.
Czy to dobrze, że zagraniczne firmy zgarniają forsę? Czy to dobrze, że jesteśmy europejskimi chinami? Czy to dobrze, że w każdym z tych sklepów wisi plakat - "Poszukujemy młodych pracowników"?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Hiro »

Nie, nikt nie każe Ci jechać do sejmu i zdobywać info i opinie z pierwszej ręki, ale należy dyskutować z innymi ludźmi, oglądać 3 dzienniki (dużo czasu to nie zajmuje) czy chociażby , jak nam to udowodnił Carchmage, kupować Dziennik.
Dokładnie to powiedziałem, chyba że cierpię na urojenia i coś mi się wydawało :P
Obrazek
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Sihamaah »

Wiecie, mimo wszystko żadne miedia nie są obiektywne... Ostatnio od jednej z nauczycielek dowiedzieliśmy się czegoś takiego:

W TVN podali informację, że 10% podwyżek dla nauczycieli. Hurra, nareszcie! Tylko że: 80% tej podwyżki idzie do MENu, 1 procent do dyrekcji a reszta do nauczycieli. No i mamy propagandę... A dotychczas uważałem tę stację za przychylną PO i lewicy. Po prostu techniki manipulacji społeczeństwem...

Teraz coś innego o wolności mediów w Polsce. Co prawda to nieco offtop, ale nie będę zakładał nowego tematu.

Słyszeliście o Radiu BIS? Polskie Radio Czwórka. Dopóki PiS nie był w rządzie, były to bardzo wolne media. Pomijam już puszczanie muzyki ze sceny alternatywnej i masę świetnych audycji autorskich. Powiem o upadku wolności słowa w tej stacji.

Pewnego słonecznego, wakacyjnego dnia naczelny stacji dowiedział się, że już naczelnym nie jest. Na jego miejsce wpadł niejaki pan Sobala, z ramienia PiS. Od razu tego samego dnia odwołano audycję o rasizmie i faszyzmie w Polsce. Prowadzący Max Cegielski chciał ukazać powiązania Młodzieży Wszechpolskiej i LPR z ruchami faszystowskimi. No ale oczywiście audycję "Masala" odwołano... Of korz jakieś pół roku później ukazał się artykuł, bodajże w Wyborczej, wraz ze zdjęciem kogoś z LPR jak uczestniczy w wiecu faszystowskim... Media zadziałały, z opóźnieniem. No ludzie, popatrzcie, PiS odbiera wolność mediom! Wpierw media a później co - my, obywatele? Wcale bym się nie zdziwił chorym restrykcjom...

Acha - dodaję link do tracka zrobionego przez Duże Pe, który puścił list protestacyjny na falach stacji. Część już odsłuchała, ale warto sobie przypomnieć:
http://duzepe-igs-djspox.mp3.wp.pl/?tg= ... AxLmh0bWw=
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Azrael »

Niestety ja też się wypowiem na temat mediów...

Mój znajomy robi zdjęcia dla min. "Faktu" i zrobił zdjęcie mojej siostrze... wysłał dostał forsę, a kilka dni później okazało się, że moja siostra hm... nie napiszę dokładnie co (co by nie wpadł) - podobno zrobiła coś co w życiu nie miało miejsca i w dodatku wciąż! żyje w Polsce, co podobno skończyło się kilka lat temu...
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Ouzaru

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Ouzaru »

Kiedy następne wybory? Choćby samochodem, ale przyjadę ze Szkocji głosować... Od skończenia 18stu lat nie opuściłam żadnych :P (dobra, nie ma się czym chwalić, bo dużo ich nie było)
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: "Zasady zobowiązują"

Post autor: Azrael »

Bravo za obywatelską postawę dla Ouzaru... tylko troszkę jej nie rozumiem.
Naprawdę sądzisz, że przyjazd który będzie cię kosztował kilkaset złotych wart jest 1 (słownie: jednego) głosu!?
Przecież te liczby i tak padają w milionach...
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ