Reklamy

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...

Co sądzisz o reklamach??

Są super.
7
8%
Są nie do zniesienia
25
29%
Przydają się, czasem potrzebna jest przerwa
17
20%
Eee, reklamy?? A leci w TV coś innego??
38
44%
 
Liczba głosów: 87
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Fajne reklamy agencji pracy.
Takie reklamy lubię - pomysłowe, proste i zabawne ^^ Gdybym szukała pracy (i mieszkała w Niemczech, bo to niemiecka reklama;)), to na pewno zgłosiłabym się do tej firmy :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Misieq
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 22:39
Lokalizacja: Hell, apartament no. 666

Post autor: Misieq »

Mnie niesamowicie dołują wszelkie reklamy jakichś Barbie, czy inncyh zabawek... Albo 1876 reklama o kolejnej nowatorskiej płaczącej dzidzi... Normalnie hurra! Nie ma to jak ta sama reklama z innymi dziecmi-aktorami i inna sceneria. Reklama Żywca rulez :) Ta z kuleczkami też :P
Ave.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Taa, te wszystkie typu "karolinka" "Nowa Baby Born" i inne tego typu są nie do wytrzymania. Co za nowości to nie wiem, bo zmienia się tylko kolor skóry i ubranek...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Tori pisze:Taa, te wszystkie typu "karolinka" "Nowa Baby Born" i inne tego typu są nie do wytrzymania. Co za nowości to nie wiem, bo zmienia się tylko kolor skóry i ubranek...
Jeszcze jest nosidełko, księżniczko Alexo :P
Obrazek
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

Ja nie ogladam telewizji, nie bede sie znizal do tego poziomu :D,
ale widzialem raz swietna reklame
"(...)produkty z Biedronki same biorą się do smażenia !
brzoskwinie, 12,99"
nie pamietam czy to byla biedronka i czy brzoskwinie kosztowaly 12,99, no ale sens reklamy widac :D
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Taaa, to była Biedronka :P

Argh!! Właśnie zobaczyłem reklame persila Tylko PERSIL.... Zawsze PERSIL... Straszne...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Misieq
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 22:39
Lokalizacja: Hell, apartament no. 666

Post autor: Misieq »

"Biel będzie jeszcze bielsza"... Wow. Albo Vanish (Vanish to to różowe, o ile się nie mylę?) - ten wspaniały dubbing i bulwers jak brudzą nowo kupione ubrania. A genialna jest reklama jakiegoś samochodu z Bobikiem i jego prędkością maksymalną :)
Ave.
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

A ja uważam że zdarzają się wśród nawału rekalm gdzie rodzinka siedzi w gajerkach przy stole i gapi się wyłupiastymi oczkami na serek/kremik niesiony do stołu, albo kiedy facet widzący jelenia włażącego mu do salonu na palcach podchodzi i z romantycznym uśmiechem wypycha pyszczek jelonkowi za drzwi, po czym wzdycha i delikatnie wraca do swoich zajęć, zdarzają się ciekawe/zabawne/durnowate reklamy które przy odrobinie samozaparcia można oglądać z przyjemnością.
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Nie lubię reklam. Denerwują mnie tym, że długo trwają i tną film w najciekawszym momencie (TV), zajmują miejsce, które można poświęcić na jakiś ciekawy artykuł (czasopisma), psują widok za oknem (bilboardy) itp. :?
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

Spójż na to z innej strony, za większe reklamy, gazetom i TV dopstają się naprawdę spore kwoty, często umożliwiając im dalsze funkcjonowanie, wolałabyś brak tv i gazet, czy też ich dostępność z reklamami?
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

W tej kwestii masz oczywiście rację, ale moim zdaniem reklamy powinny zostać ograniczone do niezbędnego minimum. Dlatego moim ulubionym kanałem w TV jest Hyper. Raptem dwie do trzech reklam, potem sponsorzy programu, konkurs czy coś w tym stylu i wracają do sedna sprawy.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

To lepiej jest na Discovery. Też dwie-trzy reklamy, konkursów brak, sponosrów brak, tylko czasem jakaś krótka historia danego człowieka ;)
Od dziś płacę Eurogąbkami.
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Ale dużo czasu pokazują urywki i reklamówki swoich programów - że tego i tego dnia, o tej i o tej godzinie będzie o mumiach, a godzinę później o krokodylach. I już samo to trwa dłużej niż reklamówki na Hyperze...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Wy tu tak narzekacie i narzekacie na te reklamy ale pamiętajcie że to dopiero początek... będzie już tylko gorzej... buahahahaha :twisted: . Spójrzcie na internet jeszcze niedawno (jakieś 6 lat?) było w nim niewiele reklam a teraz co? Już nie można się od nich opędzić. Na każdej komercyjnej stronie jest ich chyba z 4 jeszcze do tego dochodzą te najbardziej wnerwiające brzdąkające albo filmiki i te wyskakujące z góry z dołu lub z nikąd. Raz mi się zdarzyło że wyskoczyła mi reklama na cały ekran i zawiesiła kompa... ale się wkurwiłem!
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

Trzeba było nie instalować flasha.. :twisted: A tak serio to masz sporą rację. Reklamy w necie są jeszcze gorsze niż w tv. Tam można przełączyć kanał a w necie gdzie nie wejdziesz coś cię zaskoczy..
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: krucaFuks »

To są jeszcze osoby, które nie używają adblocka? :?
Ja tam akurat na reklamy w necie nie narzekam, tekstowe mi nie przeszkadzaja, resztę widzę z rzadka i natychmiast się z nimi żegnam... :twisted:
Obrazek Obrazek
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Racja nikt na nie nie patrzy (nawet te telewizyjne). Ale wiecie o co w tych wszystkich reklamach chodzi, one ładują się nam do bani podświadomie. Oglądacie jakiś film i nagle bip, Domestos :twisted: , przez chwilę nie reagujemy tylko gapimy się bezmyślnie jak stado baranów, oczywiście nie wszyscy ale jest dużo takich przypadków (np. ja). Dopiero po chwili budzimy się i przełączamy dalej (na reklamy). W taki sposób działają reklamy, nie ważne czy są śmieszne, nudne czy kretyńskie, nie uciekniemy od nich... :twisted:
ODPOWIEDZ