Homoseksualizm

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Homoseksualizm

Post autor: Sihamaah »

Może to przeciwnicy parady rozrzucili? :D

BTW. Witaj znowu, dawno Cię nie było ;)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
gaudat
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 21:44
Numer GG: 12362182

Re: Homoseksualizm

Post autor: gaudat »

Ale rozrzucone po calej ulicy saszetki z substancja do nawilzania odbytu (domyslilem sie po pieknym obrazku z uniesionym kciukiem i meska d*pa)
OWNAGE
No cóż, w każdej grupie społecznej znajdą się debile. Nic na można na to poradzić. Może to była jakaś celowa prowokacja, ukryta kamera czy coś ?
"Umysł rozkazuje ciału i ono jest posłuszne. Umysł rozkazuje sobie samemu i natrafia na opór."
- Lady Jessika Atryda, "Diuna" Herbert
NdwZ
Majtek
Majtek
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: NdwZ »

Szelmon pisze:A u mnie w miescie byla dzisiaj parada gejowska... k**wa. Ja jestem w Ch*j progejowski, nie raza mnie geje, nie widze niczego zlego w adoptowaniu dzieci przez pary gejowskie, nie uwazam ze trzeba ich leczyc itd. Ale rozrzucone po calej ulicy saszetki z substancja do nawilzania odbytu (domyslilem sie po pieknym obrazku z uniesionym kciukiem i meska d*pa) po prostu wytracily mnie z rownowagi. WTF? To juz k**wa nie jest walka z dyskryminacja... to jest najzwyklej w swiecie perfidna i obrzydliwa prowokacja.
Popieram.
Geje - TAK, Parady (przynajmniej w takiej formie w jakiej występują) - NIE.
Kurcze no wśród homoseksualistów na pewno jest od groma inteligentnych ludzi, czemu jeszcze nie wymyślili lepszej formy walki o swoje prawa?

Co do tych saszetek to jest po prostu niesmaczne... Niektórzy hetero też używają rożnych lubrykantów (sam czasem skorzystam a sex analny, hetero czy homo jest mi obcy) a na nich nie ma ani męskich czy damskich dup czy vaginy, tylko ładne neutralne opakowania.
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Homoseksualizm

Post autor: Thurs »

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi zapewne o pieniądze. Może to była taka jakaś reklama tych środków? Wiadomo, na paradzie dużo klientów potencjalnych... :P

Zresztą teraz o homosiach często mówi się w kategoriach zbijania na nich kasy. Np sprawa ślubów w kaliforni. Wszędzie ludzie widzą kasę... :P
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Szelmon »

W sumie troche pojechalem bo akurat bylem wkurwiony. Denerwuja mnie zasyfione ulice, ale fakt faktem ze po kazdym festynie jest syf, czy to gejowskim czy ultrakatolickim. Wytrocily mnie te nawilzacze z rownowagi idealnej, z ktorej nawet upstrzony rozowymi piorkami trawnik przy chodniku nie byl mnie w stanie wytracic. Choc przyznam ze po rozowych piorkach wlasnie domyslilem sie ze parada przeszla. Potem te saszetki... hmmm, po namysle dochodze do wniosku ze to mogl rozrzucic jeden skurwialy syfiarz, ktory nie wie co to smietnik.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
ODPOWIEDZ