CDA-Klara

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ

Ocena komiksów o Klarze zamieszczanych w CDA

6 (super)
5
14%
5 (bardzo dobre)
7
19%
4 (niezłe)
7
19%
3 (przeciętniackie)
7
19%
2 (od biedy)
6
17%
1 (żenada)
4
11%
 
Liczba głosów: 36
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

CDA-Klara

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

Komiksy, komiksy, komiksy.
Idę o zakład że spora część Tawerniaków czyta CD-Action a że maskotką tego czasopisma jest niejaka Klara (czasami pojawiają się Molder i Skali) oceńcie w skali od 1 do 6 komiksy (czy też rysunki) Lenca o owej bohaterce.

(Zaznaczam nie chodzi tylko o jakość rysunków ale i o humor w textach)

Aluzje i obiekcje proszę wpisywać pod spodem. :D
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: CDA-Klara

Post autor: Szelmon »

Rysunki i humor Lenca mi nie odpowiadaja. Plycizna.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: CDA-Klara

Post autor: Heimdall »

Szczerze mówiąc ani razu się nie śmiałem czytając jego komiksy. Po prostu nie odpowiada mi takie poczucie humoru. A jakość rysunków? Trudno powiedzieć, bo one chyba z założenia miały być prymitywne.
...
Max Smirnov
Marynarz
Marynarz
Posty: 201
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 11:40
Numer GG: 0
Lokalizacja: Domek bez Klamek
Kontakt:

Re: CDA-Klara

Post autor: Max Smirnov »

Co tu duzo sie rozwodzic. Cienkie sa. Zarty czesto inteligentne, ale malo smieszne. Na szczescie zajmuja malo miejsca i mozna nie zwracac uwagi - ot, taki zapychacz szpalty, na pewno lepszy niz np. reklama. Dam 3, bo z drugiej strony nie jest to beznadzieja, w mainstreamowych gazetach bywaja duzo gorsze.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: CDA-Klara

Post autor: Force »

Daje 4 bo na początku były śmieszne. Szczególnie te o grach komputerowych. Teraz autor cierpi chyba na zużycie materiału. Tak jak Max omijam jak reklamy ;/
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: CDA-Klara

Post autor: Craw »

Wole to, co prezentowal Sledziu na lamach Secret Service i Swiata Gier Komputerowych ;] I skad Klara nabawila sie miana maskotki CDA?
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: CDA-Klara

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

Cóż na rysunkach Lenca CDA jest zawsze z Klarą na okładce.
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: CDA-Klara

Post autor: Nekonushi »

Nawet sami tak ją nazywają. Co do mojej oceny - jest naprawdę super (jak dla mnie), niekoniecznie sama Klara ale w ogóle humor prezentowany przez M. Lenca (w ostatnim tipsomaniaku "z Archiwum Iks" tylko 3 komiksy/rysunki mnie nie rozwaliły).
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: CDA-Klara

Post autor: LOD »

Z tego co pamiętam, to były takie... przeciętne. Fajnie było popatrzeć i poczytać, ale ogólnie jakieś śmieszne nie były... Podobał mi sie jeden komiks w AR jak kiedyś czytałem, to ktoś (jakiś ponoć prof. czy doktor) bluzgał na CDA, no i tam nawiązywał do tego taki komiks (bodaj było tak - M - morderca, SM - seryjny morderca, MSM - mały seryjny morderca [i tutaj chytrze śmiejący się dziceiak trzymający CDA]). Reszta jednak, taka zwykła poprostu. 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: CDA-Klara

Post autor: Ravandil »

Ja tam na to nie narzekam. Nie zajmuje przecież wiele miejsca i jako wypełniacz miejsca nadaje się idealnie. Poza tym nie kupuję CDA dla Klary, więc jakiś cudów się nie spodziewam. A i czasem trafi się jakaś perełka trafi. Zawsze coś. W sumie wychodzi lekko naciągane cztery, bo jestem (w miarę) wyrozumiały ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: CDA-Klara

Post autor: AC »

Widziałem kilkanaście (max 40 ;) ) odcinków i powiem wam że jak dla mnie to żenada. Kilka śmiesznych może się trafiło, ale większość reprezentuje niższy poziom niż... na przykład ten oto post, który właśnie czytasz. Tak jak o tym poście można powiedzieć, że jest beznadziejny, tak tamten komiks jest po prostu żenadą, żenadą i po trzykroć żenadą!
Obrazek
Thaevis
Marynarz
Marynarz
Posty: 302
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 09:31
Lokalizacja: Chorzów City Crew
Kontakt:

Re: CDA-Klara

Post autor: Thaevis »

Tak jak Hemidall

Nie bawi mnie zbytnio ten komiksik, wolałem tych dwóch "ziomków", którzy byli w Playu (staaare czasy, nawet nie wiem czy jeszcze Play'a wydaja)
"Jeśli słowa wypowiada się z należytą pasją, a bogowie akurat się nudzą, bywa, że cały wszechświat przeformatowuje się wokół owych słów. Słowa zawsze miały moc odmieniania świata."
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: CDA-Klara

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

P.K(ot).L. pisze:Nawet sami tak ją nazywają. Co do mojej oceny - jest naprawdę super (jak dla mnie), niekoniecznie sama Klara ale w ogóle humor prezentowany przez M. Lenca (w ostatnim tipsomaniaku "z Archiwum Iks" tylko 3 komiksy/rysunki mnie nie rozwaliły).
No właśnie "z Archiwum Iks" kto pamięta "Syndrom obcej ręki" :D
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: CDA-Klara

Post autor: Ardel »

Syndrom obcej ręki wymiata. To bardzo mi się podobała. Ale za to reszt nie jest zbyt dobra...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: CDA-Klara

Post autor: Tevery Best »

A mi się akurat komiksy Lenca podobają. Może te z Klarą rzeczywiście są gorsze, ale większość wymiata. To dlatego, że z jednym bohaterem znacznie gorzej tworzy się komiksy, niż z jakimś wymyślonym konkretnie na tę okazję...
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: CDA-Klara

Post autor: Alistar »

Nie tylko Klara jest dobra, wiekszość rysunków Lenca są dobre i bardzo dobre ;D Dodaje on iskierki do AR
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
ODPOWIEDZ