Cenzura

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Cenzura

Post autor: Trankvilus »

AC - "myślenie" a "pobudzanie neuronów" to dwie różne sprawy...
Zdaje mi się, że dyskutujemy na dwa zupełnie różne tematy. Tzn. My o paradzie równości, Ty o wszystkim.

Samochody to technika - odkrywcze, nie powiem - która ma swoje plusy i minusy. Ja też nie mam samochodu i JA nie życzę sobie go mieć, a muszę znosić smog, spaliny i warkot tysięcy aut, bo wiem, że a) w zasadzie nie da rady zabronić korzystania z nich b) domaganie się, by na podstawie mojego widzimisię zakazano używać aut to skrajny i chorobliwy egoizm, bo ja mogę zamknąć okno/włożyć zatyczki/założyć filtr powierza i wszyscy będą szczęśliwi - i tutaj też jest analogia, AC. Zamiast szukać na siłę jakichś pseudo-argumentów, odwróć wzrok gdy widzisz paradę równości, przerzuć kanał...
Jak człowiek wygląda jakby coś kombinował - to podchodzi patrol i grzecznie pyta. Legitymuje. Przeszukuje itp. Jeżeli nic nie znajdzie, nie ma podstaw do zatrzymania. A świat z Twojej wizji to miejsce, gdzie każdy może nagle - na podstawie bzdurnego domysłu policjanta - trafić za kratki.

Alkoholizm to choroba w znacznym stopniu szkodząca Twojemu zdrowiu - homoseksualizm raczej nie szkodzi, chyba, że ktoś się wenerykiem zarazi, ale to już nie preferencje winne.
A niby czemu mamy organizować za dużo kasy jakieś rzeczy ku chwale kompletnie nieistotnej sprawie?
Bo taki jest urok demokracji. Decyduje lud, a musi on mieć jakąś możliwość wyrażenia swojego zdania. A bez takich smaczków, jak mówiłem, nie będzie już demokracji - będzie totalitaryzm.
Czemu chcę permanentnego zakazu parad równości, parad dziwaków, parad katolików, parad lpr, parad ludzi normalnych, parad niepełnosprawnych, parad pełnosprawnych, parad rodzin, parad a-*-mnie-to-obchodzi-kogo?
Bo jesteś biednym, nieświadomym z resztą, egoistą. Zakaż im manifestować, odbierz im ich wolność słowa... Tak piejesz o tym, że komunizm był be. Był - ale Ty zachowujesz się kubek w kubek, jak władze komunistyczne.
Analogia jest też z piciem na ulicy
Różnica natomiast jest taka, że "burdele" i "balangi" to ludzie sobie organizują po domach/mieszkaniach. A Ty pijesz w miejscu publicznym. Wolnoć Tomku w swoim domku - jakbyś pił u siebie na balkonie, nikt by Ci złego słowa nie powiedział. A jakby ktoś zorganizował balangę na podwórku - to ręczę, że po pół godzinie byłyby mandaty, a być może kolegium.
socliberalna rodzina silnie katolicka
wybacz, stary, ale znam jedną taką rodzinę. I rodzice nie zwykli prosić swoich dzieci - zwykli wydawać rozkazy. A za nieposłuszeństwo pas w robocie - 6-cio letnia dziewczynka chodzi po ulicy z brunatnymi siniakami na nóżkach. Jeżeli tak wygląda ten wasz katolicyzm, to pięknie podziękuję.
Jak się nie podoba to nikt ci nie każe czytać.
Jest wolność słowa. Mam takie samo prawo wyrazić swoje poglądy, jak Ty swoje - w tym konkretnym wypadku wyrażam dezaprobatę dla bzdur, które piszesz. Wolno zapytać, ile masz lat?
Koyaanisqatsi!
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Cenzura

Post autor: AC »

Trankvilus pisze:AC - "myślenie" a "pobudzanie neuronów" to dwie różne sprawy...
Widać z twojej wypowiedzi :)
Trankvilus pisze:muszę znosić smog, spaliny i warkot tysięcy aut, bo wiem, że a) w zasadzie nie da rady zabronić korzystania z nich b) domaganie się, by na podstawie mojego widzimisię zakazano używać aut to skrajny i chorobliwy egoizm, bo ja mogę zamknąć okno/włożyć zatyczki/założyć filtr powierza i wszyscy będą szczęśliwi - i tutaj też jest analogia, AC. Zamiast szukać na siłę jakichś pseudo-argumentów, odwróć wzrok gdy widzisz paradę równości, przerzuć kanał...
Ech, po co ja w ogóle tobie odpisuję? Ty i tak wiesz najlepiej. Trujesz się smogiem i ogółem w dupie masz rozpieprzanie świata. I pewnie nie interesujesz się polityką, jak wszyscy po II WŚ którzy głosowali na NSDAP (przed nią zresztą też raczej nieinteresowali się polityką). Trzymaj tak dalej. :)
Trankvilus pisze:na podstawie bzdurnego domysłu policjanta - trafić za kratki.
Jest takie powiedzenie ortodoksie, na żywo bym powiedział ale tu jest administracja i nie można wszystkiego mówić.
Trankvilus pisze:homoseksualizm raczej nie szkodzi, chyba, że ktoś się wenerykiem zarazi, ale to już nie preferencje winne.
Statystyka twierdzi, że większość homoseksualistów nie utrzymuje stałych związków.
Trankvilus pisze:to ręczę, że po pół godzinie byłyby mandaty, a być może kolegium.
To widzę, że twój KL jest bardziej restrykcyjny niż mój. U nas jak się ludzie za głośno nie zachowują to można siedzieć 6 godzin (no chyba że przypadkowy patrol przyjdzie).
Trankvilus pisze:
socliberalna rodzina silnie katolicka
wybacz, stary, ale znam jedną taką rodzinę. I rodzice nie zwykli prosić swoich dzieci - zwykli wydawać rozkazy. A za nieposłuszeństwo pas w robocie - 6-cio letnia dziewczynka chodzi po ulicy z brunatnymi siniakami na nóżkach. Jeżeli tak wygląda ten wasz katolicyzm, to pięknie podziękuję.
Jaki nasz? Znaczy kogo? I zdaję się, że to nie jest przykład socliberalnej rodziny silnie katolickiej. Chyba nie wiesz o czym mówisz. Zresztą skoro nikt im jeszcze nie * to oznacza, że to złe miejsce. Nie dziwne że takie głupoty piszesz...

I widzę żeś katofob - fajnie, jeszcze trochę i się okaże, że będziesz szczęśliwy gdy tu islam przyjdzie.
Trankvilus pisze:Jest wolność słowa. Mam takie samo prawo wyrazić swoje poglądy, jak Ty swoje - w tym konkretnym wypadku wyrażam dezaprobatę dla bzdur, które piszesz. Wolno zapytać, ile masz lat?
Nie wolno.
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Cenzura

Post autor: Eglarest »

Ech, po co ja w ogóle tobie odpisuję? Ty i tak wiesz najlepiej. Trujesz się smogiem i ogółem w dupie masz rozpieprzanie świata. I pewnie nie interesujesz się polityką, jak wszyscy po II WŚ którzy głosowali na NSDAP (przed nią zresztą też raczej nieinteresowali się polityką). Trzymaj tak dalej. :)


no właśnie tak elektorat pozyskuje LPR i PIS żerując na nieświadomości używając propagandowych populistycznych haseł.
Statystyka twierdzi, że większość homoseksualistów nie utrzymuje stałych związków.
a ilu znasz homoseksualistów?

statystyka twierdzi też że pary heteroseksualne też nie należą do najtrwalszych. Naturalnym ejst wybór partnera który może trwać długo i być zmieniany aż sie nie trafi na tego jedynego.
1. To niby czemu z durnych powodów mają być jakieś zabawy/parady w Polsce. No właśnie szkoda, że wiele przedstawicieli służb porządkowych chroni bałagan, który się dzieje.
jeśli uważasz walkę o swoje prawa za durny powód to nie życzę ci byś stał się kiedyś ofiarą systemu który sam dziś propagujesz.
2. Jakby nie było manifestacji to by nie było kontrmanifestacji. Nieco dziwny? To sobie wybierz czy stać w korku 30 minut czy 3 godziny - do tego te manifestacje są bezsensu.
następny przykład fałszywej argumentacji... "nie walczcie os woje prawa bo was zaszczujemy"
A niby czemu mamy organizować za dużo kasy jakieś rzeczy ku chwale kompletnie nieistotnej sprawie? To tak jakbyś powiedział, że tu ma być referendum w sprawie obecnie spalonej eurokonstytucji tak jak powiedział premier Belka.
dla ciebie jest to nie ważne bo nigdy nie zaznałeś dyskryminacji, nie czułeś się inny w wła
snym kraju i spychany na margines. Nie życzę ci tez byś kiedyś musiał tego dotknąć choć przydało by ci się sparzyć byś się czegoś nauczył.



1. Samochody to technika, jak ci przeszkadza miły smog to załóż maskę.
2. No jak ktoś coś kombinuje to można go prewencyjnie zatrzymać i przesłuchać, np jak ktoś ma plany zabicia prezydenta to czemu go nie zamknąć? Choćby na te 48h.
3. Alkoholizm i homoseksualizm są podobne, ale jednak inne. I ja lubię reklamy alkoholu, nie lubię pijanej młodzieży.
4. Z tym LPR to żeś wyjechał, jak możesz ich popierać?!
O czym ty tutaj piszesz?
1. Samochody to technika, jak ci przeszkadza miły smog to załóż maskę.
jak ci się nie podobają manifestacje odwróć głowę.
2. No jak ktoś coś kombinuje to można go prewencyjnie zatrzymać i przesłuchać, np jak ktoś ma plany zabicia prezydenta to czemu go nie zamknąć? Choćby na te 48h
.
metody ktore proponujesz cechują państwa totalitarne, na szczęście konwencja praw człowieka tego zabrania
3. Alkoholizm i homoseksualizm są podobne, ale jednak inne. I ja lubię reklamy alkoholu, nie lubię pijanej młodzieży.
wiec heteroseksualizm i alkoholizm też są podobne ?

.
Tak piejesz o tym, że komunizm był be. Był - ale Ty zachowujesz się kubek w kubek, jak władze komunistyczne.


now łąśnei lewicowcy są bardziej liberalni niz prawica ktora staje się komunistyczna.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Cenzura

Post autor: AC »

Eglarest pisze:jak ci się nie podobają manifestacje odwróć głowę.
Jak przechodzą całą ulicą to dość trudno ich nie widzieć. Lepiej jakbyś powiedział "jak ci się nie podoba to rzuć mołotowa w nich i problem z manifestacjami z głowy". Oczywiście to by było bardzo złe z twojej strony, więc nie mów tak.
Eglarest pisze:następny przykład fałszywej argumentacji... "nie walczcie os woje prawa bo was zaszczujemy"
Czemu manifestacje chcą mieć większe prawa niż reszta? Niż większość, której nie obchodzi taka manifestacja?
Eglarest pisze:wiec heteroseksualizm i alkoholizm też są podobne ?
Nie. Czy swingowanie i monogamia są podobne? Heteroseksualizm to norma społeczna, alkoholizm tak samo jak abstynencja całkowita nie są normą społeczną. Pewnie zaraz padnie pytanie kto ustalił normy: najdalszy przodek twojego najdalszego przodka.
Eglarest pisze:now łąśnei lewicowcy są bardziej liberalni niz prawica ktora staje się komunistyczna.
Nie myl komunizmy z faszyzmem. No liberalizm zawsze był lewicowy przecież. Konserwatyzm wywodzi się zwyczajowo od religijnych zwolenników monarchii - np w Polsce Stronnictwo Patriotyczne było konserwatywne. Józef Piłsudski na ten przykład był socjalistą stojącym po stronie patriotyzmu - dlatego jest ikoną raczej prawicy niż lewicy.


Następny mój post tutaj się pojawi jak temat spadnie do drugiej strony :P
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Cenzura

Post autor: Eglarest »

Czemu manifestacje chcą mieć większe prawa niż reszta? Niż większość, której nie obchodzi taka manifestacja?
manifestanci chcą mieć takie same prawa. Lub wywalczyć lepsze prawa co odbija się na lepszym prawie dla całości.
Nie. Czy swingowanie i monogamia są podobne? Heteroseksualizm to norma społeczna, alkoholizm tak samo jak abstynencja całkowita nie są normą społeczną. Pewnie zaraz padnie pytanie kto ustalił normy: najdalszy przodek twojego najdalszego przodka.
wiesz homoseksualizm też jest normą ustaloną przez najdalszego przodka mego najdalszego przodka
Nie myl komunizmu z faszyzmem
masz racje jesteś bardziej faszystą :D
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Cenzura

Post autor: Trankvilus »

Jeśli ja jestem ortodoksem, to kim Ty jesteś? I za kogo się uważasz?
A przede wszystkim - skąd czerpiesz swoją bezbrzeżną wiedzę?
Ja nie wiem lepiej, ale wiem swoje - dużo obserwuję, często przychodzi mi weryfikować poglądy. Ale z drugiej strony - Ty jesteś taki sam, jak ja, tylko lubujesz się w odwracaniu kota ogonem. Nie udało Ci się mnie przekonać swoimi argumentami, to zaraz będziesz wyzywać od ortodoksów.
W sprawie Twojego powiedzonka - zapraszam na priv.
jak wszyscy po II WŚ którzy głosowali na NSDAP
O, lol... O, lol... Wnoszę o zbanowanie AC. To konto założone tylko po ro, by prowokować ludzi.
Jeżeli Cię to interesuje, AC, to NSDAP po Procesie Norymberskim została rozwiązana. Co chyba wyklucza możliwość głosowania na nią "po IIWŚ", chyba że dysponujesz jakimiś dowodami...
Będę trzymał tak dalej i walczył o państwo, które będzie zajmowało się gospodarką, a nie ideologią i moralnością. Które będzie pozwalało żyć ludziom tak, jak im się żywnie podoba - póki płacą podatki i nie krzywdzą innych, nie trafiają do kryminału.
Statystyka
Statystyka - ulubiona broń kato. Wiesz, że statystyka też jest względna? Wiesz, że może kłamać?
U nas jak się ludzie za głośno nie zachowują to można siedzieć 6 godzin (no chyba że przypadkowy patrol przyjdzie).
Na podwórku też?
Nie jestem katofobem. Jestem ateistą z wyboru, który tylko przez upór kościoła tkwi jeszcze w "kościelnych rejestrach" - bo skoro przyjąłem I komunię świętą to jestem chrześcijaninem i nie mogą mnie "ot, tak" wykreślić. Co z tego, że o wyborze wiary zdecydowano za mnie w wieku, gdy jeszcze nie umiałem powiedzieć "mama" - to jest dopiero obłuda :? Nie będę szczęśliwszy, gdy przyjdzie islam, niż jestem teraz. A nawet, gdybym był, to mam do tego identycznie to samo prawo, jak ty byc katofilem.
Koyaanisqatsi!
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Cenzura

Post autor: Phoven »

Resztę pozwolę skomentować kolegom - zajmę sie tylko za fragment który wpierw wywołał spazmatyczny śmiech, następnie zaś nastepnie przeklinanie idotyzmu naszego narodu. Przejdźmy jednak do rzeczy:
AC pisze: No liberalizm zawsze był lewicowy przecież.
Liberalizm? Lewicowy? Kurna AC, teraz to już za przeproszeniem pieprzysz. Liberalizm jest wręcz podstawą gospodarczą normalnej prawicy. Najbardziej znanym wyjątkiem jest oczywiście narodowy socjalizm.... mówi Ci to coś? Jednakże NORMALNIE (u nas podział lewica-prawica jest często nienormalny) prawica jest liberalna, nie wtrącajaca sie w gospodarkę. Sama przyczyna powstania prawicy wymaga przecież właśnie z ideałów większej opieki państwa nad gospodarką i braku wyzysku ze strony przedsiebiorców - co wg socjalizmu jest wynikiem liberalizmu właśnie.
Konserwatyzm wywodzi się zwyczajowo od religijnych zwolenników monarchii - np w Polsce Stronnictwo Patriotyczne było konserwatywne
Od kiedy SP było zwolennikami króla? Chciałbym Cie uświadomić, ze istniało cos takiego jak Stronnictwo Dworskie. SP dogadało się z królem ponieważ ich poglądy były bliższe właśnie SD a nie Stronnictwu Hetmańskiemu - czyli jakby nie było - właśnie konserwatystom pragnącym zachowania ówczesnego ustroju.
Józef Piłsudski na ten przykład był socjalistą stojącym po stronie patriotyzmu - dlatego jest ikoną raczej prawicy niż lewicy.
Czyli jak ktoś ma poglądy lewicowe i jest patriotą to mimo wszystko jest prawicowcem ? :D No, pardon - niezależnie jaką masz orientacje polityczną mozesz być ikoną patriotyzmu. :P Zresztą - dzisiejsi postendecy zazywczaj nie przepadają za Piłsudzkim. :P

AC - tutaj Twoje wypowiedzi juz nie są nawet kontrowersyjne - są po prostu głupie. _-_"
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Cenzura

Post autor: Tevery Best »

Phoven pisze:
AC pisze: No liberalizm zawsze był lewicowy przecież.
Liberalizm? Lewicowy? Kurna AC, teraz to już za przeproszeniem pieprzysz. Liberalizm jest wręcz podstawą gospodarczą normalnej prawicy. Najbardziej znanym wyjątkiem jest oczywiście narodowy socjalizm.... mówi Ci to coś? Jednakże NORMALNIE (u nas podział lewica-prawica jest często nienormalny) prawica jest liberalna, nie wtrącajaca sie w gospodarkę. Sama przyczyna powstania prawicy wymaga przecież właśnie z ideałów większej opieki państwa nad gospodarką i braku wyzysku ze strony przedsiebiorców - co wg socjalizmu jest wynikiem liberalizmu właśnie.
GOSPODARCZO - tak, prawica jest liberalna. Społecznie jednak głosi budowę państwa w oparciu o tradycję i przeszłość, często też o Kościół. I tutaj AC chodzi raczej o poglądy społeczne - a te są zdecydowanie konserwatywne na prawicy, liberalne na lewicy.
Józef Piłsudski na ten przykład był socjalistą stojącym po stronie patriotyzmu - dlatego jest ikoną raczej prawicy niż lewicy.
No, tutaj to rzeczywiście palnąłeś waść głupotę. Piłsudski jest ikoną dla każdego w zasadzie Polaka - niezależnie od preferencji politycznych. Tyle tylko, że niejedna partia chce go sobie zagarnąć - i to zdecydowanie konserwatyści robią to częściej, jako strona bardziej nawiązująca do przeszłości. A ja bym marszałka nie nazwał ani lewicowcem, ani prawicowcem. Nie zasłużył na to, żeby po śmierci szargać mu imię w grze politycznej.

A co do parad - zadam pytanie takie: co ma przemarsz ludzi, którzy idą tylko po to, żeby pokazać, że są tymi albo tamtymi, wspólnego z walką o prawa? To jest tylko okazanie, kim się jest - a nie walka o prawa. Nie wydaje mi się, żeby miał zmianę prawa na celu. Z tego co widzę, ma jedynie manifestować przynależność do tej czy innej grupy.

@Trankvilus - statystyka może kłamać. Ale na ogół nie kłamie za bardzo.
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Cenzura

Post autor: Trankvilus »

Ale na ogół uogólnia, a ja zazwyczaj mieszczę się w "błędzie statystycznym". :) Ponadto - za PRL-u też robili od pyty statystyk. I to takich, że każdy z wyjątkiem pierwszego sekretarza dałby się oszukać. I o to głównie chodzi, choć wiem, że to wina ludzi, a nie statystyki samej w sobie.
Koyaanisqatsi!
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Cenzura

Post autor: AC »

Tevery Best pisze:No, tutaj to rzeczywiście palnąłeś waść głupotę. Piłsudski jest ikoną dla każdego w zasadzie Polaka - niezależnie od preferencji politycznych. Tyle tylko, że niejedna partia chce go sobie zagarnąć - i to zdecydowanie konserwatyści robią to częściej, jako strona bardziej nawiązująca do przeszłości. A ja bym marszałka nie nazwał ani lewicowcem, ani prawicowcem. Nie zasłużył na to, żeby po śmierci szargać mu imię w grze politycznej.
Na to co napisał Phoven to mu odpowiedziałem przez PW, jak chce może sobie go zacytować tutaj. Liberalizm zawsze była lewicą, potem była centrum. UPR jest antykomunistyczne dlatego jest uznane za ultraprawicę, PO jest propostkomunistyczne dlatego uznane jest jeszcze za centrolewicę (posiada zresztą dość podobny elektorat do LiD - i uważam, że LiD zgarnie pewnego dnia całe PO, tak samo jak zgarnęło drugą połówkę UW czyli PD).

Co do wypowiedzi Teveriego: spróbuj poczytać podręczniki historyczne z tych lat 1946-1963 (bardzo ciekawe produkcje radzieckie: Polska istniała gdy walczyliśmy w Bitwie pod Grunwaldem, a potem gdy ten "faszysta" Piłsudski przejął u nas władzę i kolaborował z nazistami).

Piłsudski to raczej nie jest idol ani Michnika ani Kwaśniewskiego ani Tuska.

Tevery: statystyki polityczne kłamią, w Polsce nie ma ludzi (no może 1% dorosłych) niezdecydowanych "gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania"


Od zwykłych parad rozpoczynało się na zachodzie, teraz jest to brutalna walka, niedługo pewnie zawsze będą ofiary śmiertelne.
Obrazek
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Cenzura

Post autor: Trankvilus »

Możliwe, AC. Ale jak znam życie, będą to ofiary pobić w starciach pomiędzy manifestantami a niewielkimi grupkami najradykalniejszych oszołomów z anty-marszów, a nie wielkie uliczne bitwy.
Koyaanisqatsi!
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Cenzura

Post autor: Eglarest »

Statystyka - ulubiona broń kato. Wiesz, że statystyka też jest względna? Wiesz, że może kłamać?
jak mawiał Stalin smierc jednostki to tragedia tysięcy tylko statystyka.
A co do parad - zadam pytanie takie: co ma przemarsz ludzi, którzy idą tylko po to, żeby pokazać, że są tymi albo tamtymi, wspólnego z walką o prawa? To jest tylko okazanie, kim się jest - a nie walka o prawa. Nie wydaje mi się, żeby miał zmianę prawa na celu. Z tego co widzę, ma jedynie manifestować przynależność do tej czy innej grupy.
walczy się o prawa np o prawo do wolności, do aborcji, o legalizacje tego, a tego, prawo do życia etc...

AC mialeś sie nie odzywać do nastepnej strony.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Cenzura

Post autor: AC »

Eglarest pisze:jak mawiał Stalin smierc jednostki to tragedia tysięcy tylko statystyka.

AC mialeś sie nie odzywać do nastepnej strony.
Jak tak bezczelnie przekręcasz czyjeś słowa to trzeba się odezwać :P a akurat ten cytat znam w całości z pamięci:

"Śmierć jednostki to tragedia, tysięcy to ludobójstwo, ale milionów to już tylko statystyka."

Cenzurujesz prawdę! :P


ps. nie wiem kto to napisał:
Statystyka - ulubiona broń kato. Wiesz, że statystyka też jest względna? Wiesz, że może kłamać?
Kto się przezywa ten się sam tak nazywa.

ps2. trankvilus szerzy nienawiść na forum i przekręca cudze wypowiedzi
Obrazek
Dźwiedź
Majtek
Majtek
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek, 27 września 2004, 01:53
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Cenzura

Post autor: Dźwiedź »

Niech ktoś da tej małpie banana, bo to już słuchać had'ko...
Jeżeli widzę, że dla kogoś nie ma różnicy między lewicą a liberalizmem (A JEST!), wyciąga z dupy totalnie losowe statystyki (które akurat, dziwnym trafem, służą do poparcia jego tezy, jak kretyńska by nie była) i klepie komunały rozgłaszane przez nacjonal-socjalistyczne bandy oraz hipokrytów w koloratkach, to obiektywnie rzecz biorąc, albo jest cynicznym trollem, albo zwykłym idiotą.
I takich trzeba zwalczać. Najlepiej ich własnymi metodami.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Cenzura

Post autor: Alucard »

AC pisze:
Trankvilus pisze:homoseksualizm raczej nie szkodzi, chyba, że ktoś się wenerykiem zarazi, ale to już nie preferencje winne.
Statystyka twierdzi, że większość homoseksualistów nie utrzymuje stałych związków.
A co Cie to do cholery obchodzi? Nich sie rozpada 90% związków homo, ale tobie nic di tego. Nie powinno Cie obchodzic czy są szczęśliwi czy nie póki tobie nie szkodzą. Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale żaden gej nigdy mi krwi nie psuł. Z Eglarestem fajnie się gada, a moja koleżanka która jest lesbijką to genialna kobieta świetnie grająca na fortepianie. Nie wiem co ty masz do gejów? Skrzywdzili Cie w dzieciństwie czy co?
Eglarest pisze:
2. Jakby nie było manifestacji to by nie było kontrmanifestacji. Nieco dziwny? To sobie wybierz czy stać w korku 30 minut czy 3 godziny - do tego te manifestacje są bezsensu.
Nie są bez sensu. Mają pokazać takim ludziom jak ty, że wszyscy sa równi, że homoseksualiści też maja swoje prawa, że to nie jest choroba i że żaden postkomunista nie ma prawa ich oczerniać
Eglarest pisze:Tak piejesz o tym, że komunizm był be. Był - ale Ty zachowujesz się kubek w kubek, jak władze komunistyczne.

Nie jak władze komunistyczne. Jak zagubiony chłopak szukający rozpaczliwie swych poglądów, a że na nierozładowane napięcie nie pozwala mu siedzieć na dupie, to głosi jakieś absurdalne tezy bardzo podobne do idei komunizmu (Ograniczyc wolnosć słowa, stworzyc państwo policyjne et cetera). Wiem, że każdy ma prawo wyznawać swoje poglądy, ale posluchaj na boga co ty mówisz...
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Cenzura

Post autor: AC »

Jak widać z wypowiedzi Trankvilusa i Dźwiedzia tzw autocenzura środowisk GW tworzy rzesze pseudointeligencji, która bardziej wierzy GW niż zdrowemu rozsądkowi. Szerzą nowomowę, kult neofeudalizmu i są uczestnikami seansów nienawiści przeciwko nieosobom. Wszystko to zazwyczaj nieświadomie - w końcu są tylko ofiarami postprlowego systemu edukacji.

[Pozwoliłem sobie ocenzurować trochę temat - dyskutujecie o cenzurze, historii, czy polityce? To jest temat tylko o cenzurze - dop. BAZYL]

edit: skasowałeś moje wyjaśnienie trudnych słów :P ech... nowomowę i nieosoby odnajdziecie na wikipedii; kult neofeudalizmu to dążenie mas do świętego spokoju za wszelką cenę
edit2: Dźwiedź - a idź i kup sobie banana, jest w najbliższym spożywczym pewnie
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Cenzura

Post autor: BAZYL »

[quote="AC"]Jak widać z wypowiedzi Trankvilusa i Dźwiedzia tzw autocenzura środowisk GW tworzy rzesze pseudointeligencji, która bardziej wierzy GW niż zdrowemu rozsądkowi. Szerzą nowomowę, kult neofeudalizmu i są uczestnikami seansów nienawiści przeciwko nieosobom. Wszystko to zazwyczaj nieświadomie - w końcu są tylko ofiarami postprlowego systemu edukacji.

[Pozwoliłem sobie ocenzurować trochę temat - dyskutujecie o cenzurze, historii, czy polityce? To jest temat tylko o cenzurze - dop. BAZYL]
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
ODPOWIEDZ