Przyszłość?

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
jokemaster
Marynarz
Marynarz
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:33
Numer GG: 4340922
Lokalizacja: Big Village
Kontakt:

Post autor: jokemaster »

Mr.Z pisze:@jokemaster: w większości przypadków mam gdzieś co myślą o mnie inni. Niezależnie od narodowości, wyznania czy rasy. Mylę się w którymś miejscu -> oświeć mnie, argumentuj, podaj przykłady. Ale bez nazywania debilem i "ja pi***olę". Zaręczam, że się da. Forum jest do dyskusji, prawda?
Mówisz że nie obchodzi cię co mówią o tobie inni to czemu obraziłeś sie za debila? Ok sora poniosło mnie mój błąd. Chodziło mi o nastawienie Polaków do Rosjan czy jakiś innych narodowości. Nastawienie Rosjan do Polaków jest takie : skoro sa Polacy to niech będą. Nie myślą o Polakach w samych superlatywach bo utożsamiają ich z polskimi robotnikami sprzed 1990 którzy chodzili z wielkimi torbami ( takimi jakie mają stare baby na targach łapiesz? ) a co drugie słowo w ich wypowiedziach to курща ( dla nieznających cyrlicy chamska nazwa pani lekkich obyczajów ) ogólnie jednak nic do nich nie mają. A ty mówisz że ruscy tyle ci krwi napsuli. Możesz ich nie kochać ale uwierz mi że gdyby nie ruscy to mieszkałbyś dziś w nie w IV RP ( a może w III co za różnica ) lecz w np: IV Rzeszy.
This is it, here I stand
I’m the light of the world, I feel grand
Got this love I can feel
And I know yes for sure it is real
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Wiesz gdyby nie Rosjanie (i prosił bym nei mowic "Ruscy") to by niebyło zaborów jakby nie było zaborów moze by nigdy nie było II wojny swiatowej no ale to temat na alternatywną historię ;)

Rosjanie wyrzadzili wiele złego ale jaki naród nie wyrządził ? wyrządzili tez i wiele dobrego wszystko zależy od tego w gdzie się siedzi i jaki ma się widok na ogól.
jokemaster
Marynarz
Marynarz
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:33
Numer GG: 4340922
Lokalizacja: Big Village
Kontakt:

Post autor: jokemaster »

Eglarest pisze:Wiesz gdyby nie Rosjanie (i prosił bym nei mowic "Ruscy") to by niebyło zaborów jakby nie było zaborów moze by nigdy nie było II wojny swiatowej no ale to temat na alternatywną historię ;)

Rosjanie wyrzadzili wiele złego ale jaki naród nie wyrządził ? wyrządzili tez i wiele dobrego wszystko zależy od tego w gdzie się siedzi i jaki ma się widok na ogól.
Kochany ruscy to ruscy lubimy nazywać nacje skrótami. Tak wiec Polacy to "przeki" Ukraince to "chachły". Hmm według mnie II wojna światowa i tak by była ponieważ hitler ( tak tak z małej ) miał plany wytępić i Polaków i cyganów i żydów może gdyby lepiej malował to by jej nie było. Spodobało mi się natomiast 2 zdanie. Doskonale nadaje się na puente tej dyskusji.
This is it, here I stand
I’m the light of the world, I feel grand
Got this love I can feel
And I know yes for sure it is real
ODPOWIEDZ