Wielkanoc

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...

lubisz wielkanoc?

tak
12
46%
nie
2
8%
lubie ciastka
12
46%
 
Liczba głosów: 26
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Wielkanoc

Post autor: laRy »

jak bedziecie spedzac wielkanoc i co to dla was wogle jest?

ja jade do babci (jedna z niewielu okazji pojechac do polski i spotkac rodzinke i kumpli). najgorsze bedzie to, ze wszystkie babcie beda chcialy mnie zaciagnac do kosciola :D to chyba kazdy zna. jak wiadomo cala rodzinka sie zjedzie i bedzie glosno
szczegolnie ja i moja siostra cioteczna :D
ona: ja chce hip-hop,
ja: (podlaczam glosniki do discmana) bedzie kazik!
ona: nie!
ja: jak by co to mam jeszcze hardcore metal, a wiec co wolisz?
ona: hip hop!
ja: ok, bedzie soufly (seek and strike!!!!)
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

no wiec ja wielkanoc jak zwykle spedze tak jak zawsze czyli jesc, jesc, jechac do babci, jesc, jechac do 2 babci, jesc ... ogolnie dolinka :)
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

U mnie jest tak... wolne, wolne, wolne, kiedyś tam przejdę sie do Kościoła, wolne, wolne. Nie chce być źle zrozumiany, w tych dniach wolnych nie jestem zwoniony od jedzonka (hahaha :D) Na święta babcia nareszcie do domu przyjeżdża! :D A niedługo urodzinki :wink:
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Wielkanoc to bardzo przyjemna impreza. Śmingus Dyngus :lol: , ciasta, rodzinka w komplecie, wolne od szkoły... Lubię Wielkanoc.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

heh lany poniedzialek no nie wiem przy tej pogodzie :) Moze sie poprawi w co b. wieze:)
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja juz wiem, ze kilka osob chyba po wiadrze wody dostanie :D to jest dopiero zabawa. olejcie te male pistoleciki na wode! WIADRA W DLON!
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

Wiadra wody, a może śniegu??! U mnie nie zapowiada się, aby śnieżek tak szybko zniknął. Mróz trzaska jak..., a na dodatek z chmur od czasu do czasu spadnie ta jasna cholera. Zamiast śniegu ubywać, to jest go coraz więcej! :wink:
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

jak by co to sniego to tez woda :D a wiec niema roznicy co sie bierze... musi byc tylko mokre. (nieradze polewac palacych wiadrem bezyny/spirytusu/wodki/innych latwopoalnych cieczy)
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

Lary, takie rzeczy to z ciężkim sercem się wylewa, nawet na osoby palące :D. Ale wlewanie np. w gardło.... hehe :D . Aż na samą myśl się ciepło robi :wink: [WARNING - nie pij denaturatu i benzyny, szkodzi zdrowiu]. W Lany Poniedziałek, to najlepiej zalać się w towarzystwie przyjaciół :D
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

Ja lubię wielkanoc, choć wolę święta bożego narodzenia. A jesli chodzi o wielkanoc to najbardziej lubie

JEŚĆ JEŚĆ JEŚĆ JEŚĆ JEŚĆ JEŚĆ JEŚĆ JEŚC JEŚĆ JEŚĆ JEŚĆ JEŚĆ JEŚĆ
UWIELBIAM: Ciasta, szynke bigos, troszku jajeczka :D, i ŚWIEŻY chlebek...mmmm...MNIAM! kurde jak tak pisze o tym całym pyshnym jedzonku od razu bardzo zgłodniałem...tylko wyjde z moim pieskiem i idę coś zjeść! :)
Jeśli chodzi o kościół to gorzej :/ heh :/ zawsze ide na 9.30 z kumplami rodzice idą później.


(ale w sekrecie wam powiem ze wcale nie hcodze do kościoła tylko do sklepu "kaufland" który został wybudowany blisko kościola, nikomu nie mówcie!!! :P :wink: )
DESTRACTION TRAUCERS
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


heh, przypomniało mi sie powiedzonko "Co przyjdę do Kościola to jajka święcą" ;-D

ale wiadomo, każde święto dobre, byleby do szkoły nie iść ;-D
śmingus gdy temperatura na minusie... to by było ciekawe.... wszyscy byu wyglądali jak Jamnix swojego czasu ;-)
Swoją drogą zna ktoś może całą "kosmologię" zawartości koszyka? czy to nie zahacza przypadkiem o okultyzm\magię\fetyszyzm etc.? Wiara w potęge i dobroczynne działanie świeconej kiełbaski... ;-P Dobra kończe, bo zaczyna mi opdbijać ;-P
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

Szykować kule śnieżne! Niedługo przecież lany poniedziałek!! Ciekawi mnie ile osób z limem pod okiem do domu wróci :D.
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

er...... sniezka w oko.. eh. nie dzieki :) ale jesli ja mialbym zucac to co innego :D
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

MAd Phantom pisze:
Swoją drogą zna ktoś może całą "kosmologię" zawartości koszyka? czy to nie zahacza przypadkiem o okultyzm\magię\fetyszyzm etc.? Wiara w potęge i dobroczynne działanie świeconej kiełbaski... ;-P Dobra kończe, bo zaczyna mi opdbijać ;-P
co sie czepiasz? ja naleze do "church of kielbaska"! :D
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

W piątek 18.03.05 wszystko zapowiadało się dobrze. Otóż temperaturka skoczyła w górę!! Wynikiem tego była chlapa, wszędzie mokro (bleee), ale było ciepło i to się liczy! Ale weekent to był horror. Mróz, śnieg, ogólnie nie było dobrze. Myślałem, że to ciepiełko jakie było w piątek się utrzyma i święta będą bez śniegu, a tu niespodzianka! Nadzieja zawsze umiera ostatnia :(. Teraz tylko wypatrywać wiosny... (ładna wiosna tej zimy:D)
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

W gore? Raczej w dol... W piatek wyciagnelam klapki i krotkie podkoszulki, bo bylo 20 stopni ciepla... A juto lece do Polski i musze szalik, czapke i zimowe ciuchy brac. Cholerna pogoda.

Wielkanoc to dla mnie dziwne swieto. Swieci sie zarelko i za chiwle sie je zjada (mozna nawet w kosciele jak nikt nie patrzy:>). Ani spedow rodzinnych nie ma (z czego sie ciesze, anty-rodzinna jestem), ani prezentow, ani jakiegos specjalnego zarla (pisanki sie nie licza;))... Chyba ze to od rodzinnej tradycji zalezy.

A smingusa-dyngusa nie lubie - irytuje mnie banda idiotow biegajacych z wiadrami. Dobrze, ze juz w niedziele wracam do Londynu, polewanie mnie ominie.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

widze ze nam pogoda na poniedzialek moze przypasic :DDD
ODPOWIEDZ