Gumisie

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...

Jak oceniłbyś/oceniłabyś świat przedstawiony w "Gumisiach"?

Czas głosowania minął niedziela, 28 listopada 2004, 21:31

5
5
33%
4
4
27%
3
4
27%
2
1
7%
1
0
Brak głosów
Nie wypowiem się.
1
7%
 
Liczba głosów: 15
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Ja też mam parę takich kaset. Tylko że są czarno-białe :-(. Mam odcinki o syrence, o mechicznym gumisiu, o chodzących drzewach, co usychają. I jeszcze kilka(naście), ale nie wiem jakie, bo już dawno nie oglądałem.
Obrazek
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

A ja nie bede krecil. Ogladam gumise, ma sentyment icholernie sie wzruszylem jak znowu zaczeli je emitowac. Tołdi rzadai swiatem czyli banal na dzis.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

A słyszał kto kiedy gumisiową piosenkę wstępną... po rosyjsku? :D. Mówię wam, normalnie cool! Jak poszperam trochę w sieci, to może znajdę znów link do tej piosenki.

Edit: Znalazłem! Ruskie gumisie możecie ściągnąć stąd.
Obrazek
Kamil Master
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 18 grudnia 2004, 22:32
Lokalizacja: z Warhammera prosto z Altdorfu
Kontakt:

Post autor: Kamil Master »

Gumisie są wypas sam niekiedy myśle jak gumiś i robie wszystko jak gumiś Chciałbym być gumisiem bo one są takie fajne i futrzane
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

guisie jak guisie ale futrzane nie sa tylko maja konsystencje zelowa :D po za tym sa smaczene i kolorowe :wink: a jesi chodzi o telewizyjnych gumisow to sa niezli :) i mozna sobie poogladac. szkoda tylko ze to jest dla dziecie :-) moglybyb wyjsc gumisie nowa era i tam bylyby powazne historie, magowie, zlodzieje, smoki grozne of corz tak jak dante ;D hehe marzenia
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Widziałem odcinek o małym Smoku co się mydła nażarł :D Puszczał bańki o sile bomby wodorowej :P
Lord of Dorkness
Marynarz
Marynarz
Posty: 175
Rejestracja: sobota, 30 października 2004, 16:41
Lokalizacja: 24 & 1/2 century
Kontakt:

Post autor: Lord of Dorkness »

Najbardziej z całego serialu lubiłem Iktorna i Tołdiego. Reszta to płaskie postacie bez charakteru.
renju
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: środa, 29 grudnia 2004, 18:55
Lokalizacja: The North
Kontakt:

Post autor: renju »

nie płaskie i bez charakteru, tylko nieskomplikowane za bardzo - dopasowane do zdolności pojmowania dzieci w przedziale wiekowym poniżej 10 lat. Chyba twórcy gumisiów nie przewidzieli, że miśki będą miały fanów i o wiele starszych:) Ja gumisie bardzo lubię, przecież to był hicior!!! Pamietam, że czekałam cały tydzień na niedzielną dobranockę, żeby obejrzeć Gumisie albo Chip'a & Dale'a (czyli brygada RR:)
Jak się dowiedziałam, że znowu lecą, to oglądam kiedy tylko sie da!! (niestety nie zawsze praca pozwala chlip)
I mi nie robi, że pewni ludzie twierdzą że "jestem infantylna":)
GUMISIE RULEZ!!!
"A droga była zaklęta, sennym zielem porośnieta, pełna ciszy i milczenia, i dziwnego przeznaczenia"
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

.Bo Gumiś to fajny miśśśś!
Oglądałem to kiedyś na dobranocke, najlepszy był Tołdi i oczywiście reszta tołdipodobnych :D
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Iktorn i Tołdi to chyba najbardziej zaczepiste postacie w "Gumisiach" :P. Iktorn to człowiek z kompleksem wyższości, bardzo ambitny i charyzmatyczny (żeby takie wielkie, silne, owłosione, śmierdzące i brzydkie ogry mieć po swojej stronie to trzbea być niezłym gościem). A Tołdi to mały ogrzyk z kompleksem niższości (się dobrał z Iktornem ;-)), ciągle męczony przez większe od niego ogry (pamiętam odcinek, jak zrobiły sobie z niego jo-jo). Jest z nich jednak najinteligentniejszy (bo zna więcej niż 10 słów :P) i, jeśli trzeba, w imieniu Iktorna rządzi innymi ogrami (choć nie zawsze mu to wychodzi).
Obrazek
EmpE
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 58
Rejestracja: środa, 8 września 2004, 15:50
Lokalizacja: Inąd

Post autor: EmpE »

Lord of Dorkness pisze:Najbardziej z całego serialu lubiłem Iktorna i Tołdiego. Reszta to płaskie postacie bez charakteru.
Dobrze powiedziane. Ja jestem fanem tych miśków, głównie przez wzgląd na te dwie świetne postacie. Mimo, że widziałem niektóre odcinki kilka razy, to gdy występuje w nich Iktorn i Tołdi, nie mogę powstrzymać się od śmiechu.

Po prostu lubię tą bajkę :].
"Gdy nie ma floty zaczynają się kłopoty. Kłopotów nie kocham, więc kocham banknoty, zamieniam je w zielone, a zielone w siwy dym, siwy dym w dobry humor, dobry humor w dobry rym - to mój sposób na życie..."
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Ech, gdyby tak moja babka do polaka zrobiła analizę bohaterów gumisiów... Już to widzę:
Iktorn - osoba o kompleksie wyższości, bardzo charyzmatyczny, prawdopodobnie sierota, gdyż nikt nie nauczył go, czym jest dobro, a czym zło. Zna tylko prawo siły.
I tak dalej, i tym podobne
Obrazek
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

Ja TYLKO i WYŁĄCZNIE lubie tołdiego reszta sie chowa (denne to i eeee szkoda gadać...) DOPIERO gdy TOŁDI sie pojawia na ekranie mojego telewizora szaleje :lol: z radości!! TOŁDI:P IS REALLY COOL! reszta suxxx
DESTRACTION TRAUCERS
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Oglądał ktoś Gumisie wczoraj? Odcinek był super! Niesamowicie mi się podobała ta łódź podwodna-smok gumisiów. Tylko szkoda, że musiały ją zniszczyć... Kto chce, bym mu opisał skrótowo fabvujłe odcinka na PW, niech mi wyśle wiadomośc na moje PW :D
żyję
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

JA też to widziałem! Oni chyba chcieli dotrzeć do jakiejś krainy Gumisiów, czyż nie? A tak poza tym to ZAMI RULZZ!! :D
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Jak juz pisalam, Gumiski mi sie podobaly, ale tak czytam te Wasze posty i wspominam dobranocki, no i doszlam do wniosku, ze jakie fajne te miski by nie byly, Smurfy byly lepsze. Komiks mam nawet, a przy nim to sie i sama kreskowka chowa.

Gargamel rulez!! ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
EmpE
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 58
Rejestracja: środa, 8 września 2004, 15:50
Lokalizacja: Inąd

Post autor: EmpE »

Eee... Gumisie lepsze =P. Ale najlepszy to jest Winnie the Pooh, ale to już w osobnym temacie ;).
"Gdy nie ma floty zaczynają się kłopoty. Kłopotów nie kocham, więc kocham banknoty, zamieniam je w zielone, a zielone w siwy dym, siwy dym w dobry humor, dobry humor w dobry rym - to mój sposób na życie..."
ODPOWIEDZ