Edukacja Narodowa

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Nekonushi »

Heimdall pisze: Wszyscy, którzy piszecie, że mundurki są dobre, bo dziewczyny będą musiały chodzić w mini, raczej o tym zapomnijcie. Z uwagi na to, kto rządzi Polską, to raczej nie przejdzie.
Na szczęście (a dla niektórych niestety) to prawda.
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

O! Wiem! Przypomniał mi się mój ulubiony argument za mundurkami! Nie trzeba się zastanawiać, w co ubrać! Problem ciuchów odpada, bo z góry wiesz, co ubierzesz! :D
Nawet Einstein miał wszystkie ubrania takie same, bo ich wybieranie i zastanawianie się nad nimi zżera za dużo energii xD.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ale chyba lepiej jest mieć jakiś wybor, niż mieć coś z góry narzucone. Jak ktoś chce nosić mundurki, to niech sobie nosi, ale czy nie uważacie, że nakaz ich noszenia zmniejsza swobodę?
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

No przecież to nie obroża tylko znak przynależności. Tak jak koszulka metalowa. Takie coś zmiejsza swobodę dealerom dragów i panom z za dużymi "anchitos".
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Nekonushi »

Force ray pisze:No przecież to nie obroża tylko znak przynależności. Tak jak koszulka metalowa.

Ale koszulka metalowa jest fajna, a taki mundurek już nie ....
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Heimdall pisze:Wszyscy, którzy piszecie, że mundurki są dobre, bo dziewczyny będą musiały chodzić w mini, raczej o tym zapomnijcie. Z uwagi na to, kto rządzi Polską, to raczej nie przejdzie.
A tak na marginesie to nie sądzę, żeby dziewczyny chciały w miniówkach chodzić... Kto to widział mundurki z mini? LOL :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Force ray pisze:No przecież to nie obroża tylko znak przynależności. Tak jak koszulka metalowa. Takie coś zmiejsza swobodę dealerom dragów i panom z za dużymi "anchitos".
Tylko że koszulki metalowej nikt ci nie każe nosić, nawet jak słuchasz danego zespołu, a mundurek będzie trzeba nosić, no i jak napisał P.K(ot).L koszulka jest fajna a mundurek nie.
Falka pisze:A tak na marginesie to nie sądzę, żeby dziewczyny chciały w miniówkach chodzić... Kto to widział mundurki z mini? LOL :D
To nie ja wymyśliłem, tylko Ra-V, więc się mnie nie czepiaj :wink:.
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zaknafein »

Falka pisze: A tak na marginesie to nie sądzę, żeby dziewczyny chciały w miniówkach chodzić... Kto to widział mundurki z mini? LOL :D
Ja widziałem! w różnych anime :) (No i w co drugim hentai jest jakaś japońska uczennica w mundurku z mini, ale to przemilczmy :D )
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ej, w hentajach też widziałam! :D Fajne są (hentaje i takie ciuszki;)), nawet mój luby się ostatnio zastanawiał, czy mi czegoś takiego nie kupić pod choinkę ;)

Ale tutaj mowa o normalnej szkole, do której chodzą normalne dziewczyny i większość tych normalnych nie lubi chodzić w miniówkach :) Tak przynajmniej było u mnie w liceum. Nie sądzę, aby któraś z dziewczyn z mojej klasy (a było nas 22 na 28-osobową klasę) zgodziła się ubrać mundurek z miniówką.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

A tak na marginesie to nie sądzę, żeby dziewczyny chciały w miniówkach chodzić... Kto to widział mundurki z mini? LOL :D
Na serio w technikum w Gdańsku są takie mundurki ! :D
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

No u nas w Poznaniu, w jednej ze szkół (Urszulanki) prowadzonych przez pingwiny/siostry zakonne są mundurki wprowadzone. Tyle że to nie jest jakaś marynarka, czy cóś, a koszulka z kołnierzem (obleśnie niebieska) z logo szkoły na piersi... Nie wiem nawet czy czasem nie mają oni również określonych spodenek!
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Danai
Tawerniana Smoczyca
Tawerniana Smoczyca
Posty: 318
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 23:00
Kontakt:

Post autor: Danai »

A ja jestem za uniformizacją w szkole. To przede wszystkim miejsce pracy, w którym trzeba przyzwoicie wyglądać.

Niekoniecznie nawet jakieś super mundurki (weźcie pod uwagę koszty czegoś takiego i fakt, że nie każdy w każdym kolorze i fasonie wygląda dobrze)
ale choćby komplet - spodnie/spódnica przynajmniej do kolan+koszula+marynarka/żakiet - w np. 2-3 kolorach do wyboru. Jest pewna swoboda doboru ubrania, a jednocześnie plaga wystających ze spodni stringów(i przy okazji większości zadka), odkrytych brzuchów, dekoltów do pasa i bokserek na wierzchu zażegnana.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Oto seksistowski argument za mundurkami. Mnie tam się podoba :D

http://i9.tinypic.com/43wzg9h.jpg
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Force ray pisze:Oto seksistowski argument za mundurkami. Mnie tam się podoba :D
http://i9.tinypic.com/43wzg9h.jpg
Ale to nie jest mundurek. Dużo panienek już teraz chodzi tak ubranych ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Nekonushi »

Falka pisze:Ale to nie jest mundurek. Dużo panienek już teraz chodzi tak ubranych ;)

A kto mówi, że mudurki mają być kiepskie ?

... ci co znają naszego ministra ....
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

No, nasz rząd raczej niczego na lepsze nie zmieni, więc fajnych mundurków nie wprowadzą. Poza tym połowa rodziców by tak córki nie puściła do szkoły :wink: .
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

P.K(ot).L. pisze:A kto mówi, że mudurki mają być kiepskie ?
Ale ja nie twierdzę, że mają być kiepskie, tylko że mają wyglądać jak mundurki. Jeżeli dziewczyny chodziłyby na codzień ubrane tak, jak na lekcje wfu (ze spódniczką zamiast spodenek), to chłopcy powinni też chodzić w równie króciutkich spodenkach - w końcu i dziewczyny, i chłopcy mają równe prawa. Jeżeli chcecie widzieć tak ubrane panny, sami powinniście ubierać się podobnie :>
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
ODPOWIEDZ