Rasizm

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Uciekinier
Marynarz
Marynarz
Posty: 169
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 22:13

Post autor: Uciekinier »

Alucard 666 pisze:Właśnie Uciekinier... Nie sądzisz że twój awatar jest za bardzo... hmmm... czarny (to był żart oczywiście)
Hmmm... wiesz, dałeś mi do myślenia :D
Heimdall pisze:Ale już robienie z siebie plastic-fantastic-girl jest wyborem świadomym, tak jak wstępowanie do poszczególnych subkultur itd.
Szczerze mówiąc, trudno określić co jest świadomym wyborem. To tak, jak w mojej dyskusji z Perzynem odnośnie moherów. Urodzili się białymi, ale żyli w takich środowiskach, które wręcz narzucały nienawiść do Niemców czy Rosjan. Trudno wymagać od Murzyna z biednej dzielinicy, aby został w przyszłości kimś wielce szanowanym, a my z przyjemnością lubimy potem mieszać ich z błotem. W życiu nie ma tylu wyborów.
Wciąż mnie ścigają!
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Mówisz, że murzyn z biednej dzielnicy ma niewielkie szanse zostać kimś szanowanym. No to w tej kwestii mamy równość bo biały z takiejże dzielnicy także szanse ma małe. Z drugiej strony jak ktoś jest zdolny i pracowity to zawsze się jakoś wybije i nie ma tu znaczenia kolor skóry a indywidualne uzdolnienia. W końcu mało to było w historii karier od pucybuta do milionera?
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Rasizm

Post autor: Phoven »

Poniższego linka nie zamierzam komentować, najbardziej wstrząsaja komentarze pod tym _-_"
http://youtube.com/watch?v=kCpVdppbfz4& ... ed&search=
I strona która popełniła ten klip
http://www.polonica.net

Pozwólcie, że przytoczę parę cytatów z wyżej wymienionych stron.
i 45 lat stalinizmu i żydokomunizmu
Aż się rozpadnie w proch i w pył
żydowska zawierucha.
Do spazmatycznych wybuchów śmiechu (a następnie głębokiego zażenowania) doprowadziły mnie takie oto wpisy:
Amnesty International , Radio "Wolna Europa" Academy of Motion Picture Arts and Sciences (AMPAS), - "Academy Awards" - rozdają złocone żydowskie bożki - 'Oscary' American Civil Liberties Union (ACLU), Human Rights Watch , National Abortion Federation , Feminists for Free Expression , National Gay and Lesbian Task Force , National Coalition for Sexual Freedom , American Institute of Polish Culture - fundator i przewodnicząca Blanka A. Rosenstie
Co ciekawsze pozwoliłem sobie wytłuszczyć.
Ogólnie takich bzdur jest od groma, być może strona jest wam doskonale znana, nie wiem - trafiłem przypadkiem i... na początku myślałem, ze to jakiś portal satyryczny :P Szczerze mówiąc mam ochotę wzorem Szelmona wyjść na ulicę, do tych porypów. Na prawdę, jest mi żal i jest mi smutno z powodu wariactwa jakie w naszym kraju sie wyprawia. Mozna sie tylko pocieszyć, że i tak mamy lepiej niż w np. takiej Rosji _-_"
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Rasizm

Post autor: Trankvilus »

Profanacja pięknej muzyki. I nic ponadto.
Ciekawe, czy sam to pisał. Cóż, frustraci, którzy cierpią niepowodzenia, bardzo często szukają takiego "usprawiedliwienia". To nie przez swoje nieróbstwo/opilstwo/brak edukacji/kompetencji nie mam roboty, tylko przez złego "żydo-masona komunistę", on jest ten zły. Mogą się wtedy poczuć lepiej. "To nie moja wina, ja jestem tylko ofiarą". W moich oczach żałosne i żenujące.
Edit:
Poczytałem komentarze. Cóż, groteskowe jak Monthy Python, tylko mniej zabawne. Szczególnie fragmenty o Talmudzie jako "trzynasto-tomowej księdze przepełnionej bluźnierstwami wobec Jezusa". Względnie "cała ich religia i co za tym idzie mentalność powstała w opozycji do chrześcijaństwa". Co za ignorant/ka (co sugeruje nick).
Koyaanisqatsi!
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: Perzyn »

Szkoda, że nie wspomnieli w klipie o protokłach mędrców Syjonu, przecież carska Ochrana tak się postarała wydając ten dokument... Ludzie można nie lubić Żydów, to kwestia indywidualna ale do cholery tworzenie takiej propagandy to zakrawa na jakąś farse! Zresztą jakby to Żydzi rządzili Polską to nie byłoby według mnie wacle tak źle. Przecież zdążyli przez wieki udowodnić, że mają głowę do interesów i są zaradnymi ludźmi, sądzę, że rządziliby nawet lepiej niż obecna koalicja (choć to nie trudne akurat) a i przekrętów i afer nie byłoby wiele więcej. Tak czy siak autorzy klipu zasługują na litość, w końcu głupota nie jest czyjąś winą.
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Re: Rasizm

Post autor: Remik »

Oni zasługują na własny pokój bez klamek. Żeby siać taka propagandę to trzeba mieć wodę zamiast mózgu, albo słuchać Radia Maryja. Tak samo jak Perzyn sądzę, że gdyby Polską rządzili Żydzi to mielibyśmy lepiej. A o koalicji nie wspominając. Rasizm powinien być bardzo surowo karany.
Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: AC »

Remik pisze:Oni zasługują na własny pokój bez klamek. Żeby siać taka propagandę to trzeba mieć wodę zamiast mózgu, albo słuchać Radia Maryja. Tak samo jak Perzyn sądzę, że gdyby Polską rządzili Żydzi to mielibyśmy lepiej. A o koalicji nie wspominając. Rasizm powinien być bardzo surowo karany.
Ta twoja wypowiedź jest nasączona nienawiścią, rasizmem i wiarą w propagandę zamiast w rzeczywistość. Czesław Miłosz, Mordechaj Anielewicz, Marek Edelman, Adam "Michnik" Szechter, Stefan "Michnik" Szechter, Jakub Berman, Hilary Minc, "Roman Romkowski", "Jacek Różański", Anatol Fejgin << czy takich ludzi chcesz, żeby rządzili? Może chcesz żeby rządzili światem? A może, jeżeli tak lubisz rządy Żydów to wyjedź do Izraela? Mapai, Likud, czy Kadima może ci się bardziej sposobają...

Twoja wypowiedź jest również typową nielogicznością:

"gdyby Polską rządzili Żydzi to mielibyśmy lepiej." << sformułowanie rasistowskie
"Rasizm powinien być bardzo surowo karany" << sformułowanie antyrasistowskie


ps. w wypowiedzi wymieniłem "złych Żydów", w każdym narodzie są źli ludzie, a mówienie że jedna rasa jest lepsza od drugiej (jak to zrobił Remik) jest zwykłym rasizmem
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Rasizm

Post autor: Eglarest »

AC ale są i też ci dobrzy- Nie sądze by rządy żydów mogły duzo zmienić - chyba że idac filozofia ze Polakami powinien rzadzic ktos z zewnatrz wtedy im się dobrze dzieje.
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Re: Rasizm

Post autor: Remik »

AC pisze:
Remik pisze:Oni zasługują na własny pokój bez klamek. Żeby siać taka propagandę to trzeba mieć wodę zamiast mózgu, albo słuchać Radia Maryja. Tak samo jak Perzyn sądzę, że gdyby Polską rządzili Żydzi to mielibyśmy lepiej. A o koalicji nie wspominając. Rasizm powinien być bardzo surowo karany.
Ta twoja wypowiedź jest nasączona nienawiścią, rasizmem i wiarą w propagandę zamiast w rzeczywistość. Czesław Miłosz, Mordechaj Anielewicz, Marek Edelman, Adam "Michnik" Szechter, Stefan "Michnik" Szechter, Jakub Berman, Hilary Minc, "Roman Romkowski", "Jacek Różański", Anatol Fejgin << czy takich ludzi chcesz, żeby rządzili? Może chcesz żeby rządzili światem? A może, jeżeli tak lubisz rządy Żydów to wyjedź do Izraela? Mapai, Likud, czy Kadima może ci się bardziej sposobają...

Twoja wypowiedź jest również typową nielogicznością:

"gdyby Polską rządzili Żydzi to mielibyśmy lepiej." << sformułowanie rasistowskie
"Rasizm powinien być bardzo surowo karany" << sformułowanie antyrasistowskie


ps. w wypowiedzi wymieniłem "złych Żydów", w każdym narodzie są źli ludzie, a mówienie że jedna rasa jest lepsza od drugiej (jak to zrobił Remik) jest zwykłym rasizmem
Chodziło mi o to, że moim zdaniem Żydzi lepiej by rządzili od tych wszystkich Kwaśniewskich, Oleksych, Millerow itd. Moja wypowiedź nie była skierowana przeciwko Polakom, tylko przeciw ludziom, którzy doprowadzili Polske do obecnego stanu. Tak samo sadze, ze lepiej poradzili by sobie Czesi, Estończycy, Niemcy, Anglicy, Irlandczycy, Japończycy i wiele innych narodów. Nie miałem na celu wywyższać Żydów.
Obrazek
Danai
Tawerniana Smoczyca
Tawerniana Smoczyca
Posty: 318
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 23:00
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: Danai »

AC pisze:Ta twoja wypowiedź jest nasączona nienawiścią, rasizmem i wiarą w propagandę zamiast w rzeczywistość. Czesław Miłosz, Mordechaj Anielewicz, Marek Edelman, Adam "Michnik" Szechter, Stefan "Michnik" Szechter, Jakub Berman, Hilary Minc, "Roman Romkowski", "Jacek Różański", Anatol Fejgin << czy takich ludzi chcesz, żeby rządzili? Może chcesz żeby rządzili światem? A może, jeżeli tak lubisz rządy Żydów to wyjedź do Izraela? Mapai, Likud, czy Kadima może ci się bardziej sposobają...
A CO dokładnie masz przeciwko Czesławowi Miłoszowi i Markowi Edelmanowi? Bo ja na ten przykład dużo chętniej widziałabym ich u władzy niż obecnych prezydenta i premiera, przez których śmieje się z nas pół Europy.
A drugie pół nam współczuje : ]
I'm not a bitch. I just have low bullshit tollerance.
''Μῆνιν ἄειδε, θεά...''
www.smoczej.blogspot.com
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Rasizm

Post autor: Phoven »

AC pisze:Ta twoja wypowiedź jest nasączona nienawiścią, rasizmem i wiarą w propagandę zamiast w rzeczywistość. Czesław Miłosz, Mordechaj Anielewicz, Marek Edelman, Adam "Michnik" Szechter, Stefan "Michnik" Szechter, Jakub Berman, Hilary Minc, "Roman Romkowski", "Jacek Różański", Anatol Fejgin << czy takich ludzi chcesz, żeby rządzili?
Nie miałbym nic przeciwko, wymieniłeś całkiem sporo mądrych ludzi :)
Perzyn pisze:Szkoda, że nie wspomnieli w klipie o protokłach mędrców Syjonu, przecież carska Ochrana tak się postarała wydając ten dokument...
W klipie nie, za to na stronie - owszem. W ogóle radzę poczytać sobie co tam sobie panowie z polonici.net wypisują. A także to, że "wjeżdżają" też na mniej radykalnych duchownych takich jak... JP2, obecny papiez (przy czytaniu jego "herezji" omal nie spadłem z krzesła; a myślałem, ze to tych dwóch papieży było niepostępowymi konserwatystami :D), Tygodnik Powszechny, Więź, bp Pieronek, Glemp... Ogólnie strona potrafi być całkiem zabawna ;)
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Rasizm

Post autor: Force »

Dasz linka do tego artykułu? Sprawa mnie zainteresowała.
Remik pisze:Chodziło mi o to, że moim zdaniem Żydzi lepiej by rządzili od tych wszystkich Kwaśniewskich, Oleksych, Millerow itd. Moja wypowiedź nie była skierowana przeciwko Polakom, tylko przeciw ludziom, którzy doprowadzili Polske do obecnego stanu. Tak samo sadze, ze lepiej poradzili by sobie Czesi, Estończycy, Niemcy, Anglicy, Irlandczycy, Japończycy i wiele innych narodów. Nie miałem na celu wywyższać Żydów.
Poniekąd cie rozumiem Remik. Nalezy pamietać że ci ludzie jak ich nazywami "żydzi" to przede wszystkim ludzie. A co do naszej rządzącej elity to w przenośni można użyć sformułowania "że nawet żydzi rzadzili by lepiej niz oni" oczywiście nadal zdajac sobie sprawę że to nieprawda bo tylko oni znaja polskie realia.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Rasizm

Post autor: Phoven »

Force ray pisze:Dasz linka do tego artykułu? Sprawa mnie zainteresowała.
http://www.polonica.net/Trzydziestoleci ... Soboru.htm<== Nasz święty Kosciół jest oblegany przez Żydomasonerie!
http://www.polonica.net/kardynal_J_Ratz ... erezje.htm <== Jak sam tytuł wskazuje :P
http://www.polonica.net/katolicka_odpow ... jaJPII.htm<== Apostazje JP2
http://www.polonica.net/katolewica.htm <=== Tu właśnie m.in. o Tygodniku Powszechnym etc.
http://www.polonica.net/nieswiety_sakrament.htm <=== ^_-
http://www.polonica.net/kard_Ratzinger.htm <=== Bla,bla..'
Ogólnie jak poszperać w serwisie to tego jest wiele więcej, m.in. w przytoczeniach do innych artykułów.
Phovuś przygotował nowe cytaty :P
"Obecność Żydów w Kościele katolickim, zwłaszcza tych niecałkowicie nawróconych, przyczyniła się do pojawienia się wielu herezji. To nie tylko arianizm był herezją żydowską, ale także niezliczone herezje późniejsze, a przede wszystkim protestantyzm i kalwinizm." -
ks. prof. Michał Poradowski, współtwórca i główny kapelan Narodowych Sił Zbrojych - NSZ i Drugiego Korpusu, działacz narodowy i polonijny, antykomunista.


Współczesnymi herezjami żydowskimi są neokościół, modernizm i ekumenizm -polonica.net
I jeszcze o:
http://www.polonica.net/Szymborska_zabic_ksiezy.htm<== O Szymborskiej ^^
http://www.polonica.net/pseudo-autoryte ... kowski.htm <=== O ks. Czajkowskim
http://www.polonica.net/kwasniewski_stoltzman.htm<== O Kwaśniewskim, pardon - Stolzmanie xD
Wśród "komunistycznych, lewicowo-liberalnych żydogadzinówek" znajduje sie m.in. Gazeta Polska, miałem wrażenie, że oni chyba prawicowi są :P
I na koniec, coś dla fanów SW ;)
Masoneria to pogaństwo.
Społeczeństwo otwarte to pogaństwo.
Teozofia i aotropozofia, jak również każde odwoływanie się do tych nauk czy poważne ich traktowanie to pogaństwo.
Gnoza, Laicyzm, Ateizm to pogaństwa.
Globalizm to pogaństwo.
"New Age" to pogaństwo.
Scjentologia to pogaństwo.
Feminizm to pogaństwo.
Ekologizm to pogaństwo.
Anarchizm to pogaństwo.
Liberalizm to pogaństwo.
Socjalizm i komunizm to pogaństwa.
Rasizm i nazizm to pogaństwa.
Niech Moc będzie z tobą to pogaństwo.
Ech, takich artykułów jest znacznie wiecej - krótko mówiąc, czysta zabawa ;)
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Rasizm

Post autor: Alucard »

"Obecność Żydów w Kościele katolickim, zwłaszcza tych niecałkowicie nawróconych, przyczyniła się do pojawienia się wielu herezji. To nie tylko arianizm był herezją żydowską, ale także niezliczone herezje późniejsze, a przede wszystkim protestantyzm i kalwinizm."

że tak się spytam nieskromnie, nie znając się na religiach- czy kalwinizm, luteranizm et cetera do cholery nie są wyznaniami protestanckimi ?? Co to ma znaczyć "protestantyzm i kalwinizm" :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: Rasizm

Post autor: LOD »

Alucard 666 pisze:że tak się spytam nieskromnie, nie znając się na religiach- czy kalwinizm, luteranizm et cetera do cholery nie są wyznaniami protestanckimi ?? Co to ma znaczyć "protestantyzm i kalwinizm" :D
Arianizm też był protestancki. 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Rasizm

Post autor: Eglarest »

http://www.image-share.net/image/12121/ ... 3cmou3.jpg

wystarczy przeczytac a wnioski same sie nasuwają...
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Rasizm

Post autor: Koval »

Jak w każdych zarzutach pod czyimkolwiek adresem jest jakiś element prawdy. Może to być drobny szczegół, na podstawie którego zbudowano całą otoczkę (jak by ona nie była) i dorobiono teorię, a może być coś znacznie poważniejszego. Te artykuły czy filmiki oczywiście i bez żadnych "ale" przesadzają (delikatnie mówiąc) i są bardzo nie na miejscu. O ile w ogóle nie łamią prawa, ale nie jestem aż takim specjalistą żeby to stwierdzić.
Poglądy poglądami. To jak z gustami albo d*** - każdy ma swoje/swoją.
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
ODPOWIEDZ