telewizja

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...

czy lubisz oglądać TV

Czas głosowania minął środa, 31 października 2007, 18:20

to moje hobby
0
Brak głosów
lubie oglądać
17
27%
czasem zajrzę
30
48%
to mój wróg
7
11%
co to jest???
8
13%
 
Liczba głosów: 62
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja tylko obejrzę sobie coś na DVD lub Fakty TVN looknę. Ogólnie nie chce mi się TV oglądać albo nie mam czasu...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ja włączę TV albo jak nic innego nie ma do roboty albo jak leci coś ciekawego. Nic poza tym.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Ja również nie mam czasu na telewizję... Szczerze mówiąc to dla mnie coś takiego jak TV mogłoby nie istnieć :wink: . Telwizor jedynie wykorzystuję do obejrzenia czegoś na DVD, albo raz na kilka miesięcy włączę jakiś ciekawy film, który leci akurat na jakimś kanale. Nic pozatym :)
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Oczywiście TV służy mi jeszcze do czegoś lepszego niż oglądanie jakieś żenującej telenoweli - gra na PS2 :D.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja wlasciwie tylko wiadomosci i south park ogladam, a tak to tv jest prawie niepotrzebne... no chyba, ze sie z towarzystwem z klasy spotykamy, zawsze 2 tv, 2 ps2 :D

albo przez projektor u kumpla na scianie :D 2mx3m :D
ĆVIRO
Pomywacz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 20 lutego 2006, 20:07
Lokalizacja: OCHODNE

Post autor: ĆVIRO »

Niestety ja nie mam takich problemów, jak niektórzy chociaż nieraz słysze takie teksty od starych że to głowa mała, np że od częstego oglądania to oślepne, ale jak tak dłużej się zastanawiam to myślę że mają trochę racji bo naprawde sporo czasu spędzam nad telewizją, zamiast przed kompem. Ale ze mnie jes naprawde młody McGiver, bo jak ciotka przecieła kabel od anteny, bo myślała że to pnącze od winogronu, bo właśnie w tedy był wycinany z ogródka, to wziąłem wyiąłem kabel od anteny a włorzyłem małą, antenke bezprzewodową od Pegazusa, a no i jeszcze jedno jak spalił się zasilacz to go wyjąłem, no i jak by ktoś chciał wiedzieć to telewizor, do tej pory chodzi, bez zasilacza.
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

A ja telewizji nie ogladam chyba ze raz na miesiac, jak komp zajety a ja nie moge zasnac to sobie obejrze discovery, eXtreme albo muzyczny kanal jakis
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Ja rzadko oglądam TV, Ale we wtorki, trwam przy Discovery.
Pogromcy mitów, Wysypisko i Brainiac rządzą. Orang Country Chopper też fajny jest.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

A ja się niedługo przeprowadzam i w nowym mieszkaniu nawet nie będę miała telewizora :)
Ale po co komu telewizor, jak się ma 4 kompy? :>
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

Moja ukochana Rodzicielka (czyt. potocznie "mama" ;)) oglada niemal non-stop namietnie to glupie pudlo. Na szczescie nie telenowele... Ja bardzo rzadko tam do niej zagladam, a jesli juz to lubie Hallmark. Najlepsze sa te kryminaly wieczorem, morderstwa i takie tam :D Basnie i ekranizacje (np. Merlin czy Ziemiomorze) raz na pol roku mi sie uda zobaczyc... Poza tym Discovery potrafi mnie zatrzymac w miejscu i stoje wtedy jak ten słup soli ;) Choppers (czy jakos tak), z akt FBI oraz niemal kazde inne popularnonaukowe... Filmy ogladam u siebie w kompie :) A ze pokoju matki unikam jak Dialbel swieconej wody, wiec takie przypadki siedzenia przed telewizorem to u mnie rzadkosc... Kiedys caly wieczor spedzalam na Toonami ;)
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ze mną jest coraz gorzej, wcale tv nie oglądam, dziś włączyłem PS2, ale tylko na 10 minut!

Tv staje się nudne, nic ciekawego nie ma, wolę posiedzieć na necie lub poczytać książkę.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Coraz gorzej to jest ze mną - wczoraj czytałam sobie stenogramy z piątkowego posiedzienia Sejmu -_-"
Wniosek: i bez telewizji człowiek świruje ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja zacząłem sobie robić psychotesty z Poradnika Domowego. Może naprawdę bez tv ludzie świrują :)
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Ja co do telewizji mam takie zdanie. Telewizję oglądam co dziennie, ale zawsze tylko trzy rzeczy: "Na Wspólnej" (serial odcinkowy), i reklamy. Na Wspólnej to film który jest fajny. Opowiada on o życiu rodzinnym itp. A moimi ulubionymi programami telewizyjnymi są: TVN, TVN Turbo. Nie wspomniałem jeszcze o motoryzacji, która mnie także interesuje, i którą raz na tydzień oglądam. To właśnie TVN Turbo.
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Ehhh, Dexter z RPG był genialny :P A tak, to Pogromcy mitów, OCC, Brainiac od czasu do czasu... Ale nałogowo to tylko Mythbusters :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Post autor: Nyano »

Jedyne co oglądam regularnie w TV to dla rozrywki "Szymon Majewski Show" w TVN'ie. Jeśli zaś chodzi o resztę, no to cóż... czasem "Fakty" w tej samej masońskiej telewizji, czasem też obejrzę jeśli jest jakiś dobry film, którego nie oglądałem, ale to się zdarza rzadko, ponieważ zwykle puszczają coś dennego, albo coś, co już widziałem
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Ja kiedyś oglądałem TV. A właściwie video, a co to lepiej nie wspominać ^^' Za to teraz czasami oglądnę jakiś filmik, ale tylko z etykietką SF. Innych nie ruszam :)
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
ODPOWIEDZ