Rasizm

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: AC »

Eglarest pisze:http://www.image-share.net/image/12121/ ... 3cmou3.jpg

wystarczy przeczytac a wnioski same sie nasuwają...
Wybaczcie wszyscy za ten krótki post, ale mam jedno do powiedzenia (i zresztą to są również moje wnioski): :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aż sobie zachowałem, widzę, że młoda koleżanka Natalia zna starożytne Polskie hasło "Jak się nie podoba to *". Pewnie nauczycielka była Żydówką, szkoda, że taka Natalka nie była w mojej klasie w LO.

ps. tam na polonicy też kiedyś była lista Żydów i ich "prawdziwych" (a zdaję się że z tej śmiesznej strony "ur terrorist name") nazwisk, są i Kaczyńscy; polonica jako jedynego Polaka w poprzednich wyborach oznaczyła Stana Tymińskiego; mój własny dedukcyjny wniosek: polonica to lewacka strona ośmieszająca prawicę


ps. Wolność dla Polski!
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: BAZYL »

AC pisze:
Eglarest pisze:http://www.image-share.net/image/12121/ ... 3cmou3.jpg

wystarczy przeczytac a wnioski same sie nasuwają...
Wybaczcie wszyscy za ten krótki post, ale mam jedno do powiedzenia (i zresztą to są również moje wnioski): :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aż sobie zachowałem, widzę, że młoda koleżanka Natalia zna starożytne Polskie hasło "Jak się nie podoba to *". Pewnie nauczycielka była Żydówką, szkoda, że taka Natalka nie była w mojej klasie w LO.
Oprócz nakazu poprawienia, rozwazyłbym jeszcze obniżenie zachowania Natalii. Szkoła ma wychowywać, a takie treści są mówiąc delikatnie - nieodpowiednie. A już powoływanie się na Hitlera to przegięcie. Oczywiście naszemu kochanemu Ministrowi Edukacji tekst pewnie by się spodobał, podobnie Ojcu Dyrektorowi i AC.

AC - sam sie postawiłeś swoim postem w jednej linii z A.H., R.G. i T.R. - o ile dwóch ostatnich da się znieść, o tyle nawet po Tobie nie spodziewałem się sympatyzowania z Adolfem...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Rasizm

Post autor: Eglarest »

Może małą nutka obiuektywizmu z mojej strony teraz zaistnieje

coz sam Adolf Hitler był niezwykle utalentowany i jest autorem naprawde kilku niezłych przemysleń, był to dość sprytny i nawet udany przywudca Niemeic zachod w latach 30tych upatrywał w Hitlerze nadzieje dla Niemiec. Fakt ze był zbrodniazem etc... i godne to potepienia- a dzisiejsi Politycy typu R.G roboja go nasladowac.

Uwazam tez ze dziewczyna ma prawo do swojego stanowiska tylko w sposob jaki to przekazała jest karygodny. Owszem mozna wyrazac swoje poglady i neipowinno sie za nie karać Szkola powinna zwrocic uwage na takie zjawisko i powoli starac sie temu przeciwdzialac srodkami oswiatowymi ;)
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rasizm

Post autor: fds »

AC pisze:mój własny dedukcyjny wniosek: polonica to lewacka strona ośmieszająca prawicę
O_O Boże miej litość.

Tej dziewczynie rzeczywiście przydałoby się obniżyć ocenę z zachowania. Ciekawe czy nauczycielka kazała przyjść do szkoły jej rodzicom, żeby z nimi porozmawiać?
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Rasizm

Post autor: Eglarest »

mniecto ciekawi czy to ejst kalsa podstawowki, gimnazjum czy LO ;)

gdzie juz rodzi sie taka nienawisc i czyja to wina ? - a mzoe szkola propaguej cos takiego w co niewierzę
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rasizm

Post autor: fds »

Szkoła jako szkoła teraz to nic nie propaguje, no może tylko zniechęca do nauki. Raczej znajomi, przyjaciele, rodzina, "mądrzy inaczej" ludzie pokazujący swoje twarze w TV (mam tu na myśli niektórych polityków np) etc. Ale głównie rodzina i przyjaciele moim zdaniem. Jak od dzieciństwa Ci będą łoić skórę, że nie ma gorszych i lepszych, albo równych i równiejszych to wyjdzie się na normalnego człowieka.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Rasizm

Post autor: Eglarest »

kurde mi nikt skory nie łoił nawet moj straszy byl z lekka rasistą i wogole Xfobem ;) a jakos wyszedlem na ludzi - jak mysle ;) bo dresow nie nosze nie gole sie na lyso i nie manifestuje haslel typu "Polska dla polakow"

ale fakt ze problem lezy w srodowisku czyli w spoleczenstwie.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: AC »

Eglarest pisze:coz sam Adolf Hitler był niezwykle utalentowany i jest autorem naprawde kilku niezłych przemysleń, był to dość sprytny i nawet udany przywudca Niemeic zachod w latach 30tych upatrywał w Hitlerze nadzieje dla Niemiec. Fakt ze był zbrodniazem etc... i godne to potepienia- a dzisiejsi Politycy typu R.G roboja go nasladowac.
BAZYL pisze:Oprócz nakazu poprawienia, rozwazyłbym jeszcze obniżenie zachowania Natalii. Szkoła ma wychowywać, a takie treści są mówiąc delikatnie - nieodpowiednie. A już powoływanie się na Hitlera to przegięcie. Oczywiście naszemu kochanemu Ministrowi Edukacji tekst pewnie by się spodobał, podobnie Ojcu Dyrektorowi i AC.

AC - sam sie postawiłeś swoim postem w jednej linii z A.H., R.G. i T.R. - o ile dwóch ostatnich da się znieść, o tyle nawet po Tobie nie spodziewałem się sympatyzowania z Adolfem...
Czy wy umiecie czytać? Czy to że się śmieję z wypracowania zaraz sprawia ze mnie faszystę? Zastanówcie się... AH tylko jedną rzecz zrobił która mi się podobała: przeżył okopy WW, to nie było proste. Co do komucha giertycha i katoagenta rydzyka to z samej definicji nie lubię ich.
Zachód to zawsze banda idiotów. Teraz w Szczurku Radzieckim widzą wielkiego przywódcę Rosji.
Bazyl: "szkoła ma wychowywać" - przez to że siedzą tam miernoty to wcale nie wychowuję i to nie jest wina komucha giertycha

Tekst Natalii raczej śmieszy niż bulwersuje. Komu by tego nie pokazać to go to śmieszy. Bo to jest ŚMIESZNE :lol:
Obrazek
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rasizm

Post autor: fds »

Mały offtop
AC pisze:AH tylko jedną rzecz zrobił która mi się podobała: przeżył okopy WW, to nie było proste.
Masz na myśli Wilczy Szaniec? Bo nie wiem co to jest WW. WW Kojarzy mi się z Winter Wolf, ale nie sądzę, żeby był zdolny przeżyć spotkanie z nią :D
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: BAZYL »

AC pisze:Tekst Natalii raczej śmieszy niż bulwersuje. Komu by tego nie pokazać to go to śmieszy. Bo to jest ŚMIESZNE :lol:
Raczej żałosne, ale nie mnie o tym rozprawiać. Nie zrozumiałem Ciebie? Przecież napisałeś, ze chciałbyś z nią do klasy chodzić... Może to przejaw rasizmu, ale ja bym z nią nie chciał mieć nic wspólnego :P

Zresztą podejrzewam, że te wypracowanie jest zwykłą podpuchą...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Rasizm

Post autor: Eglarest »

AC przeciez nei sugeruje ze jestes faszystom na podstawie sympati z do A.H:)

tak BAZYL to jest żałosne !! to dobre okreslenie

hmm WW czy czasem nie bylo kiedys takich batonikow :d a moze chodzilo o WWW ;)
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: AC »

Bazyl: gdybym chodził z nią do klasy przynajmniej ktoś inny by niszczył lekcję propagandową :P
Eglarest, fds: wasz poziom znajomości historii jest żenująco niski, to nie jest powód do chwalenia się

Ja i tak obstawiam że to jest bardziej śmieszne-haha niż śmieszne-żałosne :P


ps. mi się wydaję prawdziwe, bo w III LO sam pisałem na jakieś pytania o poematy odpowiedzi w stylu "nie wiem" lub "twórczość tego osobnika mnie zupełnie nie obchodzi"
Obrazek
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rasizm

Post autor: fds »

AC weź się nie ośmieszaj. Już nie raz pokazałeś, że na historii (i nie tylko, bo Twoja wiedza jest zatrważająco mikra) znasz sie jak świnia na gwiazdach. Grzecznie poprosiłem o rozszyfrowanie skrótu jakiego użyłeś. Jeśli jesteś za bardzo zacietrzewiony, żeby normalnie odpowiedzieć to idź się prześpij czy coś. Nikt nie potrzebuje czytać Twoich prób podbudowania własnego ego.

Uważam, że to nie jest podpucha. Nie raz widziałem jakie ludzie głupoty wypisują na wypracowaniach, więc wierzę, że osoba pragnąca wyrazić swoją nienawiść też to napisze.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: Perzyn »

Użyty przez AC skrót miał zapewne oznaczać I Wojnę Światową jako, że po angielsku nazywa się to to World War. Zasmucę cię jednak AC ponieważ sam popisałeś się niewiedzą gdyż po skrócie WW zawsze idzie numer więc masz albo World War First (WW I) albo World War Second (WW II). Co do tego, że jedyna godna podziwu rzecz jaką zrobił Hitler to przeżycie owej Pierwszej Wojny Światowej to się nie zgodzę. Owszem był zbrodniarzem a takie rzeczy jak Ustawy Norymberskie tudzież Kristallnacht świadczą o tym, że nipotrzebna mu była wojna by to udowodnić. Nie można jednak zaprzeczyć, że podźwignął niemiecką gospodarkę a za jego czasów poziom życia przeciętnego Niemca się podniósł. Dlatego też pomimo, że go nie podziwiam to zawsze będę szanował jego talent do polityki wewnętrznej.

Co do wypracowania to też sądzę, że to podpucha. Jeśli nie to naprawdę żal mi tej dziewczyny bo trzeba być totalnym idiotą, nawet nie po to żeby manifestować swoją nietolerancję, ale po to żeby czynić to takimi słowami.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Rasizm

Post autor: Tevery Best »

No właśnie. Hitler był zbrodniarzem i fatalnym dowódcą wojskowym - ale za to świetnie radził sobie z gospodarką. Zauważcie, że po WWI Niemcy były zrujnowane, a Hitler doszedł do władzy na fali niezadowolenia społecznego, którą tylko nieznacznie wspierał (hmm... trochę jak Lepper :lol: ). Mimo tego w ledwie 10 lat były w stanie przystąpić do wojny ŚWIATOWEJ, i to z wykorzystaniem najnowoczesniejszego sprzętu, jaki był wówczas dostępny.
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Rasizm

Post autor: Eglarest »

Eglarest, fds: wasz poziom znajomości historii jest żenująco niski, to nie jest powód do chwalenia się
po zcym ty to wnioskujesz ?

wg regulaminu forum uzywamy j polskiego tylko a skrot "WW" jest skrotem z angielskiego - wiesz ile mi Bazyl napsol krwi za kaleczenie naszego jezyka ;)

ponadto dobrze wiedzielismy co miales na mysli ale
1. nie dales oznaczenia I ani II i troszke sie ponabijalismy
2. uzyles skrotu angielskiego
3. smiesznie nawiazales
wiec chcielismy sie troszeczke podroczyc

pozatym masz racje moja wiedza z historii jest mikra ale zdaje się z i to lepsza niż twoja ;)

Tevery no włąśnie na tym polegał geniusz Hitlera. rasista był zniego okrutny ale czynił cuda w gospodarce . byc mzoe wykozystujac nastroje spoleczne ktore byly rasistowskie. Niemcy byly zjednoczone bo mialy wspolnego wroga- wroga wewnetrznego.
Thaevis
Marynarz
Marynarz
Posty: 302
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 09:31
Lokalizacja: Chorzów City Crew
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: Thaevis »

Nie wiedziałem, że ten poczciwy obrazek jaki pokazałem Elgowi wywoła taką dyskusje.
Mnie rozśmieszył poziom intelektualny tej dziewczyny, chyba jakaś oderwana od ziemi była kiedy to pisała :)
Wiem, ze na dłuższą metę to jest smutne, ale i tak lepiej zbyć to śmiechem :lol:
"Jeśli słowa wypowiada się z należytą pasją, a bogowie akurat się nudzą, bywa, że cały wszechświat przeformatowuje się wokół owych słów. Słowa zawsze miały moc odmieniania świata."
ODPOWIEDZ