Reklamy

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...

Co sądzisz o reklamach??

Są super.
7
8%
Są nie do zniesienia
25
29%
Przydają się, czasem potrzebna jest przerwa
17
20%
Eee, reklamy?? A leci w TV coś innego??
38
44%
 
Liczba głosów: 87
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Mam tak samo jak krucaFuks - reklam nie widzę. A jak widzę jakąś reklamę pierwszy raz, to jest to jednocześnie ostatni.

A słyszeliście, że są plany wprowadzenia pop-upów w tv? :>
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

No nareszcie coś wystarczająco debilnego jak dla mnie :D !!! Teraz jak będziemy oglądać bitwę pod Helmowym Jarem to prześmigiwać nam będą Winiary, gratuluje pomysłu na uprzykrzenie ludziom życia. Jeśli wypali ten pierwszy pomysł z wielkimi wyskakującymi banerami, to wywalam telewizor przez okno i jeszcze pójdę domagać się odszkodowania...buahahaha
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

ooo... jak dobrze że ja nie mam tv, nie będę oglądał totalnej zapaści ludzkiego intelektu...
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

O zgrozo! Jezeli cos takiego wprowadzą to jade na Antarktykę. Nie ma telewizji- sa normalni ludzie. Swoja droga ciekawe ile takie cos wytrzyma- zaloże się że będą takie protesty kibiców, pań od telenowel oraz lekarzy z pogotowia (wiadomo zwiększy się liczba zawałów z powodu nerwów, ewentualnie jakiś niwinny przechodzień oberwie wylatującym przez okno tv)
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Czy mnie nikt nie słucha?! Mówiłem że przed reklamami nie uciekniemy. Na antarktydzie budują BILBORDY!
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Rysujesz nam wyjątkowo pesymistyczną wizję świata... Wychodzi na to, że każdy nasz krok podyktowany jest przez reklamy... Ech... Jesteśmy marionetkami w wielkim świecie marketingu...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Rysujesz nam wyjątkowo pesymistyczną wizję świata... Wychodzi na to, że każdy nasz krok podyktowany jest przez reklamy... Ech... Jesteśmy marionetkami w wielkim świecie marketingu...
No może troszkę przesadzam, ale czy to nie jest prawdą? :?
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Wnioski nasuwają się same... Ech...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ja zaś niedawno czytałem gdzies, ze Philips opatentował telewizor, który działa w taki sposób, że podczas trwania reklam nie da sie przełączyć kanału...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

BAZYL nie strasz!! Też gdzieś o tym słyszałam, ale myślałam, że to tylko niepotwierdzone pogłoski.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Wczoraj w empiku widziałem książkę, która pokazuje, ze naszym światem rządzi reklama... ;] Nienawidzę pop-upów, chyba zrobie protest, petycję, czy coś, że jeszcze nigdy mi się nie przydały... I tylko wkurzają...

A reklam też nienawidzę, zwłaszcza na TVNie są dłuuuuuuuuugie... I niektóre są szczytami głupoty - choć reklama wciąż się wybija!...
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: krucaFuks »

Najgorsze w reklamach tv jest to, ze z premedytacja daja je o kilka poziomow glosniej - pewnie po to, zebys slyszal nawet jak pojdziesz sie wysikac, zapalic czy zrobic herbate. szczegolnie przykre jest to jak sobie czlowiek kimnie na jakims filmie, az tu nagle jak mu nie ryknie jakis Vizir...
Obrazek Obrazek
Sir Wichus
Majtek
Majtek
Posty: 89
Rejestracja: wtorek, 2 maja 2006, 16:37
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Post autor: Sir Wichus »

Mnie denerwują reklamy, w których zakładają, że ludzie oglądający reklamy są pozbawieni osobowości i tak właśnie są nagrywane te czyściciele umysłów. CZUJCIE STRAAACH! :twisted:
Czas to pieniądz,
a pieniądz to PIWO.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Jeszcze pół biedy reklamy robione z głową. Np. te robione przez kabaret Mumio. Fajnie im wychodzą. Jest się z czego pośmiać :lol: Ciekawie ogląda się też, np. reklamę Żubra ("Chciałoby się osuszyć Żubra" :lol: ). Ale te różne proszki do prania czy Goździkowa (już nawet nie wiem jaki środek przeciwbólowy polecała sąsiadom) to przecież porażka!! Tylko zniechęcają do zakupu... Czy ci ludzie za to odpowiedzialni tego nie widzą?? :?
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Pop up'y w telewizji... Ale pomyślcie jak wtedy zarobią punkty naprawcze... Np taki kibic ogląda mecz, strzelec przymierza się do strzału, BING!! i widzi Zygmunta Ch. z proszkiem pod pachą. Patrzy na wynik, tak tak, mamy zwycięstwo, była to bramka stulecia!! Powtórka, BIM-BAM wszystkie koszule piją Vanish, i w tym momencie prosto w ekran leci coś ciężkiego...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
radzik
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: sobota, 29 lipca 2006, 14:41
Lokalizacja: z Radomska

Post autor: radzik »

Może to także stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia, gdy np. taki kibic postanowi wyrzucić telewizor przez okno...

Chory pomysł!!
Ludzi którzy wymyślają takie głupoty powinni posadzic przed telewizorem z ich ulubionym programem i niech co chwila wyskakuje reklama na pół ekranu.
„Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej…” Ryszard Riedel
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Ja nienawidzę niektórych debilnych reklam. Najgorsze są:
-Mola i ta debilna piosenka
-Lidl z głupią muzyczkę "Lidl jest tani" co bardziej mi brzmi na reklamę męskiej prostytutki niż sklepu :lol:
-vanish, calgon itp. ("-musimy zabrać pralkę do naprawy. -Ale ja mam pranie!" :lol: )

Ale są też reklamy całkiem wporządku, gdyby tylko takie leciały nie byłoby w tym nic złego (bo czasem podczas dobrego filmu trzeba iść do WC...)

Ale reklamowym Pop-upom mówimy stanowczo NIE
I tak nikt tego nie czyta...
ODPOWIEDZ