Neostrada vs Netia

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...

Najlepszy internet:

Neostrada
4
27%
Netia
2
13%
Tele 2
0
Brak głosów
Dialog
1
7%
Radiowy
2
13%
Modem wewnętrzny O_o
0
Brak głosów
Inny, napisałem w poście
1
7%
Internet przez kablówkę
5
33%
 
Liczba głosów: 15
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Re: Neostrada vs Netia

Post autor: Carchmage »

Z tego co wiem, to neostrada czas temu zawiesiła limit miesięczny. Mnie to bardzo rozradowało, bo każdy ostatni tydzień miesiaca był... poza limitem. ;) Teraz n/p.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: Neostrada vs Netia

Post autor: LOD »

Force pisze:@Ouz, LOD, Sihamaah- Nie o to chodzi że Neostrada jest technicznym niewypałem ale oto że po prostu za droga jest.
Niekoniecznie, wszystko zależy jaką umowę z nimi podpiszesz i w jakim czasie. Nie jestem pewien, ale mam 1mb, brak ograniczeń na ściąganie (a jeśli nawet, to nie wykorzystuję do ściągania na tyle internetu by limit wyczerpać) i na miesiąc moi rodzice płacą jakieś trochę ponad 20zł... Netia o ile kiedyś lookałem, to ma porównywalnie (a przynajmniej miała jak patrzałem), a Chello... no cóż... W okolicach Poznania jak się dowiadywałem, to nie było nigdzie serwisu, gdzie mógłbym się z nimi dogadać, a to było jakiś czas temu, więc to odpada. Gdzie indziej nie patrzałem. Więc wydaje mi się, że poza awaryjnością, to neostrada nie jest taka zła (co do 24h że się wyłącza, to ja na to jak na lato, bo nie zdarza mi się by 24h chodził mi komp).
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
ODPOWIEDZ