Tatuaże

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Mnie z tatuaży podobają się demony "wydzierające" się z ciała, wygląda to bardzo efektywnie :). A dziary ani piercingu w życiu sobie nie zrobię :).
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

ja tam nie mam nic do kolczykow w brwiach- swego czasu sam chcialem sobie taki sprawic- ani nigdzie indziej. Wszystko jest ładnie i cacy ale w ramach rozsadku- czasem spotyka sie ludzi co maja po 15-30 kolczykow na samej twarzy... takie cos to juz odrzuca

a tak pozatym kolczyki sa niebezpieczne- i nie mowie tu o przekuwaniu...
taki kolczyk w brwi np.. Czy ktos zastanawial sie co sie stanie jak np zaczepi sie w golf podczas sciagania? (np po imprezce jak sie nie ma tego "czucia" w rekach..) Ja sie nie zastanawialem poki nie spotkalem kolezanki ktorej sie to przytrafilo- paskudna blizna... No i rezygnacaja z mojej strony z kolczyka w brwi...
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Ja toleruje kolczyki tylko w uszach, ew w języku. W brwiach wyglądają lekko mówiąc dziwnie, a w nosie to juz nie wspominam...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Ja kiedys bardzo chcialem zrobic sobie jakis tatuaz, ale z wiekiem mi przeszlo. Nie wiem czemu, moze przez to ze za pewien czas by mi sie dany obazek pewnie znudzil i musialbym go nosic do konca zycia :/ Moze jeszcze mi sie to kiedys zmieni ^_^

A kolczykow to ja se na pewno nie bede robil. I w ogole mam do nich takie samo nastawienie jak Falka ;)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Co do kolczyków to wszystkie je mam w nosie :P

A powaznie to można je traktować jako ozdobę - a że nie przepadam za barokiem... Ja lubię ładne i schludne dziewczyny - bez zbędnego żelastwa, ew. z łądnie zaakcentowanym, pojedyńczym motywem. A chłopaki mnie nie interesują - zreszta niech sobie będą brzydcy i podziurowani - zawsze to mniejsza konkurencja :>
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

W pełni popieram przedmówcę. ;]

Naprawdę nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś miał tatuaże. Kolczyki, jeśli chce, może mieć w brwiach, języku, pępku, w nosie, czy gdzie tam mu się jeszcze zmieszczą. Jego wybór. Jednak zdecydowanie psuje to moją opinię o takiej osobie. Uważam to za bezguście i sam nigdy nie mam zamiaru mieć dziary, ani kolczyka. Te drugie prezentują się ładnie jedynie na uszach dziewczyn. ;]
Obrazek
Destynka
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 12:13
Numer GG: 1672556
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Destynka »

A mnie w tym temacie najbardziej zastanawia "słynny wiersz o pomarańczach". Btw. poszukam jakieś fotki z kimś kto wytatuował sobie pomarańcze :D
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Destynka pisze:A mnie w tym temacie najbardziej zastanawia "słynny wiersz o pomarańczach".
Specjalnie dla Ciebie:

Szczęścia, zdrowia, pomarańczy,
niech Ci <tu wstaw imię> nago tańczy! :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

A oto znane, stare ale jare zdjęcia:
Pan
Obrazek
Pani
Obrazek
A tak zapewne wyglądałoby ich dziecko :P
Obrazek
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Sir Wichus
Majtek
Majtek
Posty: 89
Rejestracja: wtorek, 2 maja 2006, 16:37
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Post autor: Sir Wichus »

Kuzyn niedawno przebił sobie brew, nawet fajnie to wygląda. Ja nigdy bym nie odważył się na takie cosik, dlatego że to ponoć piekielnie boli. Co do tatuaży fajnie wyglądają, gdy jest się młodym, wydzierganie sobie rysuneczku na ciele to poważna decyzja, gdy widzę 50 latka w samej podkoszulce z gołą panienką na ramieniu myślę sobie, że coś tu jest nietak.
Czas to pieniądz,
a pieniądz to PIWO.
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Kiedyś myślałem, że tatuaże są naprawdę niepotrzebnym wydatkiem i bólem zarazem. A na starość będzie głupio wyglądać. Może i prawda, ale ostatnio moja koleżanka zrobiła sobie na plecach tatuaż i musze wam powiedzieć, że bardzo fajnie wygląda. I zapewne będzie wyglądał przez następne 25 lat. A do tego czasu pewnie wymyślą dobry sposób na wymazanie tatuażu. Jak kiedyś będę miał jej fote, to wstawię i sami zobaczycie :P
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Łatwo Ci tak pisać - jak powiadają: Ładnej buzi i w garnku do twarzy (już pomińmy, ze mowa o plecach ;) ). Na kims innym taki tatuaż może wygladać zupełnie inaczej, a i koleżanka urodzi pacholę, przytyje 20 kilo (oczywiście spekuluję, nie chcę nikogo urazić, a juz na pewno nie koleżanki) i tatuaż będzie wyglądał nieciekawie.

Juz pominę kwestię że w ciągu dwóch dekad wymyślą sposób na wynalezienie sposobu na wymazywanie tatuażu. Od jak dawno ludzkości znane sa tatuaże? No własnie, a jakoś nikt dotąd nie opracował takiej techniki. Dlaczego ćwierć wieku miałoby coś zmienić?

Jednak nie to mnie najbardziej irytuje. Najgorsze jest jak widzę dzieci z pokiereszowaną kolczykami twarzą, albo tatuażami na ciele. Wkurza mnie, że rodzice aby dac upust swojej próżności "ozdabiają" w ten sposób dzieciaka. A co taki bobas moze im zrobić?
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Post autor: Mekow »

Za kolczykami nie przepadam. Odnośnie tatuaży w realu to nie mam do końca zdania. Aczkolwiek w grze to wspaniałe urozmaicenie, a już szczególnie magiczne tauaże - polecam stary artykuł z MiM'a nr 12(36)/96 (ostatni numer ze starym logo).

Odnośnie zdjęć tatuaży to polecam:
http://www.tatuaz.friko.pl/color.html
(jest tego trochę - lepiej poprzestać na kolorowych).
Sir Wichus
Majtek
Majtek
Posty: 89
Rejestracja: wtorek, 2 maja 2006, 16:37
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Post autor: Sir Wichus »

Niedawno byłem na wycieczce w Krakowie, spotkałem w tamtejszej Pizza Hut dwie Niemki. I jak to Niemki nie były zbyt urodziwe, a każda z nich miała kolczyk w nosie, taki jaki się przed wojną bykom zakładało. LUDZIE JAK TO WYGLĄDAŁO!!! Moim zdaniem kolczyk pasuje do dziewczyn ładnych, które chcą się wyróżniać (nie mam nic przeciwko), ale jeden mały np.w pępku, lub w brwi. I to chyba wszystko, co chciałem powiedzieć.
Czas to pieniądz,
a pieniądz to PIWO.
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

Z tego co ja wiem to tatuaz da sie usunac- zabieg jest drogi i ponoc boli bardziej niz samo tatuowanie ale jest skuteczny. Widac to np po Angelinie Jolie- miala wytatuowane imie swojego bylego meza na ramieniu a po rozwodzie usunela- laserem. Wiec wszystko sie da zrobic, a z czasem pewnie i zabieg bedzie mniej kosztowny.
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Lidien
Majtek
Majtek
Posty: 146
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 15:25
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

tatuaże

Post autor: Lidien »

Może i się da usunąć ale podobno też zostaje blzna. Moja siostra ma dosyć dużo tatuaży.
Ja nie wiem czy chcemiec tatuaz. Chciuałabym na pewno małego smoka.
Na szczęśćie mam jeszcze bardzo dużo czasu na przemyślenia...
Czyż czas jest obracającym się kołem, czy też koleina, która po nim pozostaje...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Ja jestem posiadaczką czterech kolczyków: trzy w uchu prawym i jeden w lewym. I raczej tej liczby nie zmienię. Kiedyś chciałam mieć tatuaż, ale odstrasza mnie konieczność noszenia tego bazgrołka do końca życia... Chociaż są farby, które ponoć schodzą po pięciu latach to mam wrażenie, że już po pierwszym roku taki obrazeczek nie będzie wyglądał zbyt ładnie... Jak ktoś chce się nietrwale ozdobić jakimś zgrabnym wzorkiem (np. na jedną imrezę albo co :lol: ) to może się henną pobawić. Tydzień, dwa i można myśleć nad nowym obrazkiem :P
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
ODPOWIEDZ