Tytoń

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Isengrim Faoiltiarna
Bombardier
Bombardier
Posty: 692
Rejestracja: niedziela, 11 grudnia 2005, 17:49
Numer GG: 2832544
Lokalizacja: The dead zone

Post autor: Isengrim Faoiltiarna »

Ja chyba któremuś z moich graczy zafunduję marskość wątroby, bo wszystkie postacie chleją na potęgę :)

Co do fajek: nie palę, nie próbowałem i nie zamierzam kiedykolwiek spróbować. Powodów jest wiele i większość została już wymieniona - od siebie mogę dodać, że przez fajki, a konkretniej przez to, że szła na nie połowa zarobków ojca, moi rodzice się rozwodzą :/ Nie mówiąc o zapachu, którym byłem przesiąknięty po krótkiej nawet jeździe samochodem ze starszym...
"Beg for mercy! Not that it will help you..."
Hoist the banner high!! For Commoragh!
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Sorry staruszku ale wątpię żeby jedynym powodem rozwodu były papierosy... Poza tym nawet jeżeli palisz 2 paczki dziennie (jeżeli się zaciągasz to jest to juz dawka hardcore'owa) to wychodzi ci 300 zł miesięcznie... dużo ale raczej nie połowa zarobków...

Zgadzam się że fajki to shit ale panowie... nie obwiniajmy papierosów za całe zło świat ( ZŁOOOOOO :D). po trzech latach palenia (rzucam- żeby nie było) nie uważam aby to były najgorsze chwile życia...

PS.Ravandil. Jarek1919 to moja wcześniejsza ksywa... Zakochałem sie w "Helsingu" NIECH ŻYJE ANIME
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Alucard 666 pisze:Sorry staruszku ale wątpię żeby jedynym powodem rozwodu były papierosy... Poza tym nawet jeżeli palisz 2 paczki dziennie (jeżeli się zaciągasz to jest to juz dawka hardcore'owa) to wychodzi ci 300 zł miesięcznie... dużo ale raczej nie połowa zarobków...
Ale wystarczająco dużo, jak na kwotę, która idzie praktycznie z dymem w powietrze. Za niewiele większe pieniądze niektórzy utrzymują całą rodzinę. Za 300zł można sporą część rachunków zapłacić. Dlatego nawet te 300zł można porządnie zagospodarować i kogoś może denerować, że się je po prostu przepala.

@Alucard 666: To gratuluję dwukrotnego przekręcenia mojej ksywy :P Ale to mały problem, bo jak mieliśmy spamerską libację na forum to były większe przekręcenia. Aha, jeśli chodzi o anime to YATTAMAN RULEEEEZZZ :twisted: <z szaleńczym błyskiem w oczach chowa się w swojej pieczarze>
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Alucard 666 pisze:Sorry staruszku ale wątpię żeby jedynym powodem rozwodu były papierosy...
Ja na przykład nie wyobrażam sobie, żeby mieć dziewczynę, która pali. Co do tego całkowicie zgadzam się z BAZYLem: "Z popielniczką całował się nie będę". Szczególnie jest to uciażliwe dla osoby niepalącej. Bo parze palących to raczej nie przeszkadza...
Ravandil pisze:Ale to mały problem, bo jak mieliśmy spamerską libację na forum to były większe przekręcenia
Bo każdy pisał tak szybko, że nie trafiał palcami w odpowiednie klawisze :wink: .
...
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Post autor: Brzoza »

hah. co do trawiania klawiszami w palce to ja mam takie problemy często.

Ja miałem trzy dziewczyny które paliły na trzy dziewczyny. O jakiśtam nie wspominam bo to niepoważne takie, więc je i tak wykluczamy i wychodzi, że jak całują się dwie popielniczki nie jest źle.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze:Z popielniczką całował się nie będę". Szczególnie jest to uciażliwe dla osoby niepalącej. Bo parze palących to raczej nie przeszkadza...
Zgadzam się i to jeszcze jak. Nic nie jest równe temu "powiewowi świeżości" od dziewczyny właśnie wracającej z ubikacji po papierosku. Nieco irytuje i drażni. Żeby nie było, faceci nie są lepsi. Ogólnie gdy od kogoś wali papierochami to nie zachęca do rozmowy/znajomości. Oczywiście w danym momencie, na "świeżo" po fajce, bo potem ujdzie. Przynajmniej mnie to nie zachęca.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Po raz dziesiąty przepraszam RAVANDILA za przekręcenie ksywki. Moja dziewczyna nie pali (dzięki panie) a sam rzucam bo jej sie to nie podoba (Ach ta miłość :D). Faktycznie może to irytować :D

Poza tym o wiele lżej mi się oddycha odkąd nie palę :D (całe 23 dni)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Ja mam nadzieję, ze nigdy nie zacznę palić. Dopiero druga gimnazjium więc jestem wolny od nałogów (oprócz RPG :P). Za to kolezanka z klasy pali i nie jest to przyjemne gdy przychodze na przystanek a tu smród i pełno dymu.
Jestem całkowicie przeciwny paleniu. O.
.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Ja Deep jestem maturalna więc zaczynałem palić w twoim wieku

Trenuj silną wolę i bierz fajki do ust :D Mówię Ci to jako starzy kolega...
Dopiero teraz widzę jakim durniem byłem

SKRĘCA MNIE !! 23 DNI A MNIE SZLAG TRAFIA
RATUNKUUUUUUU
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Alucard 666 pisze:Trenuj silną wolę i bierz fajki do ust
Chciałes chyba powiedzieć "NIE bierz fajki do ust"

W zasadzie to jak na razie nie mam zamiaru. Zbyt wiele filmów o szkodliwosci palenia się naoglądałem xD
.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Post autor: Brzoza »

Alucard 666 pisze: SKRĘCA MNIE !! 23 DNI A MNIE SZLAG TRAFIA
RATUNKUUUUUUU
Mówisz maturalna tak?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Brzoza pisze:
Alucard 666 pisze: SKRĘCA MNIE !! 23 DNI A MNIE SZLAG TRAFIA
RATUNKUUUUUUU
Mówisz maturalna tak?
A co, głuch... ślepy jesteś? :wink:
Deep pisze: W zasadzie to jak na razie nie mam zamiaru. Zbyt wiele filmów o szkodliwosci palenia się naoglądałem xD
Ja nie mam zamiaru palić nawet i bez oglądania filmów. Szkodliwość palenia można zaobserwować wszędzie.
...
Miśko
Majtek
Majtek
Posty: 95
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 15:35
Lokalizacja: Reda

Post autor: Miśko »

Ja mam nadzieję, ze nigdy nie zacznę palić.
Druga gimnazjum... Wtedy też tak myślałem ;).
Szkodliwość palenia można zaobserwować wszędzie.
Aż się boję otworzyć lodówkę ;p.
(jeżeli się zaciągasz
Przepraszam za wulgaryzm, ale nie jestem w stanie zrozumieć po jakiego chuja palić nie zaciągając się?
"Nie."
- Wiele osób.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Post autor: Brzoza »

Miśko pisze: Przepraszam za wulgaryzm, ale nie jestem w stanie zrozumieć po jakiego chuja palić nie zaciągając się?
Jak palisz cygaro, cygaretkę albo fajkę, to lepiej smakuje niż jakbys wciągał dym.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Miśko pisze:
Szkodliwość palenia można zaobserwować wszędzie.
Aż się boję otworzyć lodówkę ;p.
Ej no, nie bierz wszystkiego dosłownie :wink: .
Miśko pisze:Przepraszam za wulgaryzm, ale nie jestem w stanie zrozumieć po jakiego chuja palić nie zaciągając się?
Jedyna odpowiedź jaka mi się nasuwa to: dla szpanu. Poza tym po co w ogóle palić?
...
Miśko
Majtek
Majtek
Posty: 95
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 15:35
Lokalizacja: Reda

Post autor: Miśko »

Poza tym po co w ogóle palić?
Przez pierwsze 6-7 miesięcy bardzo przyjemne uczucie takiego jakby zakręcenia w głowie. Potem przeszło (nawet przy bezfiltrowych) i z 4 miesiące z przyzwyczajenia, aż w końcu mi się znudziło.
Jak palisz cygaro, cygaretkę albo fajkę, to lepiej smakuje niż jakbys wciągał dym.
Fakt. Zapomniałem, że nie rozmawiamy tylko o papierosach.
"Nie."
- Wiele osób.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Brzoza :D Nie łap mnie za słówka...
No dobra "PRAWIE W TWOIM WIEKU" Może być ? :D
Do Deep'a - Tam miało być NIE - Sorry za pomyłkę

Co do zaciągania się. Cygaro nie, ale cygaretka to już kwestia tego co kto lubi :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
ODPOWIEDZ