Edukacja Narodowa

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Sugerujesz że mundurek z 40 cm2 materiału nie przypadłby ministrowi do gustu? To moze on jest gejem?
Mój skórzany, ćwiekowany, nabijany 20 cm gwożdziami i czaszkami niechrzczonych dzieci napewno by mu się spodobał... 8)
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

wez gejow nie obrazaj !
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Przepraszam gejów. Małpy, potwora frankenstaina też przepraszam :D Jak dlamnie identyfikatory są gites ...
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

MUNDUREK Z ĆWIEKAMI!!! BUAHAHAHAHAHA :lol:

No co?! Nikt nie mówił nic o zakazie lekkich doszyć i zmian w mundurku...
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Ciekawe jakby wygladał mundurek EMO. Pewnie by płakał i był w paski :D
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

i tak by kazdy plakal jak by pomyslal o ministerstwie edukacji.
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Edukacja Narodowa

Post autor: Remik »

Czyli taki offtop w offtopie :D My dzisiaj w szkole mamy strajk nauczycieli więc nie idę na 2 pierwsze lekcje 8) Mogli by robić taki strajk codziennie :)
Obrazek
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: 1.

Post autor: kajtek Raulin »

Wiem,wiem dzisiaj jest strajk ale my idziemy.
(szkoda)

W tym czasie gdybym nie poszedł do szkoły zjadłbym pączka! :D (chcesz tez Elfin?)
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: 1.

Post autor: Elfin »

Ja tez chcialbym aby moi nauczyciele poszli strajkowac :P .. Oni sa niestety starsi a wiec nici... Nasza budka to taka elita wiec nauczyliele na strajk nie pojda... A moze kilku pojdzie mam nadzieje.... :D
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: AC »

A ja wolałbym, żeby nie strajkowali - i tak już dużo kasy dostają, ale chcą więcej i więcej. Zamiast porządnie wziąść się do roboty. :?
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: 1.

Post autor: Eglarest »

AC skoro gornicz moga strajkowac to dlacyego nie naucyzciele
swoja droga to wstyd by nauczyciel zarabial mniej niz srednia krajowa i to duzo mniej.

ze zacytuję Adama Mialczynskiego
Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może. Osiem lat podstawówki, cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jak by ktoś dał mi w mordę. Ja pierdolę, kurwa! Bracia poloniści, siostry polonistki, 130 było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, Jesus, kurwa, ja pierdolę! Przez pięć lat, stron tysiące, młodość w bibliotekach. A potem bida, bida i rozczarowanie! A potem beznadzieja i starość pariasa i wszechporażająca nas wszystkich pogarda, władzy od dyktatury, aż po demokrację, która nas kałamarzy, ma za mniej niż zero. Dlaczego władza każdej maści ma mnie za nic? Czy czerwona, czy biała, jestem dla niej śmieciem, kurwa! Pod każdą władzą czuje się jak kundel! Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku? Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą! A przecież stanowimy sól ziemi. Tej ziemi! Mimo, że nie jesteśmy prymitywną siłą, dyktaturami zawsze wstrząsają poeci! Wtedy nas potrzebują, zrozpaczone masy, które nie widzą dalej niż kawał kiełbasy! Które nie widzą dalej...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: AC »

Eglarest pisze:AC skoro gornicz moga strajkowac to dlacyego nie naucyzciele
swoja droga to wstyd by nauczyciel zarabial mniej niz srednia krajowa i to duzo mniej.
A kto powiedział, że pozwalam górnikom strajkować? Gdy ja będę rządził to * * strajków nie będzie! ;)
Gdyby nie byli kiepskimi nauczycielami i z roku na rok nie zaniżali poziomu wychowania młodzieży to może by więcej pieniędzy dostawali :P

i do tego 20% i kto za to będzie płacił? ty panie, ja panie, my wszyscy panie - podatnicy

A gdzie strajk podatników?
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: 1.

Post autor: Eglarest »

Gdyby nie byli kiepskimi nauczycielami i z roku na rok nie zaniżali poziomu wychowania * * * młodzieży to może by * więcej pieniędzy dostawali
Poziom wychowania człowieku Szkoła ma przedewszystkim UCZYC a ten poziom zaniżany jest przez genialne ministerstwo z panem Romanem na czele.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: AC »

No Roman nie odpowiada za to co wyprawia ZNP - zbrodnicza, komunistyczna organizacja rodem od wójka stalina.
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: 1.

Post autor: Eglarest »

A co takiego ZNP wyprawia - przeciwstawia sie glupocie ministerstwa ?

ZNP nie jest komunistyczne powstało długo przed samym ZSRR ... i duza role odegralo dla polskiej oswiaty.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: AC »

Czy głupotą ministerstwa nazywasz przeciwstawianie się komunistycznej propagandzie w szkołach? Mówienie dzieciom, że Stan Wojenny wprowadzono po to żeby nas ZSRR atakował? A może mówieniem dzieciom, że Sasi byli do dupy a Poniatowski to był dopiero wielki król. A może... itd itp
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: 1.

Post autor: Eglarest »

Czy głupotą ministerstwa nazywasz przeciwstawianie się komunistycznej propagandzie w szkołach?
podaj jakies konkretne przykłady...

wiesz zastanawiam się co za propagandę stosuje obecna włądza oraz grupy prawicowe. Napewno propagandę anty Lewicową.
Wygodnie wam Prawicowca rzec "Propaganda Komunistyczna" lub "Homoseksualna", a sami niewidzicie ze stosujecie propagande Chrzescijanską, heteroseksualna etc etc..

myslisz ze kazdy z nauczycieli ma lewicowe poglady - owszem wiekszosc ma ale nie wszyscy - swiadczy to jedynie o tym ze to inteligencja zasila lewice a parwice ćwierć inteligencja.

Najwieksza propagandę stosuje PIS oraz LPR i wychodzi im to skutecznie atakując mniejszosci oraz rozliczając sie z przeszloscia. Te działania sa podobne do metod Adolfa Hitlera.
ODPOWIEDZ