Nie Dzieciom Neostrady!

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Tyle, ze to nie jest problem tylko z TP SA. W tym kraju prawie wszedzie masz podobnie ;)
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

dlatego internet z kabla jest problemem...moze i jest szybki ale jak nerwy psuje... radiowe łącza rulz:P
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Koval

Post autor: Koval »

W pełni popieram akcję. Ostatnio mieliśmy taki jeden sajgon na forum.fora.pl z jednym łosiem o nicku Osa. Cwaniak skopiował rangę i udawał moderatora. Groził, że nas wszysrkich tam pobanuje, a co najlepsze kazał zmniejszyć avatry tym userom, którzy ich nie mają w tym mnie ( :lol: )
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Post autor: Elfin »

No wlasnie... Dzieci, ktore nie dorosly do RPG i forum takich jak TO niech poprzestana na stronce http://www.gry.pl :D Nie lubie akcji spammerskich a dzieci rejestruja sie na takich stronach i beki se kreca z powaznych rzeczy.... A neostrada jest coraz bardziej popularna...
Neonardo
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 29 kwietnia 2007, 08:58

Post autor: Neonardo »

Też akcję popieram i też mam Neostrade. Takie spamerskie dzieci gdzie wszędzie piszą bzdurne posty strasznie mnie wkurzają. Wystarczy zobaczyć na wiadomości o grach na Onet.pl. Prawie zawsze pod info o nowych grach lub tym podobnych pisał posty jeden ziomek (nie pamiętam nicku) i wszystkie były taki same a mianowicie "Final Fantasy VII dziękuje za uwage"
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

No ja nie mam neostrady i też nie znoszę tych cholernych dzieci neostrady które spamują wszędzie swoimi nic nie wnoszącymi do dyskusji wypowiedziami. Czy czyjś kolega/sąsiad jest dzieckiem neostrady? Jeśli tak to wyślijcie mu link z tego tematu.
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Ja mam neozdradę- i co z tego? Równie dobrze by można było takie stworzenia nazwać "Dzieci Netii" czy (jeszcze lepiej) "Dzieci Radiówek". No ale to "promocje" Neozdrady przyczyniły się do rozpowszechnienia neta wśród dzieci, co raczej na dobre nie wyszło...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Chyba nie przeczytałeś tej strony Tori :) Tu nie chodzi o to czy ktoś ma Neostrady czy nie, ale o to jak się zachowuje.
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Wiem, czytałem, jednak zaczyna mnie to powoli drażnić. Już kilka razy spotkałem się z pytaniem jakiego mam neta, a zaraz po odpowiedzi usłyszałem: "A, to ty jesteś dziecko neostrady i się panoszysz po necie"... Cóż, nie ogólniajmy. Ale jestem gorącym zwolennikiem tej akcji, ponadto strasznie denerwują mnie wpisy pokroju "pierwszy" "drugi" "jestem na pierwszej stronie" itd...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
ODPOWIEDZ