Normalność kontra metroseksualizm

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...

Jak jest lepiej

Normalność
24
83%
Metroseksualizm
3
10%
Macho
2
7%
 
Liczba głosów: 29
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: Normalność kontra metroseksualizm

Post autor: Kawairashii »

Lepiej nie mogłabym tego powiedzieć. Ale, co zwraca na siebie uwagę - odwołanie do mojej sygny.
Widać chciałeś się wygadać :)
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Normalność kontra metroseksualizm

Post autor: Trankvilus »

Nie wygadać. Popisać intelektem i elokwencją :mrgreen:
Koyaanisqatsi!
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Re: Normalność kontra metroseksualizm

Post autor: kaziu »

nie czytałem tematu(pierwszy post tylko) ale jestem za normalną nienormalnośćią
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Re: Normalność kontra metroseksualizm

Post autor: Jelcyn »

Szczerze mówiąc to uważam, ze faceci powinni wyzwolić męskość z okowów machyzmu. Co to znaczy. Dziś spotkałem człowieka, który twierdzi, iż:
Facet powinien być głową rodziny, utrzymywać ją - kobieta=gary, rodzenie dzieci, sprzątanie pranie etc.
Facet powinien być barczysty, silny, mieć krótkie włosy, znać się na mechanice, budowlance itp. Zawody takie jak projektant wnętrz, mody, fotograf, plastyk, artysta czy muzyk, są dobre dla gejów i lalusi.
Może skończę przytaczać, bo robi mi się nie dobrze, a sadze, ze macie już pewne wyobrażenie o gościu. Do czego zmierzam. Twierdzę, ze każdy facet powinien dbać o siebie (kwestie wyglądu osobistego) umieć sobie wyprasować koszulę, wyprać spodnie, ugotować obiad itp. Ponad to powinien być oczytany, kulturalny i szarmancki. A to wszystko dlatego, że w brew pozorom taki facet (w moim mniemaniu) jest w dzisiejszych czasach, pełnych zepsucia, przemocy i całej reszty tego gó*na potrzebny kobietom (nie, żebym sugerował, że sobie nie radzą, czy coś, wręcz przeciwnie), żeby miały w kimś oparcie. Ponad to z moich obserwacji kobiecej natury (Boże, jak ja jeszcze mało wiem o kobietach) nie potrzebują one takich Macho, po prostu nie dają im oni żadnego głębszego bodźca, nie zaspakajają wszystkich aspektów owej kobiecej natury. Takie jest moje zdanie, ale ja jestem tylko skrajnym feministą, który wynosi kobiety na piedestał.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Aras
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 248
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 09:25
Numer GG: 9986661
Lokalizacja: Puszcza

Re: Normalność kontra metroseksualizm

Post autor: Aras »

Jelcyn, ale z biologią nie wygrasz. Cały czas siedzą w nas zwierzaki i hormony podejmują więcej decyzji niż nam się wydaje.
Po to są dwie płci żeby się odróżniały, każda ma swoją rolę i swoje plusy oraz minusy. I tak facet musi dac oparcie kobiecie, a kobiety cóż... napisałbym coś o gotowaniu ale mogłoby być szowinistycznie :P

w każdym razie BIOLOGIA, BIOLOGIA!
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Normalność kontra metroseksualizm

Post autor: Falka »

Bosh, następny się biologią zasłania _-_

To, że płcie są różne, to oczywiste. Ale jak dotąd nikt jeszcze nie udowodnił, że kobiety mają gen zmywania naczyń, który u mężczyzn nie występuje. No i nikt jeszcze nie ugotował obiadu waginą.

Wybaczcie offtop, już nie będę ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Normalność kontra metroseksualizm

Post autor: Ravandil »

Falka pisze:Bosh, następny się biologią zasłania _-_

To, że płcie są różne, to oczywiste. Ale jak dotąd nikt jeszcze nie udowodnił, że kobiety mają gen zmywania naczyń, który u mężczyzn nie występuje. No i nikt jeszcze nie ugotował obiadu waginą.
Ostatnie zdanie mnie rozbroiło... A jakby się zastanowić, męskie narządy lepiej nadawałyby się do prac domowych :P Zresztą ostatnio dużo się zwala na geny. Usprawiedliwia się nimi lenistwo, model rodziny etc. Tak naprawdę każdy powinien potrafić zadbać o siebie i o innych, zająć się m.in domem i obowiązkami domowymi, tylko potrzeba dobrej woli :) Szczególnie do niczego nie prowadzi myślenie, że w facecie siedzi zwierzę i nic się na to nie poradzi. Bo jeśli np. facet się nie myje, śmierdzi papierochami i ogólnie jest gruboskórnym chamem, to dlatego, że jest po prostu fleją, a nie że mu hormony tak każą. Zresztą - ciało to prywatna sprawa każdego, a jak sobie o nie zadba (lub nie) to już jego problem. ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Normalność kontra metroseksualizm

Post autor: Alucard »

Ravandil pisze:Bo jeśli np. facet się nie myje, śmierdzi papierochami i ogólnie jest gruboskórnym chamem, to dlatego, że jest po prostu fleją, a nie że mu hormony tak każą.
Hej. A co ma smród fajek do flejostwa :D Sam walę petami (mimo dezodorantów, płynu do płukania na ciuchy et cetera) bo po prostu palę (tak, nie idało mi się rzucić... i jestem z tego dumny :D ). Co do reszty to masz rację.

Offtop/koniec
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Normalność kontra metroseksualizm

Post autor: Ravandil »

Alucard pisze:
Ravandil pisze:Bo jeśli np. facet się nie myje, śmierdzi papierochami i ogólnie jest gruboskórnym chamem, to dlatego, że jest po prostu fleją, a nie że mu hormony tak każą.
Hej. A co ma smród fajek do flejostwa :D
Wiesz, to też kwestia podejścia... Niby wszystko jest ok, ktoś nie wygląda na "typową" fleję, ale jak gadasz z takim, to jakiś niesmak pozostaje... Zresztą to się wiąże z tym, co rozumiemy jako "dbanie o siebie". Jak ktoś dba, to nie pali ;) No ale mówię, że to osobista sprawa każdego z osobna, każdy z osobna będzie to też inaczej odbierał ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
ODPOWIEDZ