Twórczość

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Twórczość

Post autor: Szasza »

Dziwie się że nie pojawił się tak elementarny temat (albo że byłem na tyle nieuważny by go nie zauważyc) :D
Jeżeli ktoś tworzy coś co nie wejdzie pod PL ani małostkowe posty dotyczące muzyki, może się tym pochwalic.
Tu można się będzie wymieniac pomysłami i poglądami odnośnie rysunków, rzeźby, grafiki itd.
Może coś z tego będzie.
Ja na przykład szkicuję postaci z mojego wymyślonego świata. Niestety nie mam skanera i nie mam jak się tym z wami podzielic.
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Twórczosc

Post autor: Eglarest »

to jak się chcesz podzielić swoją twórczością

ja np pisuję artykuły i felietony ale umieszczenie ich tutaj było by
a) niezgodne z tematyką forum
b) zbyt długie

:D
poza tym namiętnie lepię z plasteliny :P ;) i haftuję ;)
Blantus
Tawerniany Teolog
Tawerniany Teolog
Posty: 130
Rejestracja: środa, 2 listopada 2005, 18:03
Numer GG: 0
Lokalizacja: bedzie Lublin

Re: Twórczosc

Post autor: Blantus »

Nie wątpię, że większość z tu obecnych ma jeszcze wiele do pokazanania światu, ale z drugiej strony, czemu nie pokaże tego poprzez Tawernę. Czyżby filtr jakościowy był postawiony tak wysoko? ;)
"-Tylko słaby duch łakoci potrzebuje, by urosnąć w siłe."
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Twórczosc

Post autor: Szasza »

poza tym namiętnie lepię z plasteliny :P ;) i haftuję ;)
Z plasteliny też lubię polepic, a haftuje jak jabłko popiję mlekiem.
Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Twórczosc

Post autor: AC »

Szasza pisze:Z plasteliny też lubię polepic
A ja w tym roku ulepiłem jednego ludka z plasteliny (oryginalny upominek dla miłej osoby ;) ), niestety to stara plastelina i ciężko było ją rozgrzać (ale od czego mamy swoje dłonie? :) ). Nowej kupić mi się nie chce... do tej pory pamiętam jak kiedyś ulepiłem typa z anielskimi skrzydłami. Te skrzydła naprawdę mi się udały...

ps. wielkość moich ludzików: tułów to zazwyczaj cały jeden kolor standardowej długości
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Twórczosc

Post autor: Eglarest »

a moja pasja do plasteliny zaczęła się gdy jeszcze byłem mały i zachwycałem się jak w tv pani z domowego przedszkola robi takie fajne cuda :P

a poprzeczka istotnie jest dość wysoko ale da się ją, przeskoczyć- ewentualnie zawsze można ją obejść.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Twórczosc

Post autor: Alucard »

Tak, pania z domowego przedszkola pamiętam, ale ona lepiła z modeliny chyba :D

Ja na rzeźbie nawet plastelinowej się nie znam (raz krokodyla ulepiłem ;) ). Wolę malarstwo. Szkoda, że tylko nie umiem rysować. Beztalenciem nie jestem, ale nie mam wyobraźni przestrzennej aż tak rozbudowanej. Co do muzyki to grać umiem na pianinie tylko i to nieźle, ale mnie to nie ciagnie.

Czyli pozostaje mi słowo pisane :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Twórczosc

Post autor: Szasza »

ona lepiła z modeliny chyba
Bluźnierco!!
Z plasteliny lepiła!!
Potem przerzuciłą się na rysowanie a pod tym względem nie miała już dla mnie nic ciekawego do zaoferowania.
Kiedyś chciałem dostac zestaw figurek warhammera 40k pod chinkę ale papcio mi odmówił.
Więc ulepiłem sobie z plasteliny 2 oddziały Ultramarines. Prawie jak orginał.
Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Twórczosc

Post autor: Szelmon »

Ja od dziecka bylem zapalencem plastelinowym. W doroslym zyci przerzucilem sie na gline. Lepilem glownie postecie z fantasy, najczesciej krasnolodow, smoki i ludzkich wojownikow. Figorek nie wypalalem, bo nie mialem gdzie. Spryskiwalem je jek wyschly lakierem do wlosow, a potem malowalem brazowa plakatowka (bardzo rozwodniona). Zabieg ten dawal efekt kamionki (o ile komionka to to o czym mysle ;) ). Na koniec malowalem je nitro, co tworzylo dosc wytrzymala skorupe. Wszystkie moje figorki posprzedawalem, albo porozdawalem.

Ciekawostka: Mialem wystawe swoich rzezbek na polskiej premierze pierwszego Wladcy Pierscieni... do dzis sie tego wstydze... ;)
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Dźwiedź
Majtek
Majtek
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek, 27 września 2004, 01:53
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Twórczość

Post autor: Dźwiedź »

http://bjornieman.deviantart.com - i tyle... (zresztą już kiedyś dawałem tego linka)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Twórczość

Post autor: BAZYL »

Wszystkich rysujących i malujacych zapewne zainteresuje fakt, że na stronie Tawerny pojawiła się możliwość załozenia Galerii użytkownika.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Twórczość

Post autor: Eglarest »

oooo jak miło :) to i fotografie będzie można ustawiać dla mnie bomba :)
fajna opcja :)
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Twórczość

Post autor: Szelmon »

BAZYL pisze:Wszystkich rysujących i malujacych zapewne zainteresuje fakt, że na stronie Tawerny pojawiła się możliwość załozenia Galerii użytkownika.
WOW! Wypasiony pomysl! Takiego czegos bylo mi trzeba. Dzieki wielkie borg i BAZ! Cos mi sie zdaje ze sobie dzisiaj w nocy troche poupladuje :D
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Twórczość

Post autor: Szasza »

Też się cieszę. :D
Obrazek
ODPOWIEDZ