Reklamy

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ

Co sądzisz o reklamach??

Są super.
7
8%
Są nie do zniesienia
25
29%
Przydają się, czasem potrzebna jest przerwa
17
20%
Eee, reklamy?? A leci w TV coś innego??
38
44%
 
Liczba głosów: 87
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Reklamy.

Post autor: Trankvilus »

Nie jestem pewien, ale wydawało mi się, że na stadion wyganiały tą dziewczynę jakieś "karki" i była dość czytelna aluzja, że to alfonsy... A owa "naga" dziewczyna to reklama wiadomo jakiej działalności.
Koyaanisqatsi!
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Reklamy.

Post autor: Eglarest »

a mi się wydaje że to była ochrona właśnie :D:D - no mniejsza z tym ale reklama i tak była udana.

reklamy społeczne dobrze działają na psychikę spełniając tym samym swoją rolę
komodor
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: środa, 24 października 2007, 19:58
Lokalizacja: Białystok

Re: Reklamy.

Post autor: komodor »

A mnie ostatnio wkurza internetowa reklama Allegro, ta w której jakiś dzieciak się wysławia Mikołaja nie ma, Allegro jest. Po 10 powtórzeniu zwykle wyłązam głos. Natomiast jeśli chodzi o te, które mi się podobają, to zaliczyć do nich mogę reklamy Sprite z serii ,,Pokazane sytuacje nie zdażyły się naprawdę, nie próbuj naśladować ich w domu".Szkoda że nie wychodzą już nowe.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Reklamy.

Post autor: Azrael »

Reklama jaka właśnie pojawiła się na forum (tak, ta upierdliwa Neti) jest... gorzej niż wkyur*****.

Lubie dwocipaśne reklamy, natomiast najgorsze są te... wszystkie inne.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Reklamy.

Post autor: Keyhell »

Nm. Aktualnie najlepsze reklamy to reklamy simplusa.

"Myślała, że nikt nie robi lepiej niż ona. Myliła się"
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: Reklamy.

Post autor: LOD »

Nieeeee, od zawsze przodującą reklamą była i jest reklama Żubra. Dwuznaczność rządzi. 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Reklamy.

Post autor: Ravandil »

Ostatnio dobiła mnie polityka Polsatu. Oglądam sobie w niedzielę "Asterix i Kleopatra" gdzieś koło 12, przyszła w końcu pora na reklamy. Jedna, druga, trzecia... Po pół godziny zapomniałem, co tak w ogóle oglądałem ;? Masakra, szczególnie, że to były reklamy głównie gier i zabawek, między nimi się zaplątał jeszcze telewizor i samochód. Co za bezczelne wykorzystywanie "kina familijnego". Mogę się domyślać, że czas reklamowy w w takiej przerwie to musi być bardzo cenna rzecz - w końcu nie ma drugiej takiej okazji, by wypaczać mózgi młodszych widzów...
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: Reklamy.

Post autor: LOD »

Polsat, to już szczyt szczególnie jak leci losowanie Lotto. Ja podczas reklam Polsatu zdążyłem zrobić majonez, uszykować sobie kolację, pójść do WC, usiadłem, jeszcze 1, czy 2 reklamy, no i poleciał dopiero film. BA! Spójrzcie kiedyś na długość filmu, a kiedy się kończy na polsacie... Ja jak kiedyś sprawdzałem, to długość filmu między 120 - 130 minut, rozpoczął się film o 21:00, ja zaś po północy poszedłem spać, bo byłem zmęczony, a następnego dnia do szkoły trza iść, a film jeszcze leciał!!!!

Szkoda słów...
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Reklamy.

Post autor: Azrael »

Tu masz rację, Polsat jest polskim szatanem wśród kanałów - jedyne zdanie które podzielam z Rydzykiem.
Najgorzej jednak wyglądało(da) to jak mój siostrzeniec oglądał ""Bajke o żółwiu, który miał siostrę"" i.... zaczeły się reklamy. Po 5 minutach siostrzeniec sięgnął po zabawkę po 8. poszedł się bawić poza fotelem po 15 chciał wyjść z pokoju a spytany:

- Już nie oglądasz bajki?

Odpowiedział:

- Jakiej bajki?

To powinno być zabronione.

Zresztą innym razem leciał Spider-man (i musiałem oglądać tą BAZYL'ą stację, siostrzeniec kocha pajączka) i dzieciak twardo odmawiał grania, nauki, słodyczy, kakao - bo koniecznie musiał czekać przed TV i co pięć minut pytać się czy już zaraz będzie leciał... po 30 minutowym opóźnieniu (mecz) podskakiwał by z radości gdyby nie to, że musiała być cisza bo on ogląda... jak to się skończyło? Dzieciak oglądał film na stojąco co by nie zasnąć w przerwie na reklamy.
(których z powodu hitu było wiele i trwały po pół godziny) Oglądał do prawie pół nocy.

P.S Aha, a to, że Polsat puszcza sam u siebie bezsensowne reklamy Polsatu z wkur****** muzyczką jest dobijające, gdyż sam taki "spot?" trwa 10? sekund zdążą ich puścić z 6 i... miuta wplecy. (raz jak zrobili tak podczas meczu to puścili:

reklama polsatu
zwykła reklama
reklama polsatu
reklama polsatu
zwykła reklama
reklama polsatu

LICZYŁEM!
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Reklamy.

Post autor: Tori »

Tiaaaa... Jak leciały "Dwie wieże", to był prawdziwy hardkor. Film trwa coś koło trzech godzin (co przy starcie o godz. 20 daje koniec o 23), a tu pyk, niespodzianka, film leci jeszcze półtorej godziny po północy. Pod koniec to można sobie budzik na pół godziny ustawić, zdrzemnąć się, obudzić, rozbudzić, włączyć TV, i jak dobrze pójdzie do będzie dalszy ciąg filmu...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Reklamy.

Post autor: Alucard »

Tiaaa... jak leciał ostatnio powrót krola, to sobie z ciekawości odpaliłem na DVD ten właśnie film. Skończyłem oglądać, włączam na Polsat i co widzę? Aragorn z ferajna włażą do jaskini z duchami!

Polsat ssie :/
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Reklamy.

Post autor: Deep »

Och Polsat ssie na maksa. O tym wiedzą wszyscy. Dlatego zazwyczaj filmy oglądam do połowy. No chyba, że są krótkie i jest piątek albo sobota. Ostatni film jaki obejrzałem do końca na Polsacie to był zdaje sie 'Showtime'. Ledwo co wytrzymałem. No ale jak się nie ma kablówki to tak jest... Dlatego wole ogladać filmy na DVD.
.
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: Reklamy.

Post autor: Hiro »

Miałem ochotę zabić Polsat jak kiedyś oglądałem "Pijanego Mistrza". Podczas walki (oczywiście bo kiedy indziej) pojawiły się reklamy. Jak debil siedziałem przy odbiorniku bo mówię sobie, a nuż stracę jakiś dobry kawałek walki? A gdzie tam po 15 minutowych reklamach pojawiło się 5 sekund filmu gdzie główny bohater odchodzi w blasku słońca. I jak tu nie urywać jajec ?!

Aczkolwiek sytuację w naszych stacjach TV dot. reklam najłatwiej opisać tak:
bash.org.pl pisze: <Pabox> Na TVNie w przerwach Wladcy Pierscieni v3 puszczali cos takiego:
<Pabox> Najpierw leci krotka zapowierdz tvnowska reklamy (te tym-tu-tym i te kolka ;p) z napisem "Tylko jedna reklama"
<Pabox> Po 10 minutach zaczalem sie smiac
Obrazek
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Reklamy.

Post autor: Keyhell »

Zabić Polsat...

Tyko jedna reklama.... To hasło kiedyś mnie dobijało. Mój brat młodszy pierwszy raz kiedy słyszałem przeklnął przy TV. Hasło brzmiało tak:
"15 minut reklam dla 10 minut dobranocki?! A ch** z tym! Ide pograć w kangurka kao"
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Reklamy.

Post autor: Tevery Best »

Ej, ej, panowie, nie mylcie pojęć. "Tylko jedna reklama", Powrót Króla i Showtime leciały na TVN. Nie żebym bronił Polsatu, bo oni też walą tymi reklamami jak dobry cekaem nabojami z taśmy, ale nie oskarżajmy ich o grzechy innych.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Reklamy.

Post autor: Azrael »

Przypomniało mi się coś jeszcze, a propo Polsatu...

Siadam do "obiadu", a mianowicie płatków, oblanych aksamitnym(...) zalanych mlekiem i (...) siadam do stołu, a coby coś se tam w tle grało pilotem robie pstryk pstryk i wł. polski szatan. Lecieli "Kiepscy", a że chciałem tylko zjeść i wyjść to nie przełączyłem i.... reklamy. Wiem, wiem, nic w tym dziwnego, lecz może zdziwić co niektórych fakt, że po trzech talerzach ruszyłem do kuchni - patrzę znowu kiepscy - 3 sekundy Ferdek krzyczy MAM POMYSŁ! potem tylko ciąg dalszy nastąpi i napisy. :lol: :lol: :lol:
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Reklamy.

Post autor: Keyhell »

Najgorsza jest akcja tvn'u. film ma się skończyć za 2 minuty, a oni tuz przed końcem robią reklamy na minut 15. Osoba siedzi i ogląda te reklamy bo chce obejrzeć resztę filmu, a tu się okazuje ze czekała 15 minut na reszte w postaci 2 minut.
ODPOWIEDZ