Polska - Polityka

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Zablokowany
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Polska - Polityka

Post autor: Nekonushi »

No dobra ludzie, ostro, bez cenzury i krwawo .... ale też jakoś mądrze, żeby oprócz przeczytania jaki to ten Kaczyński/Giertych/Lepper/Tusk są głupi, żeby wyrazić swoje zdanie. Ja może zacznę :

Osobiście wolałem 3 RP (Lewica). Dlaczego ? Może nie było wtedy jakoś genialnie, nie mieliśmy żadnych rozpust, ale mieliśmy przy najmniej porządny kraj w którym da się żyć. Teraz ? Nasi kochani politycy zamiast poważnie pomyśleć o kraju zajmują się obsadzaniem różnych posad swoimi ludźmi i zyskiwaniem sławy i kasy. Efekt ? Szkoły, lekarze, do niedawna poczta, być może kolej .... wszyscy strajkują !!! Czym to jest spowodowane, bo jakoś za 3RP aż tylu strajków chyba nie było ?! Tymczasem .... Pomyślmy. Mundurki. Nie będę się o nich tu wypowiadał bo jest chyba oddzielny temat, powiem tyle, że pomysł z góry nic by nie dał. Poza tym, szkoły strajkują. Co Romek robi, żeby wrócili do normalnej pracy ? Wprowadza MUNDURKI !!! Poza tym czarna lista Giertycha (książki), lustracja ..... Boże co tu się dzieje !? Nic tylko emigrować .... Zauważcie, że nie wspomniałem o tym, że rządzi nami ktoś, kto przechowuje pieniądze u mamy i nie ma konta bankowego ..... nic tylko płakać albo śmiać się jak ktoś satyryk jak tak dalej pójdzie to 4 RP = 4 Rozbój Polityków, albo Rzeczpospolita Pajaców ...

[Już istnieje wątek na ten temat. Poza tym nie napisałeś nic nowego. Zamykam - dop. FLK na emigracji ;) ]
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Zablokowany