Zmiany w życiu

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
komodor
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: środa, 24 października 2007, 19:58
Lokalizacja: Białystok

Re: Zmiany w życiu

Post autor: komodor »

Na mnie RPG, oprócz (co uważam za rzecz oczywistą) pochłaniania dodatkowej ilości czasu sprawiło, że klasa wzięła mnie za jeszcze większego dziwaka. Poza tym gdy przystała do mnie etykieta sekciarza(to chyba od rozmów na temat demonów:)). Prócz tego zacząłem mówić językiem bardziej archaicznym, a nawet odkryłem talent, o który się wcześniej nie podejrzewałem(że ja, który w podstawówce nie umiałem narysować okrągłego kółka, teraz rysuję mapy o całkiem wysokim poziomie).
komodor
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: środa, 24 października 2007, 19:58
Lokalizacja: Białystok

Re: Zmiany w życiu

Post autor: komodor »

A i prawie zapomniałem o najważniejszych zmianach- dzięki RPG-om zacząłem jeździć na konwenty, i dowiedziałem się co to są LARP-y
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Zmiany w życiu

Post autor: Keyhell »

Heh. U mnie w życiu fantastyka dużo zmieniła. Po pierwsze znalazłem dużo przyjaciół tym mojego największego dzięki temu ze wspolnie interesowaliśmy się rpg. Odkryłem dużo talentów takich jak Pisanie opowiadań, po przeczytaniu setek książek. poza tym rozwinąłem się plastycznie (zaczęło się od hobbystycznego rysowania magów i demonów). Dowiedziałem się tez co to jest LARP i zacząłem jeździć na obozy LARP'owe i RPG'owe.
ODPOWIEDZ