Popularność

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Właśnie o takie coś mi chodzi. Na tawernie są osoby nie tylko dzielące te same zainteresowania, ale posiadający (w pewnym sensie oczywiście) podobną mentalność. W brew pozorom tawerniacy mają wiele wspólnych cech charakteru, co sprawia, że człowiek czuje, że osoby z forum są mu bliskie, rozumieją go etc.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Wybaczcie offtop, ale muszę to skomentować...
Jelcyn pisze:(chce do mamusi Falki i tatusia BAZYLa :lol: )
Właśnie mnie podwójnie przeraziłeś!
1. Brr... 'mamusi Falki' brr... dzieci są fuj... Brrr...
2. 'Tatuś Baz' jest rzeczą tak przerażającą, że będę musiała spać z zapalonym światłem przez tydzień... Brrrr....

;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Falka pisze:Wybaczcie offtop, ale muszę to skomentować...
Jelcyn pisze:(chce do mamusi Falki i tatusia BAZYLa :lol: )
Właśnie mnie podwójnie przeraziłeś!
1. Brr... 'mamusi Falki' brr... dzieci są fuj... Brrr...
2. 'Tatuś Baz' jest rzeczą tak przerażającą, że będę musiała spać z zapalonym światłem przez tydzień... Brrrr....

;)

Hmmm. Nie mogę się powstrzymać jak to widzę przed zaproponowaniem użytkownikom kolejnej akcji społeczno - forumowej. Od dziś wszyscy zwracamy się do Falki per Mamo a do BAZYLa per Tato! Kto jest ze mną?
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Wybaczcie offtop, ale muszę to skomentować...
Jelcyn pisze:(chce do mamusi Falki i tatusia BAZYLa :lol: )
Właśnie mnie podwójnie przeraziłeś!
1. Brr... 'mamusi Falki' brr... Przecież Falka to facet... Brrr...
2. 'Tatuś BAZ' jest rzeczą tak przerażającą, że Falka będzie musiała spać z zapalonym światłem przez tydzień... Brrrr....

;) :P

Perzyn pisze:Hmmm. Nie mogę się powstrzymać jak to widzę przed zaproponowaniem użytkownikom kolejnej akcji społeczno - forumowej. Od dziś wszyscy zwracamy się do Falki per Mamo a do BAZYLa per Tato! Kto jest ze mną?
Ciekawe jak długo wytrzymacie :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Żebys się nie zdziwił... tato :twisted:
PS. Powiedz mamie, ze zapomniała o moich urodzinach :(
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

No to przyłączam się do akcji, choć budzi ona kontrowersje. Bo idąc jej tropem, to wszyscy mamy wiewiórcze kity, łuski, kurwiki w oczach i jesteśmy porośnięci różowym pluszem:twisted: .


Tato, tatusiu, tatusienku, kup mi rowerek :P
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

No to teraz stwierdzenie, że wszyscy na forum jesteśmy jedną wielką rodziną nabiera nowego sensu. Najbardziej ciekawi mnie rakcja mamy jak przeczyta ten wątek i dowie się o naszej akcji. Nie myślicie chyba, że dostanie apopleksji? :twisted:
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Tak sobie czytam ten wątek i az się łezka w oku kręci :D
No bo faktycznie tworzymy w swoisty sposób jedna wielką rodzinę... Ja tu dopier 2 miesiące siedzę, a już nie wyobrażam sobie życia bez postów mego rówieśnika Ravandila, błędów Eglaresta, wierszy Aurory, docinek Perzyna et cetera et cetera...

No i tata Bazyl z mama Falką... Oni zawsze pocieszą jak sie but rozwiąże, albo jak sie 2 do domu przyniesie... i zawsze z obiadem czekaja... ;]

[Mamusia nie umie gotować, więc nie czeka z obiadem :P - dop. FLK]
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

No i tata BAZYL z mama Falką... Oni zawsze pocieszą jak sie but rozwiąże, albo jak sie 2 do domu przyniesie... i zawsze z obiadem czekaja... ;]
Mamusia Falkusia jest słodziusia zawsze przytuli, poradzi, pomoże wysłucha i wogole :)

ale Ojciec BAZYL jest Fuj ! ciagle krzyczy, nakuzej, rozkazuje zabiera, kaze ale tez ostatnio prezent od niego dostałem.
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Eee tam, nasza mamusia apopleksji nie dostanie, co najwyżej kitę nastroszy. (coś czuje, że dostanę lanie) i dostaniemy miesięczny szlaBAN :P
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

[offtop]
Tatuś BAZYLek nie ma podejścia do dzieci :) Charakterek ma dobry, ale kontakty międzyludzkie czasem szwankują ;)

[/offtop]
Tawerna jest za mało popularna jak na mój gust. Ale trzeba przyznać, że ma rewelacyjną atmosferę, taką ciepłą i domową. Jak na obiadku u tatusia BAZYLusia :twisted:
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Może i Tawerna jest mało popularna, ale bardziej niż na popularność stawiam na atmosferę, a ta jest niezrównana. Starczy powiedzieć, że wejście na forum CDA zaowocowało poczuciem zagubienia. Zbyt duża ilość postów, bardzo duża ilość użytkowników i mały chaos nie zachęcają, żeby się udzielać. Przynajmniej mnie :P Dlatego wolę bardziej kameralne (chociaż to nie jest dobre słowo, ale niech będzie) forum Tawerny. Jest tu właśnie ta rodzinna atmosfera i zawsze jest o czym podyskutować (albo pospamować jak kto woli ^^). Fajni ludzie, fajny klimat, czego chcieć więcej?

PS. Do BAZYLa mówić "tato" nie będę, bo z tego co wiem, to małe jaszczurki wykluwają się z jajek, a ja takiego czegoś sobie nie przypominam... Poza tym nie jestem ani różowy, ani pluszowy. No chyba, żeby mówić do niego "Ojcze", a jeszcze lepiej "Ojcze Chrzestny". To by brzmiało nieźle :wink:
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Yacek
Marynarz
Marynarz
Posty: 343
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2006, 17:54
Numer GG: 6299855
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yacek »

No nie mogę się powstrzymać jak przeczytałem o tym rodzinnym obiadku :

" No i przez te grzybki / chłód rodzinnej kryptki..." :D
Jest właśnie ta złowroga pora nocy,
gdy poziewają cmentarze i piekło
Zarazę rozpościera. Oto mógłbym
Chłeptać dymiącą krew i spełnić czyny,
Których dzień nie zniósłby...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

fds pisze: Jak na obiadku u tatusia BAZYLusia :twisted:
Ej, przecież Ty nigdy nie byłeś u mnie w charakterze obiadku :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Popularność

Post autor: AC »

No teraz jak już jest nowe forum to pewnie popularność wzrośnie... przynajmniej mam taką nadzieję, już widać kilka nowych "avów" ;)
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Popularność

Post autor: Eglarest »

Zmiany niosa za soba pewne poruszenie :) zobaczymy czy popularnosc Tawerny wzrosnie dopiero z perspektywy czasu na razie jest fajnie bo faktycznie pojaiwaja sie nowi :D - lecz czy tawerna cierpi na brak popularnosci yhmm nie sądzę :)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Popularność

Post autor: Ravandil »

Eglarest pisze:Zmiany niosa za soba pewne poruszenie :) zobaczymy czy popularnosc Tawerny wzrosnie dopiero z perspektywy czasu na razie jest fajnie bo faktycznie pojaiwaja sie nowi :D - lecz czy tawerna cierpi na brak popularnosci yhmm nie sądzę :)
Samej Tawernie zawsze te ileś czytelników więcej nie zaszkodzi, a forum... Obroni się samo. W końcu w te kilkanaście osób zapełniamy większość tematów (nie spamując oczywiście ;)), więc jakoś daje radę. Chociaż zawsze świeża krew się przyda, jakby nie patrzeć. Tylko żeby Tawerna trolli nie przyciągała, bo tego to chyba nie przeżyjemy ;]
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
ODPOWIEDZ