Popularność

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Popularność

Post autor: BAZYL »

Ravandil pisze:Tylko żeby Tawerna trolli nie przyciągała, bo tego to chyba nie przeżyjemy ;]
Daj spokój - troche zdrowej konkurencji Wam nie zaszkodzi, a powiem, ze statsy TRPG rosna i robią coraz wieksze wrażenie...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Popularność

Post autor: Ravandil »

BAZYL pisze:
Ravandil pisze:Tylko żeby Tawerna trolli nie przyciągała, bo tego to chyba nie przeżyjemy ;]
Daj spokój - troche zdrowej konkurencji Wam nie zaszkodzi, a powiem, ze statsy TRPG rosna i robią coraz wieksze wrażenie...
Pytanie tylko, czy naprawdę tego chcesz ^_^ W sensie tej konkurencji... Aż mi się zimno zrobiło, wyobraziłem sobie te opuchnięte palce od wyścigu w pisaniu postów :D A te statsy... no faktycznie, zbliżamy się do stutysięcznego posta na forum :P Co z tego, że sporo z nich jest bez sensu (w czym mam jakiśtam udział ;))... :P I w pół roku przybyło prawie tysiąc userów. Jakby każdy z nich coś pisał, to byłoby naprawdę wesoło :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Re: Popularność

Post autor: Remik »

BAZYL pisze:
Ravandil pisze:Tylko żeby Tawerna trolli nie przyciągała, bo tego to chyba nie przeżyjemy ;]
Daj spokój - troche zdrowej konkurencji Wam nie zaszkodzi, a powiem, ze statsy TRPG rosna i robią coraz wieksze wrażenie...
Nasi "nadmiernie piszący" :) userzy, nie mogli by chyba konkurować z trollami. Po prostu ustępują im doświadczeniem. A wtedy to już nie była by konkurencja tylko monopol (dla niewtajemniczonych: nie chodzi o ten sklep do którego zawsze jest po drodze :) ).
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Popularność

Post autor: Eglarest »

Mysle ze jesli anwet tawerna przyciagnie osoby nie pozadane to nasza Administracja szybko się rozprawi z nimi :)- wiec bez obaw.
Kurde co do Monopolu to jednak wole ten sklep.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: Popularność

Post autor: LOD »

A ja bym osobiście wolał mieć monopol na wszelkie sklepy monopolowe. :D
Póki co to nie wiem co się martwić trollami... Kto tu na forum widział by ktoś offtopował i spamował. 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Popularność

Post autor: AC »

No jak narazie to nie ma wielkiej fali popularności na to forum po zmianach - przynajmniej takowej nie widzę. Kilku nowych użytkowników, może zostaną - może nie. Jest jak zawsze. Brakuje temu forum czysto spamerskiego tematu na którym każdy mógłby pisać co tylko chce i który by był kasowany przy 50 stronie (dzięki temu nie służyłby do napędzania postów, bo po prostu by znikał a z drugiej strony trochę zdrowego spamu znalazło by swoje miejsce). Ale to tylko taka propozycja.
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Popularność

Post autor: Heimdall »

AC pisze:Brakuje temu forum czysto spamerskiego tematu na którym każdy mógłby pisać co tylko chce i który by był kasowany przy 50 stronie (dzięki temu nie służyłby do napędzania postów, bo po prostu by znikał a z drugiej strony trochę zdrowego spamu znalazło by swoje miejsce). Ale to tylko taka propozycja.
Przecież masz temat 1., w którym możesz pisać na temat jaki Ci tylko przyjdzie do głowy. A taki temat z kasowaniem wcześniejszych stron to IMO głupi pomysł, bo prawie niczym nie różniłby się od spamboxa.
...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Popularność

Post autor: AC »

Ale nie byłby spamboxem! Każdy by mógł poczytać o czym się pisało przez 3 ostatnie godziny... no może rzeczywiście głupi pomysł, ale działa na niektórych forach. No i to różnica niż 1. bo tam nie mogę napisać "ech, nudzi mi się", bo ktoś to skasuje i dostanę się na czarną listę.
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: Popularność

Post autor: Heimdall »

AC pisze:No i to różnica niż 1. bo tam nie mogę napisać "ech, nudzi mi się", bo ktoś to skasuje i dostanę się na czarną listę.
No i dobrze, że nie możesz tak napisać, bo niby po co? Forum to nie chat. Jak Ci się nudzi to zarzuć jakimś ciekawym, sensownym tematem. A pisanie "Ech nudzi mi się", "No, mi też. Właśnie zjadłem bułkę z masłem", "Dobra była?" itd. to chyba niezbyt dobry pomysł.
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Popularność

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze: No i dobrze, że nie możesz tak napisać, bo niby po co? Forum to nie chat. Jak Ci się nudzi to zarzuć jakimś ciekawym, sensownym tematem. A pisanie "Ech nudzi mi się", "No, mi też. Właśnie zjadłem bułkę z masłem", "Dobra była?" itd. to chyba niezbyt dobry pomysł.
Przecież to jest bardzo ambitna dyskusja, nie wiem, co Ci się nie podoba ;) Ale faktycznie - pisanie "nudzi mi się", mija się z celem, bo kogo interesuje, czy komuś się nudzi czy nie? Ważne, by pisało się coś, o czym można dyskutować, bo od tego jest forum. A jak ktoś chce więcej spamogennych tematów, to niech poprosi Adminów, by zrobili Chat Tawerny RPG, z odnośnikiem ze strony głównej :) Dla jednych byłoby forum, a dla żądnych spa... pisania chat. Ale z tego, co wiem, to tawerniany kanał IRC nie cieszył się zbytnią popularnością... Widać wszyscy wolą spamować na forum ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Popularność

Post autor: Eglarest »

Rav- taki spam jest po prostu bardziej trwały na chacie nasze teksty umykają a tu tekst typu "nudzę się" bedzie trwał dopóki trwa tawerna.
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Popularność

Post autor: krucaFuks »

Jeżeli chcecie miejsce do chatowania wykażcie inicjatywę i zróbcie je. Może to być kanał IRC, jakiś chatroom na jednym z wielu serwisów - cokolwiek chcecie.

Jeśli uda wam się to miejsce rozkręcić, jestem pewien, że nikt z redakcji nie będzie się sprzeciwiał zamieszczeniu na tawernie linka do takiego miejsca.

Ludzie, chcecie czegoś, to zróbcie to! nie czekajcie aż inni za was to zrobią, tym bardziej, że tawerniacy mają zajęć aż nadto, a i pograć by chcieli czasem :P
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ