Mój ulubiony polityk

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ

Najlepsza Partia

PiS
6
9%
PO
26
38%
Samobrona
6
9%
LPR
1
1%
PSL
0
Brak głosów
SLD
4
6%
inna
25
37%
 
Liczba głosów: 68
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Adamir »

B. denerwują mnie te głupie filmiki na YouTube, robiące co niektórym internautom wodę z mózgu. Nie oszukujmy się, darmowa służba zdrowia nie kosztuje tyle samo co dotychczasowa, jak błędnie twierdzą. Nie możemy wszystkiego od tak zlikwidować :|
Napisz czytelniej, jaka darmowa służba zdrowia? UPR chce właśnie czegoś odwrotnego.
Miomo że jestem liberalistą
Sam obecnie nie widzę żadnej partii na którą mógłbym oddać swój głos. No... ew. PO, bo w sumie to najmniej podpadli z tych wszystkich partii, a za ich rządów jest wiele mniej tych całych głupich afer.
:lol:
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Thurs »

Nie lubię Tuska pr-owca, nie lubię Kaczyńskiego za całokształt, nie będę sie rozdrabniał, każden mi polityk nie pasuje ciekawe kto by rządził tym krajem jakby diety im zabrać? Pewnie nikt, bo to kasa zwabia ludzi do polityki.... i wpływy, czyli jeszcze więcej kasy, kobiet, itp, itd... jak to mówi starszy mechanik w moim zakładzie pracy "...gdyby ich tak powywieszać na przydrożnych drzewach..." ;)

Co nawiasem mówiąc prawie doszło do skutku na Islandii... tego drzewa już nie ma... ścięli... :P
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Brzoza »

UPR wydaja mi się niczym więcej jak kolejną partią liczącą na pieniądz
gdyby tak było to by byli w parlamencie po kazdych wyborach. Co ciekawe nie znam innej takiej niszowej partii która by była jakąś wirtualną opozycją tak długo i która by miała tylu zwolenników.

Z resztą imho, możesz iść być idiotą gdzieś indziej.
Pewnie nikt, bo to kasa zwabia ludzi do polityki....
Dlatego do polityki powinno się pozwalać dochodzić tylko ludziom zamożnym. Najbogatszym (ta jasne, poprostu był szczery w rozliczeniu majątkowym) posłem w sejmie jest palikot, który całą swoją poselską dietę przeznacza na cele charytatywne. Kolesia lubię pomimo medialnej otoczki debila i jakiejś dwulicowej otoczki antykaczysty.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: No Name »

sry, chodziło mi oczywiście o prywatną służbę zdrowia.

Ja nie bardzo wiem o co chodzi ci z tymi cytatami, zostawionymi bez komentarza.
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Thurs »

PR, PR, to wszystko PR i ładny uśmiech ryżego kłamczucha cudotwórcy. Dobrze, że drugiej irlandi nam nie zrobił... na razie... :>
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Brzoza »

No Name pisze:sry, chodziło mi oczywiście o prywatną służbę zdrowia.

Ja nie bardzo wiem o co chodzi ci z tymi cytatami, zostawionymi bez komentarza.
liberalista to jakiś dawno zapomniany archaizm, chyba chciałeś powiedzieć Liberałem.

A PO nie jest ani troche partą liberalną. Pokaż co zrobili liberalnego w ciągu tego jak rządzą wraz z PSL-em.
Dobrze, że drugiej irlandi nam nie zrobił... na razie... :>
Szkoda. W Irlandii jest duża wolność gospodarcza. tylko w sklepach sprzedają alko do 22 ;[
ObrazekObrazekObrazekObrazek
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: No Name »

Ci z PO w ogóle NIC nie zrobili (przynajmniej odczuwalnego), ale to i tak o niebo lepiej od tego co wyczyniali ich poprzednicy.
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Enrike
Pomywacz
Posty: 47
Rejestracja: środa, 24 grudnia 2008, 09:37
Numer GG: 8487833

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Enrike »

Tusk nam zafunduje drugą Irlandię, ale taką z lat 1845/49 ;f
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Brzoza »

No Name pisze:Ci z PO w ogóle NIC nie zrobili (przynajmniej odczuwalnego), ale to i tak o niebo lepiej od tego co wyczyniali ich poprzednicy.
Nie, robia to samo co PiS, tylko ludzie myslą że PO nic nie robi. TV robi swoje.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Amrik
Pomywacz
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 20:32
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Amrik »

Brzoza pisze:
No Name pisze:Ci z PO w ogóle NIC nie zrobili (przynajmniej odczuwalnego), ale to i tak o niebo lepiej od tego co wyczyniali ich poprzednicy.
Nie, robia to samo co PiS, tylko ludzie myslą że PO nic nie robi. TV robi swoje.
Taaak, wszyscy widzą, że telewizja, a zwłaszcza TVN, walczą zaciekle z PO. Ta nienawiść. Ten jad... te wiadra popłuczyn wylewane na Tuska codziennie...

***


Nie.
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: No Name »

I tu kolejna rzecz która mnie irytuje: Walka z układem.
Według mnie owy układ narodził się w umysłach co niektórych partii (PIS, Samoobrona, no i jak by nie było UPR) na potrzeby kampanii reklamowej.
Niech mi ktoś da choć jeden sensowny dowód na istnienie tego "układu".

A tak na marginesie to w jednym z tych filmików UPRu mówili że to co się teraz dzieje w rządzie to efekt posypania układu.
Hmm... To ja wolałem czasy jak ten układ funkcjonował.
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Amrik
Pomywacz
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 20:32
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Amrik »

No Name pisze:I tu kolejna rzecz która mnie irytuje: Walka z układem.
Według mnie owy układ narodził się w umysłach co niektórych partii (PIS, Samoobrona, no i jak by nie było UPR) na potrzeby kampanii reklamowej.
Niech mi ktoś da choć jeden sensowny dowód na istnienie tego "układu".

A tak na marginesie to w jednym z tych filmików UPRu mówili że to co się teraz dzieje w rządzie to efekt posypania układu.
Hmm... To ja wolałem czasy jak ten układ funkcjonował.
Jaruzelski prezydentem III RP, brak dekomunizacji, FOZZ, dzikie prywatyzacje za które nikt nie odpowiedział, brak rurociągu z Norwegii, WSI jak WSW, UOP jak SB. Nie mówiąc już o wielu egzekucjach ludzi z wysokich stanowisk. Ach i o limitach, które jeśli przekroczysz to albo musisz oddać hołd układowi albo sprawią, że stracisz wszystko [ostatnio głośna sprawa Olewnika, ale też setek innych ludzi którzy skończyli tak samo tragicznie lub mniej].
Być może wolisz, gdy układ funkcjonuje, bo jesteś nikim i chcesz być nikim, no ale jednak większość ludzi lubi wolność.

A co na to twoi rodzice? Nauczyciele? Oni też uważają, że nie ma układu? Że Pańko zginął przypadkowo, że Rywin sam poszedł do Michnika, że Kwaśniewski łamiąc prawo zgodnie z prawem został prezydentem? Że agenci WSI od tak przypadkowo tworzyli mafię? Wszystko to zadziwiający zbieg okoliczności. No ale cóż, Hitler też miał duże poparcie, zadajmy sobie jednak pytanie wśród kogo.
Arch
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: sobota, 27 grudnia 2008, 17:30
Numer GG: 0

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Arch »

A co na to twoi rodzice? Nauczyciele?
Biorąc pod uwagę to co ty wypisujesz, albo nie masz rodziców, ani pożadnych nauczycieli co poskutkowało <fsiubdździu>, albo masz i to wyjątkowo nadgorliwych.

Uległeś indoktrynacji? Jak w Mass Efect? ;)
Amrik
Pomywacz
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 20:32
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Amrik »

To nie ja pisałem, że układów nie widać i że nie istnieją... no chyba że coś przeoczyłem :(
Arch
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: sobota, 27 grudnia 2008, 17:30
Numer GG: 0

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Arch »

Przeczytaj to bardzo powoli - Idź sie lecz.
Amrik
Pomywacz
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 20:32
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Amrik »

Arch pisze:Przeczytaj to bardzo powoli - Idź sie lecz.
Ohoho, no to rzeczywiście to jest kontrargument na podane przeze mnie przykłady o istnienie układów.

Powiedz to Walerianowi Pańko... hej, chwila... został zamordowany! :?
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Mój ulubiony Polityk

Post autor: Brzoza »

Amrik pisze:
Brzoza pisze:
No Name pisze:Ci z PO w ogóle NIC nie zrobili (przynajmniej odczuwalnego), ale to i tak o niebo lepiej od tego co wyczyniali ich poprzednicy.
Nie, robia to samo co PiS, tylko ludzie myslą że PO nic nie robi. TV robi swoje.
Taaak, wszyscy widzą, że telewizja, a zwłaszcza TVN, walczą zaciekle z PO. Ta nienawiść. Ten jad... te wiadra popłuczyn wylewane na Tuska codziennie...
***
Nie.
no własnie - TV tylko utwierdza ludzi w przekonaniu że PO jest spoko.
Jaruzelski prezydentem III RP, brak dekomunizacji, FOZZ, dzikie prywatyzacje za które nikt nie odpowiedział, brak rurociągu z Norwegii, WSI jak WSW, UOP jak SB. Nie mówiąc już o wielu egzekucjach ludzi z wysokich stanowisk. Ach i o limitach, które jeśli przekroczysz to albo musisz oddać hołd układowi albo sprawią, że stracisz wszystko [ostatnio głośna sprawa Olewnika, ale też setek innych ludzi którzy skończyli tak samo tragicznie lub mniej].
ni ewiem o co chodzi ztym chołdem, ale generalnie się zgodzę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ