telewizja

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...

czy lubisz oglądać TV

Czas głosowania minął środa, 31 października 2007, 18:20

to moje hobby
0
Brak głosów
lubie oglądać
17
27%
czasem zajrzę
30
48%
to mój wróg
7
11%
co to jest???
8
13%
 
Liczba głosów: 62
Zguba
Pomywacz
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 3 lutego 2005, 13:19
Numer GG: 1222286
Lokalizacja: Kronso/Rzeszów

Post autor: Zguba »

Kiedyś nałogowo oglądałem telewizję... teraz jednak dużo bardziej wolę bardziej pożytecznie wykorzystać czas, np. czytać książki, pisać własne pirdółki, a może pobawić się nad miniservisem który tworzę. W każdym razie TV - mój wróg :p
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Gdy byłem młodszy, namiętnie oglądałem kreskówki (a czy to dziwne, że mając 9 lat sie to ogląda?). Zapamietałem jednak jeden z odcinków Laboratorium Dextera, w którym grupa ziomów grała w... D&D :D . To0 pewnie od tego odcinka rozpoczęło się moje zainteresowanie RPG-ami... Heh, film animowany kształtuje zainteresowania :) .
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Heh, w moim przypadku było podobnie. Jak to obejzałem, to pomyślałem, że sobie jakąś grę wymyślili. A tu po paru latach się dowiaduję, że gra w to tysiące Polaków (i miliony Ziemian)! Zacząłem się coraz bardziej w to zagłębiać, aż w końcu ugrzązłem w tym bagnie i teraz się muszę z wami męczyć :D.
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

A ja telewizji od 3 lat nie oglądam - tak sie złożyło, ze na studia wyjechałem, a tam za bardzo nie było jak oglądać... W ten sposób się zupełnie odzwyczaiłem - i wiecie co Wam powiem? Wcale nie żałuję - mój stosunek do TV i programów jakie tam emitują jest podobny do tego który przedstawiła Falka. Rzadko zdarza sie w TV jeden z tych filmów, które ZAWSZE oglądam (np. Forrest Gump) - wtedy sie na te dwie godziny przełamuję...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Ja także nie oglądam telewizji od cho cho. Oglądam tylko jak nie moge grać albo baaardzo mi się nudzi. Jest tylko pare rzeczy, które oglądam zawsze. Poprostu od kiedy mam neta nie mam czasu na TV.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

dante ma racje, net jest lepszy od tv (no chyba ze chodzi o TV TRWAM ktore czasami sobie przez net ogladam :D). ale jak mam wybrac tv czy net to wole net.
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: mrufon »

Totalnie potępić tv nie mogę. Zwłaszcz publiczną ze względu na programy edukacyjne. Zawsze oglądam programy poświęcone jakimś wydarzeniom historycznym (ostatnio ciąg progsów o Auschwitz), rocznicom itp. Generalnie dokumenty.
Nie stronię też od przyrodniczych, gdy siedzę przy necie. :lol:

Jako bobas lubiłem Pankracego... :oops:
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
dziub
Pomywacz
Posty: 44
Rejestracja: sobota, 25 grudnia 2004, 17:55
Lokalizacja: konin

Post autor: dziub »

ja zato przepadałem za teletubisiamiiiii... :oops:
witam lecz o zdrowie nie pytam!
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

Teletubisie..... erghh... koszmar!! Dobrze ze nei mam mlodszego brata ktory moglby to ogladac, nie wytrzymalbym wtedy...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Heh... A co ja mam powiedzieć? Codziennie na Politechnikę przez wrpocławski rynek i spowrotem, a tam jeden teletubiś stoi i sie... czai! :cry:
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

Od kiedy mam neta (2 miesiące) to nie mam czasu na telewizje!!! Kiedyś, czyli przed dwoma miesiącami, było inaczej. Zawsze rano po bułeczki i chlebek, robiłem sobie śniadanko i jadłem je przy włączonym telewizorze!! Oglądałem sobie w tym momencie bajki: "John'y Brawo", "Oggy i karaluchy" i jeszcze wiele innych. A teraz.... tylko kopm, komp i jeszcze raz kopm!! Telewizję to ja może jakieś 10 min dziennie oglądam :D
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

tam, troche wyzej to jest uzaleznienie od kompa :D
ja tam neta z 3 miesiace mam :D i mi to w ogladaniu telewizji nieprzeszkadza, komp, telewizja, ksiazki, nauka... wszystko po staremu
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

Mi komputer przeszkadza w niektórych sprawach, takich jak TV, czy nauka :D . Ale nigdy nie przeszkodzi mi w czytaniu książek.... jak czytam to nie isnieje dla mnie świat rzeczywistości. Liczy się tylko jedno.... good fun :D
Nieraz przesadzam z tym kompem, no i niestety mój tata znalazł na to lekarstwo:x. Mianowicie.... odłącza mi klawiature i myszkę!!! Do czego to ludzie doszło, żeby odcinać mnie od świata wirtualnego??!! No... to jak na razie tyle.
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
Kamil Master
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 18 grudnia 2004, 22:32
Lokalizacja: z Warhammera prosto z Altdorfu
Kontakt:

Post autor: Kamil Master »

Czego ja nawet lubie telewizje w telewizji czasem niezłe filmy albo programy lecą, oczywiście nie jestem jej zapalonym fanem ale i nie jestem jej przeciw to z niej wiele rzeczy dowiedziałem o drugiej wojnie światowej. Lecz mój młodszy brat ogląda te głupie kreskówki których nie lubie,(ALE MANGI SĄ SPOKO)a w szczególności pokemonów. :)
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

Ja kresówki uwielbiam, ale jak pisałem wyżej - już nie mam na nie czasu :x
Te głupie kreskówki można wyliczyć na palcach u jednej ręki, ale ja wyliczać nie będę, bo każdy ma inne upodobania i niechciałbym nikogo urazić. Jak lciał DBZ (Dragon Ball Z) to oglądałem to nałogowo!! Nie opuściłem żadnego oddcinka :D. To moja uluiona bajka. Ostatnio nawet ściągnąłem z neta film DBZ z Broylim - bardzo fajny, polecam.
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

hehe Dragon Ball rlz! Sam kiedys ogladalem nalogowo te anime :D bylem fanem. Posiadalem ogromna wiedze na jej temat. Posiadam tez wiele obrazkow, filmikow, tekstow o DB oraz mnostwo filmow pelnometrazowych! to bylo cos czego nie moglem przegapic. Sciagalem z netu wszystkie gierki:)
wondi
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 7 marca 2005, 23:01

Post autor: wondi »

a ja lubie jakis meczyk pilki skopanej (liga mistrzow mecze kadr narodowych ) czesto zdarza mi sie ogladac tv jednym okiem (siedze przy kompie i lookam czasem w tv )
ODPOWIEDZ